Şimdi Ara

ELDER SCROLLS 5: SKYRIM (ANA KONU) (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
789
Cevap
3
Favori
48.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arawn

quote:

Orijinalden alıntı: jumongyesoya

arkadaşlar skyrim ps3 te donma vs takılmalar yapıyor mu hala ? Bu hatalar giderildi mi ? Almalımıyım oyunu ?

Donma, takilma gibi olaylar hala devam ediyor. Alicaksan mumkunse pc ye al

Neredeyse 1 ay geçmiş cevap üzerinden, ama hala sorunlar devam ediyor mu? Legendary Edition almak istiyorum, fakat vazgeçeceğim galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

Orijinalden alıntı: Arawn

quote:

Orijinalden alıntı: jumongyesoya

arkadaşlar skyrim ps3 te donma vs takılmalar yapıyor mu hala ? Bu hatalar giderildi mi ? Almalımıyım oyunu ?

Donma, takilma gibi olaylar hala devam ediyor. Alicaksan mumkunse pc ye al

Neredeyse 1 ay geçmiş cevap üzerinden, ama hala sorunlar devam ediyor mu? Legendary Edition almak istiyorum, fakat vazgeçeceğim galiba.

Ps de bu sorunlara tam anlamıyla çözüm bulunamadı. Ara ara hatalar hala devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karar veremedim bir türlü... Xbox'ta nasıl hocam peki biliyor musunuz?
  • 66 saat civarı ps3 te skyrim oynadım ve ps3 te oynadığım grafiksel anlamda en iyi oyunlardan biriydi, pc deki gibi 60 fps beklemeyin ama oyun 30 fps nin altına pek düşmedi.
    En ufak bir hata ,bug pürüz ile de karşılaşmadım, ps3 te oynadığım en iyi oyundur net.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

66 saat civarı ps3 te skyrim oynadım ve ps3 te oynadığım grafiksel anlamda en iyi oyunlardan biriydi, pc deki gibi 60 fps beklemeyin ama oyun 30 fps nin altına pek düşmedi.
    En ufak bir hata ,bug pürüz ile de karşılaşmadım, ps3 te oynadığım en iyi oyundur net.

Hocam yalnis anlama ama sanirim seninle farkli oyunlari oynadik, 5 fpsye dustugu zamanlar bile oluyor hele ejderha felan ciksin makina yerin dibine giriyor bildigin
  • Slim 120 gb kullanıyorum, ntscj, en ufak bir fps düşmesi yaşamadım. yalan söyleyecek halim yok. patchler tam idi.
  • quote:

Karar veremedim bir türlü... Xbox'ta nasıl hocam peki biliyor musunuz?

Xbox da problemsiz ve akıcı. Bu oyunu xbox da öneririm. Bethesda problemli oyun yapıyor ps3 de. Fallout dada böyleydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Karar veremedim bir türlü... Xbox'ta nasıl hocam peki biliyor musunuz?

Xbox da problemsiz ve akıcı. Bu oyunu xbox da öneririm. Bethesda problemli oyun yapıyor ps3 de. Fallout dada böyleydi.

Öyleyse xbox için bakacağım. Cevap için çok teşekkürler.

• Ölmüş burası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brokoli07

Merhabalar,ben skyrimde camilla Valerius ile evlendim ama o gün bu gündür karım kayıp,evimde yok evinde yok sizce nerededir?

Senin avrat yollu olmuş benden söylemesi namusunu temizlemelisin.
  • Hiç oynayan kalmamış galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: makusla06

Hiç oynayan kalmamış galiba

Ben buradayım,fakat konu ölü. :/

• oyun alacam ama World bazaar a daha gelmemiş
  • Oyunu yeni aldim oyun gayet iyi ama aklima takilan bazi sorular var yardimci olursaniz sevinirim
    1.bu scroll lari nasil kullaniyoruz
    2.silahin iki el mi tek el mi oldugunu nasil anliyoruz
    3.ben bir tane at aldim ama beni takip etmiyor ve onu donatamiyorum ve nasil cagiriliyor
    4.bu ejderha kemigiyle derisi ne ise yariyor
    5.bu level up daki ozelliklerin bazilari acik degil ne zaman acilacagini nasil ogreniyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

Oyunu yeni aldim oyun gayet iyi ama aklima takilan bazi sorular var yardimci olursaniz sevinirim
    3.ben bir tane at aldim ama beni takip etmiyor ve onu donatamiyorum ve nasil cagiriliyor
    5.bu level up daki ozelliklerin bazilari acik degil ne zaman acilacagini nasil ogreniyoruz

Allah rizasi icin bir kacina cevap verseniz yeter

• quote:

Oyunu yeni aldim oyun gayet iyi ama aklima takilan bazi sorular var yardimci olursaniz sevinirim

1) Scroll'ları aynı shout gibi p'ye basıp seçiyorsun, z ile kullanıyorsun.
    2) Silahın adının orada one handed ya da two handed yazması gerek.
    3) At niye seni takip etsin, bıraktığın yeri aklında tut da oradan al. Yerini kaybettiysen fast travel ile şehirlerin dışında bir yere ışınlan, yanında belirecektir.
    4) Ejderha kemiği ve derisi dragon armor yapımında kullanılıyor.
    5) Perkleri açmak için en alttan başlayacaksın, bazı perkler belli levellarda açılıyor, üstüne gelince gözükür.

• @ Shagrath ve @ nieve
    teşekkürler de benim gene aklıma takılan bazı sorular var kusura bakmazsınız heralde çünkü malum oyun büyük haliyle sorular da çok
    1.oyundaki takipçilerime nasıl daha iyi zırhlar falan verebilirim ve atımada verebiliyormuyum
    2.bu internette mod lar var onlar ps3 de var mı varsa nasıl kullanıyoz
    3.evlendikten sonra gerdek yok mu oyunda
  • quote:

@ Shagrath ve @ nieve
    teşekkürler de benim gene aklıma takılan bazı sorular var kusura bakmazsınız heralde çünkü malum oyun büyük haliyle sorular da çok
    1.oyundaki takipçilerime nasıl daha iyi zırhlar falan verebilirim ve atımada verebiliyormuyum

1) Takipçiye follow me dedikten sonra "I need to trade things" gibi bir seçenek çıkması gerek. Oradan takipçinin dandik zırhını alıp inventory'deki kendi yaptığın zırhı atabiliyorsun.
    2) Bilmiyorum.
    3) Maalesef yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nieve -- 24 Ekim 2013; 13:37:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

Arkadaşlar size birkaç sorum olacak;

1- Atımızı nasıl çağırıyorduk?
    2- 23 level khajiit'im 1 elimde elven diğer elimde glass dagger var yanlız karşıma blood dragon çıkınca dayanamıyorum bir yerde okuduğum kadarıyla assasin'ler ejderhalara karşı dayanıksızmış ondanmı?
    3- Hızlı level ve smithing kasmanın yolları nedir?
    Şimdiden sağolun.:)

1) At çağırma yok, bıraktığın yeri unutmaman gerek. Eğer kaybedersen fast travel ile şehirler dışında bir yere ışınlanınca at yanına geliyor.
    2) Assassin gibi değil de bodoslama dalıyorsun galiba. Archery ve sneak skill'lerini 100 yaptıysan ejderhaya ok ile şansın olabilir, hatta Alchemy skill'ini de 100 yaptıysan oka zehir sürüp ejderhaya tek atabilirsin bile.
    3) Her yere fast travel kullanmadan gidersen yolda çıkan haydutları, vahşi hayvanları öldürerek biraz daha hızlı level kasabilirsin. Smithing için sürekli iron dagger yaparsan çabuk 100 yaparsın. Inventory'de pickaxe bulundur mutlaka. Girdiğin mağaralardan, zindanlardan iron ore toplarsın. Ayrıca dediğim gibi fast travel yapmazsan karşına sürekli kurt, ayı falan çıkacağı için bol bol deri bulabilirsin. Elinde malzeme kalmazsa bütün şehirlerdeki demircilerden, marketlerden toplarsın malzemeleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: nieve

quote:

@ Shagrath ve @ nieve

1) Takipçiye follow me dedikten sonra "I need to trade things" gibi bir seçenek çıkması gerek. Oradan takipçinin dandik zırhını alıp inventory'deki kendi yaptığın zırhı atabiliyorsun.
    2) Bilmiyorum.
    3) Maalesef yok.

teşkür
    3.)o zaman boşuna güzel hatun aramayım

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.