Şimdi Ara

EKSPERE DANIŞIN; KAZA SONRASI YANLIŞ UYGULAMALARDAN KORUNUN.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.443
Cevap
135
Favori
224.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 654
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 322
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 6 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 278
  • Favoriye Eklediklerim 137
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • damneed (389 mesaj) Sigorta Eksperi (322 mesaj) spacewolf (258 mesaj) durukafa (63 mesaj) C.CEMİL (23 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (993 mesaj) Mobil (601 mesaj) Tablet (29 mesaj) Mini (28 mesaj) Uygulama (16 mesaj) (3 mesaj)
  • @
16 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Sigorta ve Kasko İşlemleriniz >> EKSPERE DANIŞIN; KAZA SONRASI YANLIŞ UYGULAMALARDAN KORUNUN.
Giriş
    126 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    dhlabs

Konu halledildi teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.E.O. -- 24 Ekim 2021; 17:54:10 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Sigorta Eksperi
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Merhaba,
    Bir kaza geçirdim kaskom yok ve karşı taraf %100 kusurlu. Bahsekonu karşı taraffın sigortası allianz sigorta. Şimdi benim aracımın kasko değeri 134bin civarı şuanda yetkili serviste ve servis 62bin tl masraf çıkardı eksper gördü ve şuan rapor bekleniyor. Aracımın ilk sahibiyim 2013 dizel otomatik Citroen c3 ve 86bin km de. sahibinden de 2013 en yüksek ve en düşük fiyat ortalaması na göre 131bin falan yapıyor eksperin rayiçbedelimi ne kadar belirlediğini bilmiyorum ama aracımın durumu aslında kötü değil sol çamurluk değişir sadece ve ön 2 hava yastığı açtı. Arabamı da aslında verme taraftarıda değilim. Sorum sunacakları rayiç bedeli ne kadar olur kanaatimce 130binden aşağı olmasını istemiyorum böle olursa nasıl yol izlesem sağlıklı olur acaba, teşekkürler tekrardan.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj
    Merhaba, 97 model kaskolu aracım var, kaput tampon değişecek ama parça yok, yurtdışı yurtiçi çıkma bulamıyoruz, bu durumda sigorta firması ne yapar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
valorant points
valorant vp
bankacılar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.