Şimdi Ara

ELDEN RING (1.08.1) Türkçe Yama (v7) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
15
Favori
199.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ayda 30 lira ver ozmn
  • M0meNtS kullanıcısına yanıt
    ELDEN RING (1.08.1) Türkçe Yama (v7) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate]
  • Benim yazdığım şeyler neden silinmiş , ZARTZURT BEY bilginiz var mı bu konu hakkında :DD

• :D hahaha millet kaç gündür gülüyor :D bizi yiyorsun hamzasas :D yeni yama çok güzel olmuş eline sağlık :D

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    tamam da adam haksız değil

Ben de bunlara gülüyorum ZARTZURT456 kardeşim millete reva gördüğün şeylere ELDEN RING (1.08.1) Türkçe Yama (v7) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] 

• M0meNtS kullanıcısına yanıt

hamzasas sağ olsun yamanın son hali çok güzel oldu onu dene :D

yok kalsın

ZARTZURT456 bey Runes'ı güce dönüştürmüş bence de dene , ama notu unutma ;

Bu yama ile oynamak TÜRKÇE'yi unutmanıza sebep olabilmektedir , bundan muhteşem çevirilerin sahibi sayın ZARTZURT456 sorumlu değildir !!

• HamzaSas kullanıcısına yanıt

yamayı günceledin ya sen yeni güncel sürümü bana yolladın ya :D burda mileti kandırma şimdi :D yama iyi olmuş son hali eline sağlık tekrardan :D

• Anlıyorum kardeşim benim sen de olmasan 15 yaş altı esprilerine nasıl güleceğim TRANSLATE yamana gülüyorum , sonra dönüyorum senin vasat altı esprilerine gülüyorum . Baya eğlendiriyorsun beni bu forumda tek eğlencemsin yeni TRANSLATE yamalarını 4 gözle bekliyorum takipteyim

hahaha :D adamın dibisin son yama için teşekürler tekardan :D :D

• hamza yama için teşekkürler resmini attığın şeyler yeni sürümde yok gayet anlaşılır olarak düzeltmişsin zartzurtla ortak mı cevirdiniz elinize sağlık sonunda dediğin oldu istediğin kalitede yama geldi

• Yükleyenlere geçmiş olsun, kullanmayın şunu.

Hamza can eline, sağlık tekrardan. Son sürüm v5'den de ss'ler at ortalığı şenlendir. Herkes görsün senin el çevirisi ve emek kokan yamanı. Diğer el çevirisi ve emek kokan yamalarını da bekliyoruz...ELDEN RING (1.08.1) Türkçe Yama (v7) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] 

• elden ringe girdigimde defender arkada trojen yakalıyor birkaçgün önce farkettim bunu , umarım format atmak zorunda kalmam.

• MogoLKhan kullanıcısına yanıt

Cihazda banka hesaplarınız falan varsa geçmiş olsun. Bunların amacı o zaten, google translate'den metni çevirtiyorlar, sonra milleti dolandırmanın peşindeler.

• yama temiz zararlı yazılım yok içinde. yama yapısı yüzünden trojen gibi algılaya bilir.

@LathamKoenig geçmiş olsun sana :D

Yapı derken? Ne kullanıyorsunuz acaba? Metin çeviriyorsunuz alt tarafı. Trojan gibi algılanmasını saylayacak ne sahtekarlıklar var o yazılımın içerisinde de sistemin kasmasına donmasına neden oluyor? Hırsızın lafına güvenmekten öteye gitmiyor şu söyleminiz.

• nasıl bir sistem yapmışsa sadece oyun açıkken aktifleşiyor ve klasörlere yerleşiyor trojen windows 11 engelliyor sanırım yada bazı bilgiler çalınmışta olabilir ama ekran klavyesiz hiçbir bilgiyi girmiyorum alsa alsa en fazla rise hesabını alır onuda çarı çıplak vaziyetde bıraktım girince çalan kişinin hoşuna gitmez sanırım. uzun zaman bilinmedik kişiler haricinde tr yama kurmayacağım hoşbir durum değil bu yaşadığım süreç.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.