Şimdi Ara

ELDER SCROLLS 5: SKYRIM (ANA KONU) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
788
Cevap
3
Favori
48.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drum_god

quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Arkadaşlar herkese merhaba... Uzun zaman sonra oyuna sahip oldum.Önceden alacaktım ama RPG oynamak , hem gözüm yemiyor hemde pek deneyime sahip olmadığımı düşünüyordum... Oyun Dünyasında en sevdiğim türdür RPG...

Şimdi oyuna yeni başladım , ingilizcem oyun için yeterli seviyede ama anlamadığım bir kaç nokta var...

* Görevleri yapacağım yerleri bulamıyorum
    * Tepedeki harita pek yardımcı olmuyor
    * Şuan için lvl 6 , fakat sağlam bir item yok.Çabuk bayıltıyorlar ( Potta bitik )
    * Şuana kadar gittiğim tüm kasaba veya surlarda ki guard'lar saldırıyor.Onları bayıtlamıyorumda potsuzluktan...Neden saldırıyorlar anlamadım
    * Görevleri nasıl takip edeceğim.Daha 1 gün oldu oyunu alalı pek detaya inmedim ama cidden yorulacağa benziyorum...

Daha bitirmem gereken onlarca oyunum varken , Skyrım bitirecek beni

Ilk baslarda oyin cok zor bence sonra healing hands tarzi bi skill acilacak pota ihtitacin olmayacak. guardlarin saldirmasininnedeni sehirdeki insanara tavuklara falan saldirdiysan bir sey caldiysan salsirirlar konusma tusuna aban parayi ode bence ya da hapse gir daha iyi

Evet...Davıklara saldırdım hep ve her yerden bir şeyler çaldım , adam öldürdüm. Hapse girsem sonra ne olacak peki ? Yani şuana kadar verdiğim tüm tepkiler normal mi

Not : Biraz sıkıldım görev yapamamazlıktan ve kaçmaktan !

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drum_god

quote:

Arkadaşlar herkese merhaba... Uzun zaman sonra oyuna sahip oldum.Önceden alacaktım ama RPG oynamak , hem gözüm yemiyor hemde pek deneyime sahip olmadığımı düşünüyordum... Oyun Dünyasında en sevdiğim türdür RPG...

Şimdi oyuna yeni başladım , ingilizcem oyun için yeterli seviyede ama anlamadığım bir kaç nokta var...

* Görevleri yapacağım yerleri bulamıyorum
    * Tepedeki harita pek yardımcı olmuyor
    * Şuan için lvl 6 , fakat sağlam bir item yok.Çabuk bayıltıyorlar ( Potta bitik )
    * Şuana kadar gittiğim tüm kasaba veya surlarda ki guard'lar saldırıyor.Onları bayıtlamıyorumda potsuzluktan...Neden saldırıyorlar anlamadım
    * Görevleri nasıl takip edeceğim.Daha 1 gün oldu oyunu alalı pek detaya inmedim ama cidden yorulacağa benziyorum...

Daha bitirmem gereken onlarca oyunum varken , Skyrım bitirecek beni

Ilk baslarda oyin cok zor bence sonra healing hands tarzi bi skill acilacak pota ihtitacin olmayacak. guardlarin saldirmasininnedeni sehirdeki insanara tavuklara falan saldirdiysan bir sey caldiysan salsirirlar konusma tusuna aban parayi ode bence ya da hapse gir daha iyi

Evet...Davıklara saldırdım hep ve her yerden bir şeyler çaldım , adam öldürdüm. Hapse girsem sonra ne olacak peki ? Yani şuana kadar verdiğim tüm tepkiler normal mi

Not : Biraz sıkıldım görev yapamamazlıktan ve kaçmaktan !

itemlerin vs gitmyior skillerin paran falan benim bildiğim.davıkları elleme bi daha

• Tutuklanirsan elindeki çalıntı malları alırlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Save dosyası büyüdükçe kasma olayından endise duydugum icin buzamana kadar oyunu temin etmekten cekindim oyunu cok sevdigim halde. ilk oyunu ingilizcem yetersiz oldugu halde cok begenerek oynamis fakat haliyle ingilizcemin olmayisindan dolayi cok zorlanmisdim. Fakat ALLAH izin verirse oyunu yinede gelecek hafta alacagim. Haliyle konu icinde 50 milyon soru sormaya basladigimda konu canlanacaktir diye tahmin ediyorum. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Save dosyası büyüdükçe kasma olayından endise duydugum icin buzamana kadar oyunu temin etmekten cekindim oyunu cok sevdigim halde. ilk oyunu ingilizcem yetersiz oldugu halde cok begenerek oynamis fakat haliyle ingilizcemin olmayisindan dolayi cok zorlanmisdim. Fakat ALLAH izin verirse oyunu yinede gelecek hafta alacagim. Haliyle konu icinde 50 milyon soru sormaya basladigimda konu canlanacaktir diye tahmin ediyorum. :)

için rahat olsun açtığım zibilyon tane karakterden zibilyon farklı çeşit oynanıştan sonra oyunu rahatlıkla alabilirsin.Ha bazen loading esnasında takılmalar oluyor o yüzden oyunu bi kapa aç yapıyorum ama 2007 mi 2008 de mi ne aldığım Fat kasanın nazarı olsun artık.Fat ps 3 üm emektar oldu emeklilik yaşına geldi bile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Addict_82

quote:

Save dosyası büyüdükçe kasma olayından endise duydugum icin buzamana kadar oyunu temin etmekten cekindim oyunu cok sevdigim halde. ilk oyunu ingilizcem yetersiz oldugu halde cok begenerek oynamis fakat haliyle ingilizcemin olmayisindan dolayi cok zorlanmisdim. Fakat ALLAH izin verirse oyunu yinede gelecek hafta alacagim. Haliyle konu icinde 50 milyon soru sormaya basladigimda konu canlanacaktir diye tahmin ediyorum. :)

için rahat olsun açtığım zibilyon tane karakterden zibilyon farklı çeşit oynanıştan sonra oyunu rahatlıkla alabilirsin.Ha bazen loading esnasında takılmalar oluyor o yüzden oyunu bi kapa aç yapıyorum ama 2007 mi 2008 de mi ne aldığım Fat kasanın nazarı olsun artık.Fat ps 3 üm emektar oldu emeklilik yaşına geldi bile :)

Tesekkurederim sagolun.

• Bethesdatürk oyuna yeni başlayacaklar için faydalı bir site. Özellikle rehber ve ipuçları bölümü.

http://www.bethesdaturk.com/forum/index.php
  • Arkadaslar oyunu yeni temin ettim forumdan bir kardesimden.

Hangi sinif karekter ile baslasam daha iyi olur acaba?
  • quote:

Arkadaslar oyunu yeni temin ettim forumdan bir kardesimden.

assassin için khajit(gece görüşü karanlık alan görüşü için lazım)
    one handed-shield warrior için nord
    two handed warrior için ork
    pure mage için high elf
    one handed-destruction mage(örneğin pyromancer mesela) breton veya dark elf
    pure archery için wood elf

warrior olarak nasıl oynarsan oyna oyunun başında zorlanmak istemiyorsan light armor kas,smithing için ise sadece sol taraftaki light armor perkleri ver.

İllusion büyüleri hoşuna giderse mutlaka sneak-archery kas,yani assassin e yoğunlaş,sneak ile illusion büyüleri çok zevkli oluyor.
    Conjuration büyüleri kullanacaksan sadece conjuration a ve enchanter a yoğunlaş ama yanında mutlaka follower ın olsun.Resmen summonlama dışında hiç bir şey yapmadan kılına zarar bile gelmeden oyunu bitirebilirsin.

tüm bunlarla kafa yormak istemezsen rastgele bir karakter seç ama en çok kullandığın skillere yoğunlaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Addict_82 -- 4 Ekim 2012; 20:23:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Addict_82

quote:

Arkadaslar oyunu yeni temin ettim forumdan bir kardesimden.

assassin için khajit(gece görüşü karanlık alan görüşü için lazım)
    one handed-shield warrior için nord
    two handed warrior için ork
    pure mage için high elf
    one handed-destruction mage(örneğin pyromancer mesela) breton veya dark elf
    pure archery için wood elf

warrior olarak nasıl oynarsan oyna oyunun başında zorlanmak istemiyorsan light armor kas,smithing için ise sadece sol taraftaki light armor perkleri ver.

İllusion büyüleri hoşuna giderse mutlaka sneak-archery kas,yani assassin e yoğunlaş,sneak ile illusion büyüleri çok zevkli oluyor.
    Conjuration büyüleri kullanacaksan sadece conjuration a ve enchanter a yoğunlaş ama yanında mutlaka follower ın olsun.Resmen summonlama dışında hiç bir şey yapmadan kılına zarar bile gelmeden oyunu bitirebilirsin.

tüm bunlarla kafa yormak istemezsen rastgele bir karakter seç ama en çok kullandığın skillere yoğunlaş

Elinize saglik kardes cok sagolun. Mesajinizi gormeden once org secmisdim, devam edeyim burdan ozaman

• iyi oyunlar sana sipahi :)
  • Bethesda: "Heartfire'ın PS3 için gecikmesi bizim suçumuz"

Skyrim'in yeni DLC'si Hearthfire, Steam'de yayınlanmış olsa da henüz Playstation 3 için görünmedi. İşte bu duruma karşılık Bethesda'dan Pete Hines attığı bir Tweet ile bu gecikmenin sebebini ve neler olacağını açıkladı.

Hines'a göre temel sebep "Oyunun performansının her alanda yeterli olmaması".

Bugün 5 dolardan Steam üzerinden satılan Hearthfire ile artık Skyrim dünyasında sıfırdan ev yapabileceksiniz. Öte yandan daha hala Dawnguard DLC'sini bile bekleyen PS3 oyuncuları artık sinirlenmeye başladı.

İşte Pete Hines da bu durumu "Hala üstünde çalışıyoruz. Bir güncelleme olduğunda bunu paylaşacağım" şeklinde açıkladı.

Öte yandan bu gecikmelerin konsoldan kaynaklanıp kaynaklanmadığı sorulduğunda ise Hines "Hiçbir zaman için kimseyi suçlamadık. Bu bizim sorunumuz ve çözmek de bize düşer" dedi.

Lakin bu çözüme henüz zaman var gibi. Ne diyelim, biraz daha sabır PS3 kullanıcıları.  

MK

• Oyunu nerede bulabilirim? Çoğu yerde yok ve bazılarına hiç gelmemiş bile. Dağıtım ile ilgili özel bir durum falan mı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: onurdmn

Oyunu nerede bulabilirim? Çoğu yerde yok ve bazılarına hiç gelmemiş bile. Dağıtım ile ilgili özel bir durum falan mı var?

Türkiye'de resmi olarak yok gibi bir şey hatta yok.İnternetten alış veriş yapıyorsanız gitigidiyor gibi sitelerde bulabilirsiniz.Forumda ikinci el sayfasına da baka bilirsiniz satan arkadaşlar vardır.
  • Harvest Wood Elf Blood
    Harvest Dark Elf Blood
    Harvest Flamer Blood

Yukaridaki bu 3 adet görevi tamamlamaya calisiyorum. Forumda kimse oyunu suanda oynamiyor sanirim. Yeni bir konumu acayim Elder Scrolls V Skyrim yardimlasma hakkinda.
  • bütün rpg demolarını indirdim oynadım ve bu oyunu da aldım fakat dark souls ve demon soulstan sonra acayip sıkıcı geliyor bu oyunlar. dark souls ve demons souls la adamlar gözümüzü açtı resmen. backstab, parry ve pvp maçları gibi güzel özellikler ile dark souls ve demons souls un yeri bambaşka ve bir numara benim gözümde.
  • Ben oynuyorum oyunu

• Beyler bende en yakın zamanda alıcam oyunu umarım bana yardım edersiniz , ama gördüğüme göre konu biraz cansız ps3 de sanırım fazla kişi oynamıyor oyunu.
  • Karekteri degiştirdim. Okcu karekterle devam ediyorum sanırım Dark Elf olabılır.

22 leveldeyım. Kurt adam oldum, ilerde bir sıkıntı yasarmıyım oyunum içinde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 29 Ekim 2012; 20:36:49 >
  • quote:

Karekteri degiştirdim. Okcu karekterle devam ediyorum sanırım Dark Elf olabılır.

22 leveldeyım. Kurt adam oldum, ilerde bir sıkıntı yasarmıyım oyunum içinde?

kurt adam sıkıntı çıkarmaz iyidir, vampir olma yeter
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.