Şimdi Ara

Ankara'daki 'tepe'ler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
0
Favori
33.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Ankara'da arabayla gidip, arabayı çekip içeceklerimizi içebileceğimiz yerler var mıdır sizin bildiğiniz?

Mesela Hacettepe Üniversitesinde taştepe diye bir yer var göreceli ama Ankara için en azından önü açıklık, fena bir manzarası yok AVM'lere karşı

Panora AVM'nin yukarısına doğru çıkınca var bir yer orası da güzel aslında. Ankara'nın ışıklarını görüyor, Panora'nın altındaki Starbucks'tan kahvenizi alıp arabayı oraya çekerek yudumlayabilirsiniz müzik eşliğinde. Güzel oluyor gerçekten. Fazla çakalı, rahatsız edeni yok. Hatta kokoreççi bile var, adam atılım yapmış çekmiş oraya minibüsü, tabure falan da atmış valla boş da kalmıyor geceleri

Sizin bildiğiniz başka yerler var mı?

Ankara'da yaşayanlardan tabii özellikle bekliyorum, eminim bilmediğim güzel yerler vardır. Çakalı olmayan tabii

• Astra bozmuş sizi
  • Ankara'da sevdiğim bir abim bizi şarapçılar bayırı diye bi yere götürdü. Manzarası güzeldi baya araç vardı hepsi şahin doğandı, biz 34 plaka Renault Concorde ile gidince turist muamelesi görmüştük
    Kahvelerimizi içip geri dönmüştük.
  • Ankarayi hic bilmiyom valla.ama antalya boyle yerler dolu icip icip trafige cikiyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erukay

Ankara'da sevdiğim bir abim bizi şarapçılar bayırı diye bi yere götürdü. Manzarası güzeldi baya araç vardı hepsi şahin doğandı, biz 34 plaka Renault Concorde ile gidince turist muamelesi görmüştük
    Kahvelerimizi içip geri dönmüştük.
    tepeleri bilmemde gece vadi çok güzel oluyor hocam. bazen gece canımız sıkılınca alırız çerezimizi gideriz. arabada oturmak değilde yürüyüp gezmek daha güzel geliyor bana .

• quote:

Orijinalden alıntı: Killer_Elite

Ankarayi hic bilmiyom valla.ama antalya boyle yerler dolu icip icip trafige cikiyolar
    Üniversitedeyken Dikmen'de bi tepeye çıkıyorduk biz.
    Tabi o zamanlar benim arabam olamdığından ve arkadaşımın Toros'u ile oraya gittiğimizden tam yerini bilmiyorum.
    Tabi gittiğimizde Toros'u sivil polis sanıp, ellerindekini atıp geri basan birsürü tip oluyordu =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: S0KRATES

tepeleri bilmemde gece vadi çok güzel oluyor hocam. bazen gece canımız sıkılınca alırız çerezimizi gideriz. arabada oturmak değilde yürüyüp gezmek daha güzel geliyor bana .

Evet vadi de güzel diyorlar ben hiç gitmedim ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLooP

Tabi o zamanlar benim arabam olamdığından ve arkadaşımın Toros'u ile oraya gittiğimizden tam yerini bilmiyorum.
    Tabi gittiğimizde Toros'u sivil polis sanıp, ellerindekini atıp geri basan birsürü tip oluyordu =)

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Hıdırlıktepe diye bir tepe olması lazım. Orayı da deneyin.

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Kocatepe'ye git, cami-duvar-ecel üçlemesine müsait

• quote:

Ankarayi hic bilmiyom valla.ama antalya boyle yerler dolu icip icip trafige cikiyolar

Antalya sarhoş kenti zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Bu hıdırlıktepe ilköğretim okulunun önünde esrar satılan, müdürüne öğretmenine bıçak çekilen okul değil mi Tam da kriterlerime uyuyormuş gerçekten
  • nato yoluna gidin manzara on numaradır
  • quote:

Sakata gelmesin sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yed08

quote:

Sakata gelmesin sonra.

Alıntıları Göster
    Karsiyaka da guzel bi tepe vardir ama genelde sahinciler falan takilir , sıkıntı olmaz derseniz manzara 10 numaradir.

Bilkent de 1-2 yer var oralarinda manzarasi iyidir.

Panoranin oralarda bi tepe daha var diyorlar , oraya gitmedim baya meshurmus orasida.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatcan007

quote:

Antalya sarhoş kenti zaten

Aynen oyle ne oruc tutan var ne baska bisey ickili yerler hic olmadigi kadar full

Ucak gemisi yanasti bide baya bi amerikan askeri indi altini ustune getiriyolar antalyayanin

Cok guzel sehir be antalyam

• quote:

Orijinalden alıntı: aanil

Karsiyaka da guzel bi tepe vardir ama genelde sahinciler falan takilir , sıkıntı olmaz derseniz manzara 10 numaradir.

Bilkent de 1-2 yer var oralarinda manzarasi iyidir.

Panoranin oralarda bi tepe daha var diyorlar , oraya gitmedim baya meshurmus orasida.

Heh işte anıl hocam ben karşıyaka daki tepeye gitmiştim. Bir üst mesajımda yazıyor dediğiniz gibi mavi ledli şahinci abilerimiz oradaydi.
  • Bilkent 3 de yuvarlak binalarin oldugu yerde bi park var. Aksamlari cok guzel oluyo butun ankarayi goruyo oraya gideriz genelde tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aezhob_92

Bilkent 3 de yuvarlak binalarin oldugu yerde bi park var. Aksamlari cok guzel oluyo butun ankarayi goruyo oraya gideriz genelde tavsiye ederim
    Uzaklarda aramayın, cevizlidere tarafında bol bol tepe var. biraz daha kasarsanız yukarı çıkarsanız keklik tarafına çıkınca bolca yer bulabilirsiniz. Hatta cevizlidere tarafındaki tepelerin birisinde Behzat Ç. de görmüştük, Hayalet, akbabayı bırakıp gidiyor falan.
  • Aahh ah! Eskiden Gölbaşı'nda "aşıklar tepesi" vardı. Sonra Seğmenler parkının cepleri vardı... Dilleri olsa da konuşsalar...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.