Şimdi Ara

ELDER SCROLLS 5: SKYRIM (ANA KONU) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
789
Cevap
3
Favori
48.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kafayı yicem yaw türkçe karakter olmayınca ismim yanlış algılanıyor L2 ye bastığımda çıkan türkçe karakterler alışveriş sayfasında çıkmıyor dolayısıyla ismim yanlış algılanınca kredi kartı bilgileri geçersiz diyor var mı bir çözüm yolu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Addict_82

Kafayı yicem yaw türkçe karakter olmayınca ismim yanlış algılanıyor L2 ye bastığımda çıkan türkçe karakterler alışveriş sayfasında çıkmıyor dolayısıyla ismim yanlış algılanınca kredi kartı bilgileri geçersiz diyor var mı bir çözüm yolu arkadaşlar?

Ben hiç Türkçe karakter kullanmıyorum ismimde ve soy ismimde olmasına rağmen sorun yaşamıyorum.Psn e kredi kartı kabul ettirmek çok zordur uğraştırıyor sürekli denemekten başka çareniz yok.Benim kartı 3 haftada kabul etti.Kabul etse bile arada sorun çıkarıyor.Aylarca alışveriş yaptığınız karta bir gün geliyor bu kart geçersiz diyor daha sonra kendiliğinden düzeliyor.
  • Arkadaşlar size birkaç sorum olacak;

1- Atımızı nasıl çağırıyorduk?
    2- 23 level khajiit'im 1 elimde elven diğer elimde glass dagger var yanlız karşıma blood dragon çıkınca dayanamıyorum bir yerde okuduğum kadarıyla assasin'ler ejderhalara karşı dayanıksızmış ondanmı?
    3- Hızlı level ve smithing kasmanın yolları nedir?
    Şimdiden sağolun.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gintoki

Dragonborn ve Dawnguard DLC leri tr psn e geldi.İkisinin de fiyatı 18,39tl Hearthfire ise 5,79tl.

Aklınızda olsun bu fiyatlar indirimli, UK'den almaya kalkarsanız 3 DLC toplamda 90 TL'ye yakın bir miktar tutuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

quote:

Dragonborn ve Dawnguard DLC leri tr psn e geldi.İkisinin de fiyatı 18,39tl Hearthfire ise 5,79tl.

Aklınızda olsun bu fiyatlar indirimli, UK'den almaya kalkarsanız 3 DLC toplamda 90 TL'ye yakın bir miktar tutuyor.

Evet çıkış haftası boyunca indirimli.Ben yararlanamayacağım DLC leri beklemekten sıkıldığım için satmıştım oyunu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

quote:

Evet çıkış haftası boyunca indirimli.Ben yararlanamayacağım DLC leri beklemekten sıkıldığım için satmıştım oyunu.

Kötü olmuş GotY versiyonuna daha çok var, büyük bir DLC hazırlığındalar, yaz sonuna doğru onu yayımlarlar, GotY da yılbaşını bulur diye tahmin ediyorum. Gerçi çok daha ucuza alırsın biraz sabredersen o paket için.

• Ya beyler skyrim arıyorum 2. El. pc de oynadım bitirdim (gerçi ben bitirdim sanıyordum daha hiçbirşey yapmamışım :) ).elinde ps3 skyrim olan ve satmak isteyen varsa talibim 1 pm yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GİNTOKİ,teşekkür ederim cevabın için.Napalım...ben deneme yanılma tutturma metoduyla uğraşadururken artık kampanyayı da kaçırırız herhalde. :(((
  • ohh be aldım 3 dlc'yi de, toplam 42 tl tuttu

200 saat oynadığım oyun için değer her türlü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de nihayetinde Heartfire DLC ni indirdim... deeee :D hımmm şöyle bi sorun var bu konuda da yardımcı olursanız çok makbüle geçer :) DLC yi indirdim fakat indirdikten sonra DLC nin kendisini ps3 ün bir yerinde göremedim.Yani kurulum falan gerekiyor sanıyorum o yüzden indirdiğin DLC yi kurmak için ps3 arayüzüne döndüm ama bulamadım.Sonra oyunu açayım dedim açtım downlodable content kısmına baktım heartfire yazıyor ama üstüne tıklanmıyor öylecene duruyor Heartfire.Oyuna da girip bakmadım.Bu arada DLC yi türk psn hesaptan yükledim ama oyunu uk psn in olduğu hesaptan oynuyorum.
    Sorunun kısacası yanlış olan bir durum var mı yoksa oynamaya başlayınca kendiliğinden görebilecek miyim Heartfire yani ev yapma olayını.
  • arkadaşlar skyrimdeki ps3 sorunları çözüldü mü?
  • neden sessiz buralar :(
  • Merhabalar,ben skyrimde camilla Valerius ile evlendim ama o gün bu gündür karım kayıp,evimde yok evinde yok sizce nerededir?
  • Nedense bir an Skyrim'i Soykırım diye okudum
  • Arkadaslar sizce ps3 icin en iyi rpg oyunu skyrim mi? ben plus sayesinde lord of rings the war of north oyununu oynuyorum suan oldukca begendim, ve guzel bir baska rpg oyununu da denemek istiyorum. sizce ps3 icin en iyi rpg oyunu ne?

• Biri acil yardım ederse çok iyi olur ya hani bir büyü var donduruyor kullandığınız kişiyi onu kullanmak istiyorum hani uyuyan ejderhayi dondurup aşağı yuvarlıyordu adam çok güzeldi :D o büyü hangisi bilen varsa çok iyi olur trolleri falan dondururum :D Birde şu meşhur requires key nerden bulabilirim :D
  • arkadaşlar skyrim ps3 te donma vs takılmalar yapıyor mu hala ? Bu hatalar giderildi mi ? Almalımıyım oyunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumongyesoya

arkadaşlar skyrim ps3 te donma vs takılmalar yapıyor mu hala ? Bu hatalar giderildi mi ? Almalımıyım oyunu ?

Donma, takilma gibi olaylar hala devam ediyor. Alicaksan mumkunse pc ye al

• quote:

Orijinalden alıntı: Arawn

quote:

Orijinalden alıntı: jumongyesoya

arkadaşlar skyrim ps3 te donma vs takılmalar yapıyor mu hala ? Bu hatalar giderildi mi ? Almalımıyım oyunu ?

Donma, takilma gibi olaylar hala devam ediyor. Alicaksan mumkunse pc ye al

tamam hocam sağol
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.