Şimdi Ara

Elazığ'da 'Beynimde çip var; Amerika beni dinliyor' diyen hasta, Nöroloji doktoruna silah çekti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MHRS randevulu hastaları kayıt yaptırmadan direkt doktor odasına yönlendirme sistemi geldi geleli böyle şeyler yaşanıyor

Elazığ'da "Beynimde çip var; Amarığa beni dinliyor. Tespit et, çıkar" diyen Serhan Duman, MR talebini reddeden Dr. Oktay Kapan'ı silahla tehdit etti.

kaynak :

DarkWeb Habertwitter
    “Elazığ'da "Beynimde çip var; Amarığa beni dinliyor. Tespit et, çıkar" diyen Serhan Duman, MR talebini reddeden Dr. Oktay Kapan'ı silahla tehdit etti.”
    https://twitter.com/Darkwebhaber/status/1556972605302784007?t=egzklyFcStkD_b6aOFv54A&s=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TidyTie -- 9 Ağustos 2022; 15:4:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• millet de kendini ne sanıyorsa artık... ne yapsın ameriga senin b.klu beynini

•  

• ameriganın oyunları bunlar inanmayalım

• eskiden cahil adam oturur susardı, kapardı çenesi. son 20 yılda artık en çok bunların sesi çıkıyor.

• Sabit bir düşünceye sorgulamadan inanmanın, ne kadar tehlikeli olduğunun kanıtı.

• piskolojisi hasta olan insanla dalga geçilmez .

• O silahı senin beynine çip yerleştirenlere doğrultsanaa beyinsiz

Adam youtubdaki sır çözücüleri dinleye dinleye kafayı kırmış

• öncelikle beyninde ki çipi değilde idda sahibinde beyin var mı ? yan normal aklı başında bir adam mı o kontrol edilmeli bence

• Adamın zihinsel sağlından şüphe duyuyorum bence bi kontrol edilmeli

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • muhittin topalak from kazlıçeşme kill him

• haberlere çıktı raporlu şizoymuş zaten boyle hastalara refakatçisiz muane izni verilmemeli bence.

• bunlar doğal hasta şartlardan mekanlardan hayattan olabilir de doğuştan hastalar ayrı . insanlar karşı elindeki gücü yetkiyi kullanıp bokluk etmek isteyen her iblis şahsımda normal değildir insan da değildir . onlar süzme hasta ki cehennemin odunlarında cayır cayır yanacaklar o zaman seyretmesi güzel olacak yaptıkları bokluklardan ötürü .

siyasetten tut teknolojiye kadar . zaten hayatta normali de kalmadı ne bokuma yaşıyorsak böyle bir iblis çukurunda . herkesin derdi para mevki dünyayı yönetmek insanları köle etmek . kendileri şeytanın kölesi olduklarının farkında değiller ip. ler iblis ler

bu arada şaşırdım intahara meyilli raporlu hastalara silah taşıma ruhsatı verilmez . nasıl elde ettiyse silahı ruhsatsız olması da büyük suç .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 9 Ağustos 2022; 23:23:25 >
  • Bu eleman konu dışında değil miydi ?

• Akli dengesi yerinde değil raporu alır salarlar şimdi bunu

Alcan enselerinden atacaksın hapse ama yapamıyorlar

• Bir çok cahilce yorum okudum, kardeşim adam şizofren şizofren siz ne sanıyorsunuz bu hastalık çocuk oyuncağamı… 8 yıldır şizofren abimle yaşıyorum şiddete meyilli değil ama yaşamayan asla bilmez.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

Ne alakası var? Bakan nebati de bu şekilde konuşuyor, diğer AKP'li bakanlar falan da bu şekilde konuşuyor. Bakan konuşunca alkisliyorsunuz, bu adam konuşunca psikoloji hastası öylemi :)

Adam beynimde chip var ABD beni dinliyor demiş.

Diğeri bizden önce buzdolabı yoktu demiş

Diğeri Ekonomi gözlerdeki isiltidir demis.

Bence bu adam hasta değil. Akplileri dinleye dinleye gerçek, yalan kavramlarını birbirine karıştırmış. Yukarıdaki cümleleri dinleyen bir adam gidip bir doktora kicmda spacex var Mars'a adam yolliycam da diyebilir.

ABD beni dinliyor falan demesi zaten siyasi olarak nasıl etkilendiğini gösteriyor. AKP'li bürokrat ve bakanlari dinlerken hastalanmış bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoSSgO -- 10 Ağustos 2022; 7:2:3 >
  • Senin beynin o çipten daha değerli değil ki niye taksınlar sana çip.

• Çünkü CHP (Cahil Halk Partisi) iktidarda.  

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.