Şimdi Ara

Elektrikli bisiklet tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araştırırken Soultech ve Rks markaları gözümü çarptı. Kullanan veya fikir sahibi olan üyeler yardımcı olurlarsa sevinirim. Bütçem 10.000 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• a101 den al hesaplı satarlar hep

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • isimgerekmez kullanıcısına yanıt

A101Volta marka satıyor, onları pek sevemedim. Gerçi bir ara Rks RS3 modeli de gelmiş.

• şikayet vardan yorumlara bakınca ucuza elektrikli bisiklet pek mantıklı değil bi ton arızaları oluyor vs carraroların egravel bisikletleri var on numara bisiklet 56k civarında

• Fiyat performans açısından bakınca bana da mantıksız geldi. Bu ülkede bir şey alınmaz.

• Birkaç haftadir arastiriyorum bizim bu rks kuba jeep volta hepsi ayni normal bir bisikletten farki cok az paraya degmez gibi ama sondors gibi bisey bulursaniz akin

• su an volta vsm kullaniyorum.

• Genera010203 G kullanıcısına yanıt

Ne kadardır kullanıyorsunuz hocam? Memnun musunuz? Ben VSX modelini almayı düşünüyorum, o bile 14.000 olmuş.

• mehmet_alcev M kullanıcısına yanıt

Sondorslar bütçemin iki katı.

• akbey617 kullanıcısına yanıt

2.5 ay biraz janjanli ve biraz daha kilometre yapiyor diye 6.000 tl fazla mi vereceksiniz ? hiz bile ayni.

bence biraz daha para ekleyip 50 km hiz yapanlardan alin.cunku verdiginiz para 50 kmlik

Biraz daha fazla koyup benzinli modelini almayı düşündüm;revolt rs7 modelini. Ama incelemelere ve güncel fiyatına bakınca(25.000) hevesim kaçtı. 2 sene önce hint markası olan TVS'nin 150lik motoru 9.000 tlydi, şimdi ise 125lik ve kalite olarak çok daha düşük olan ve servis ağı sıkıntılı bir markanın motoruna bu parayı vermek akıl kârı mı bilemiyorum.

• Voltaa foreverr

volta vsm bundan bende de var yeni modeli şu korna faan olmayan uyduruk mekanik zil olandan… birincisi hiz artirtmak mumkun degil mi artik şu ebeveyn kilidi kablolarina baktim beyaz kablolu olan artik yok… ikincisi anahtarin 2. kere donmesi ne ise yariyor isik ayni ayni isik yaniyor angel far vs hep ayni…

• ilk kontak sis fari 2nci kontak uzunlari yakiyor.ama fabrika uzunu da ilk kontakta actiriyor.ufak bi islemle uzunu 2nci kontaga aldirdim.bu sayede uzun far gunduzleri sarj yemiycek.ve ihtiyac halinde acicam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.