Şimdi Ara

ELDER SCROLLS 5: SKYRIM (ANA KONU) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
788
Cevap
3
Favori
48.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DamonSalvatore

quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Karekteri degiştirdim. Okcu karekterle devam ediyorum sanırım Dark Elf olabılır.

22 leveldeyım. Kurt adam oldum, ilerde bir sıkıntı yasarmıyım oyunum içinde?

kurt adam sıkıntı çıkarmaz iyidir, vampir olma yeter

EyvALLAH sagol kardesım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Addict_82

en rahat oynanış tarzı bu oyunda assassin(sneak+archery+light armor+one handed) bu class da eğer sakin sabırlı olmayı başarırsanız tek darbe almadan tüm düşmanları uzaktan gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.Ayrıca oyunun her bölümünde saklanacak yerler bolca mevcut.Eğer saklanarak ilerlemeyi adamı vurduktan sonra da doğru yerlerde saklanmayı becerebilirseniz oyundan çok zevk alabilirsiniz.LVL 20 deyim sonuncusu hariç tüm sneak perkleri açık sneak 93 dü galiba.Tabii adamı vurup saklandıktan sonra seni aramları tepkileri biraz malca olsa da onları da hayal gücüme bırakıyor iyi saklandığıma yoruyorum işte adamların seni dibinde görmemesi olayı da biraz can sıkıcı olabiliyor tabii.

Aynen suana kadar (sneak( ve archery) yüklendim sneak 70, archer 68 sanırım.

Saklanarak uzaktan 3x crıstal guzel oluyor :)

Henuz oyunum hakkında bılmedıgım daha cok sey var.

• Skyrim almayı düşünüyorum.Ama nereden alacağımı bilmiyorum.Yardım eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiefDunklen

Beyler bende en yakın zamanda alıcam oyunu umarım bana yardım edersiniz , ama gördüğüme göre konu biraz cansız ps3 de sanırım fazla kişi oynamıyor oyunu.

Valla ben 400 saat kadar oynadım.. Ama artık Skyrim'den kusacam diyebilirim, girmedik zindan-mağara bırakmadım oyunda.. Çok abartı olmasamda takıldığın yerlerde yardımcı olabilirim..
  • Oyunu daha bitirmedim.Ama Dark Brotherhood'un bütün görevlerini bitirdim.

Astrid'e çok üzüldüm.Üzülmek ne kelime ağladım resmen.Niye ağladımı bilmiyorum ama onu böyle yanık halde görmek.Beni çok üzdü.Zaten sırf onun için görevleri yapıyordum.Belki ilerde evlenebiliriz diye...Yoksa guild muild dinlemem ana hikayesine devam ederdim. Birde kendisi bizim öldürmemizi istemişti.Başka bir seçenek olsaydı, güzel olurdu.Ama kız artık yanmış. Birde ölürken teşekkür etmesi yok mu...İşte orada ağlayı verdim.

• Pc de takılmalar yaşadığım içim ( sistem yetmemezliği sanırsam ) ps3 e aldım oyunu karakteri yarattım yarın 6-7 saat durmadan oynayabileceğim fakat oyun gordugum kadarıyla pc de populer ps3 oynayan yokmu buraları bır canlandırsak :)
  • bu seriyi bir türlü sevemedim. neden bilmiyorum belki fazla zamanım olmadığından yeteri kadar oyunla ilgilenemiyorum ama olmuyor olmuyor sevemiyorum sıkıcı geliyor bana. dövüş sistemini hele hiç sevmiyorum.
  • Dragonborn dlc si bu hafta ps3 e gelecekti.Dün store güncellendi fakat dlc yok storede.Eu blog un güncelleme listesin de var ama store de yok bir bilgisi olana var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gintoki

Dragonborn dlc si bu hafta ps3 e gelecekti.Dün store güncellendi fakat dlc yok storede.Eu blog un güncelleme listesin de var ama store de yok bir bilgisi olana var mı?

Benim bildigim eu ya sonradan bi erteleme geldi ama bilmiyorum emin degilim yanlis olmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geldi mi TR psn'e Dragonborn eklentisi arkadaşlar kontrol edebilecek birisi var mı?

• Bazı store'ları gelmesi gerekiyorken gelmedi, bir sorun oluştu sanırım. TR'de hala yok.

Benim ana hesabım olan UK'de mevcut mesela..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canikoblivan -- 15 Şubat 2013; 14:27:56 >
  • multiplayer geldi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

multiplayer geldi mi

Ne multiplayer i bu oyunda yok öyle bir şey.Zaten çıkmış olan 3 dlc yi bekliyoruz ps3 e.
  • quote:

quote:

multiplayer geldi mi

Ne multiplayer i bu oyunda yok öyle bir şey.Zaten çıkmış olan 3 dlc yi bekliyoruz ps3 e.

multıplayer gelmeyecek miydi çalışmalara başlamışlardı hatta betası da çıkmamaışmıydı
  • quote:

quote:

quote:

multiplayer geldi mi

multıplayer gelmeyecek miydi çalışmalara başlamışlardı hatta betası da çıkmamaışmıydı

Online farklı bir oyun geliştiriliyor onla karıştırmayasın.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

multiplayer geldi mi

Online farklı bir oyun geliştiriliyor onla karıştırmayasın.

olabilir pek takip etmiyom ama eldern scroll u duyuca neyse karıştırdım heralde

• Hearthfire Dlc side çıktı ps3 e fakat yine tr psn e gelmedi
  • quote:

Hearthfire Dlc side çıktı ps3 e fakat yine tr psn e gelmedi

Evet ya ben de bekliyorum, tr store'dan almak istiyorum ama iki dlc de halen yok.

UK psn hesabımda aratınca buluyorum fakat TR psn hesabında dragonborn ve hearthfire dlc ler yok
  • Acaba Skyrim game of the year edition çıkar mı?Şöyle dlc leride içine koysalar.
  • Dragonborn ve Dawnguard DLC leri tr psn e geldi.İkisinin de fiyatı 18,39tl Hearthfire ise 5,79tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potato_GLaDOS -- 6 Mart 2013; 16:04:03 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.