Şimdi Ara

Elden Ring | XBOX [ANA KONU] [Rehber ilk sayfada] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.634
Cevap
76
Favori
100.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• kökleri açısında evet, öyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önsipariş geçtik hayırlı olsun Elden Ring | XBOX [ANA KONU] [Rehber ilk sayfada] önsipariş geçtiğim ilk oyun oldu kendileri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krone K kullanıcısına yanıt
    Hocam pişman olmayacaksın Fromsoftware

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Direk ön siparişi geçtim Xbox'ta. Arkadaşımla aile olarak kullanıyoruz zaten kişi başı 150TL inanılmaz iyi fiyat bu devirde.

• Xbox One S'te nasıldır acaba? Henüz yeni nesile geçmedim ama bu fiyatı görünce ben de sipariş verdim.

• Ön siparişi geçtik yalnız Microsoft parayı çekmemiş , ne zaman çeker parayı , ps5 e alacaktım ama aradaki fiyat farkı devasa olunca Xbox series x e aldık :)

• Hocam sende ps5 vardı sanki ne ara geçtin Xbox a , Amazon’dan ps5 kovalarken hatırlıyorum sizi :)

• Yaklaşık oyunun çıkışına 10 gün kala çekiyor.

Benim de aklımda hiç yokken bi anda sipariş geçtim nasıl olsa parayı şimdi çekmiyor diye. Daha sonra gerçekten istiyor muyum diye tekrardan düşünürüm.

• Arkadaşlar bu nesil bende Xbox dayım bu oyunu birlikte oynamak isteyenler içinde bir topluluk olusturalim

• souls oyunlarında pvp, trollük sevenler beni ekleyebilir. itina ile ölümüne troll yapılır. 😀

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt

Bu oyunda o tarz şeyler olacakmiki? Bu oyun çok farklı duruyor acikdunya da pvp olayı nasıl olacak bekleyip göreceğiz.

• Ben de ilk defa bu oyun için ön sipariş verdim. Elden Ring | XBOX [ANA KONU] [Rehber ilk sayfada] 

Elden Ring | XBOX [ANA KONU] [Rehber ilk sayfada]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katze -- 5 Kasım 2021; 22:36:41 >
  • Katze kullanıcısına yanıt
    Hocam arka plana fotoyu koymak için fotoyu nasıl yüklediniz cihaza?

• oMeR24 kullanıcısına yanıt
    olacak hocam. 🙃 adamların en iyi uaptığı şey zaten bir de pvp’de oyuncuyu böyle serbest bırakmak. son gameplay’de de dibine kadar aldı burnum bunun kokusunu gesture’lara kadar.

• blackprague kullanıcısına yanıt

Hocam hareketli Halo arkaplanı cihazın kendisinde var, dinamik arkaplan olarak geçiyordu sanırım. Elden Ring | XBOX [ANA KONU] [Rehber ilk sayfada] 

• Katze kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkür ettim

• Bu oyunda Türkçe altyazı var biliyorum ben yanlışım varsa düzeltin

• 1.5 ay oldu geçeli hocam.O kadar kisiye ps5 aldirdiktan sonra kendim gectim xboxa :) Alim gücümüzün dusmesi ve oyun fiyatlarinin artmasi ile boyle bir karar verdim.

@kaysersoze Tr dil yok maalesef hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 6 Kasım 2021; 10:13:23 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kayzer-soze K kullanıcısına yanıt
    henüz öyle bir bilgi gelmedi. keşke olsa.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.