Şimdi Ara

Eksozu delinmiş aracı çevirmede bağlarlar mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet soru başlıktaki gibi, çorludan istanbula gidilecek silivride her zaman çevirme olur bağlama olayı olur mu ? Abartı gibi ses çıkarıyor şu an eksoz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sene 2003
    iş yerinin tahsis ettiği 1999 model renault broadway rni ile aksaray horhor da öğlen yemeği için kebapçı ararken arkama takılan ekip aracı durmam için anons yaptı

yanıma gelen memur gaza basmamı söyledi ardından egzost patlak arabanı bağlayacağız dedi
    etme eyleme şirker aracı deyip muhabbet açtım sonra inip bagajdan promosyon verdim
    ama araçta amirim de var dedi
    hic sorun deel deyip gidip ekip aracındaki amire de promosyon ikram ettim

ekip aracı daha sonra biraz ileride kebapçının önünde parketti ve polis memurları yemeğe oturdular
    ben de arabamı parkedip yanlarına gittim
    öğlen yemeğinde size eşlik edebilir miyim diye sordum buyur ettiler

yedik içtik sonra hesap gelince ben ödedim
    amir kartvizitini çıkarıp bana verdi başın sıkışırsa ara dedi
    vedalaşıp ayrıldık
  • sene 2003
    iş yerinin tahsis ettiği 1999 model renault broadway rni ile aksaray horhor da öğlen yemeği için kebapçı ararken arkama takılan ekip aracı durmam için anons yaptı

yanıma gelen memur gaza basmamı söyledi ardından egzost patlak arabanı bağlayacağız dedi
    etme eyleme şirker aracı deyip muhabbet açtım sonra inip bagajdan promosyon verdim
    ama araçta amirim de var dedi
    hic sorun deel deyip gidip ekip aracındaki amire de promosyon ikram ettim

ekip aracı daha sonra biraz ileride kebapçının önünde parketti ve polis memurları yemeğe oturdular
    ben de arabamı parkedip yanlarına gittim
    öğlen yemeğinde size eşlik edebilir miyim diye sordum buyur ettiler

yedik içtik sonra hesap gelince ben ödedim
    amir kartvizitini çıkarıp bana verdi başın sıkışırsa ara dedi
    vedalaşıp ayrıldık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Bağlarlar diyosun yani hocam :)

• İlk seferinde bağlamazlar. Zaten egzoz delik olduğu için ceza yazacaklarını zannetmiyorum, genelde çevirmeler GBT sorgusu için v.b oluyor. Velev ki egzoza takıldı, en kötü ihtimal ceza yazıp bir hafta içerisinde tamir edilip emniyete aracın gösterilmesi olabilir (Egzozlu araçlarda uygulama bu) ama o da olmaz. Kaldı ki "Yola çıkarken daha evin sokağında altını vurdum orada delindi" deseniz bile kabul edebilir.
  • Patlak egzozlu Tofaş’la Sakarya ya giderken ve şehir içinde iki kere çevirmeye girdim. Genelde kimlik kontrolü yapıyorlar araca dikkat etmediler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.