Şimdi Ara

Ekrem İmamoğlu'nun 13.Cumhurbaşkanı Olacak Olması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
3.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

agzın bal yesin . pardon parmakların .
    EyvAllah reyiz hayal işte :d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

He he tamam öyledir. Mit ile tartışacak değilim :)
    İstemediklerini sen de adın gibi biliyorsun ama ne kadar zor sizin işiniz ya.İnandığınız her şey yalan üzerine kurulu.Ama fanatiklikten savunmak zorundasınız.Kendinizi vatansever olarak tanıtıyorsunuz ama devleti soyanları görmezden gelebiliyorsunuz.Çok zor olmalı
  • Jose_Gökhan kullanıcısına yanıt
    Zor olan bize değil size olmalı.

Zira 17 yıldır muhalefet olmak istemezdim sahsen

Daha var gerçi 4 yıl daha katalim, 21 yil...

Zor valla sizin işinizde. Dediklerini kilisdar mı demiş.

Neyse ben sizin erisebildiginiz belgelere erisemem. Size görevinizde başarılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 12 Temmuz 2019; 11:20:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmamoğlu^nun diploması, üniversite arkadaşı falan vardır değil mi?

Eğer yoksa bizden aktroller gibi onu savunmamızı beklemesin

Biz aktroller gibi yüzsüz değiliz, bize ağır gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Incede basbakan olsa

Meral Mommy de ic isleri bakani olsa

Osman pasada milli savunma bakanı olsa...

10 yil sonra

AB=abi nolur kanalima abone ol ezigim ben ya abi nolur ya abi nolur birlige gir yaaa

Aaaaah ah keşke

Edit=espiriyi anlamayanlar için

https://youtu.be/N8cvKI07aXM
    Başbakan mı kaldı

• Jose_Gökhan kullanıcısına yanıt
    Senin seviyene inmeyecegim bugün.
    Senin gibi klavye delikanlıları! çoğaldı tabi.

İstediğiniz kendi çamurunuzu istediğiniz gibi rahat rahat yaymak forumu Ekşiye çevirmek. Her zaman karşınızda ben veya arkadaşlar olacaktır.

Bunu o kafana iyice sok.

Mesajınız şikayet edildi.

Blok

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Bunlar da kimi bulsa cumhurbaşkanı yapmaya çalışıyo. Yoldan adam çevirip cumhurbaşkanı yapmayı deniyolar.
    He yaf doğru walla bkz: Cumhurbaşkanı

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Adamın neredeyse tek doğru hareketine tek yanlış hareket diyor. Irkçısın birader. Düpedüz racistsin. Sahile girişte geniş güvenlik önlemleri al şort havlu kuralları koy iki zabıta dolandır hala yamukluk yapanı bi daha alma düzgünü yüzsün. Hangi ırktan olursa olsun ırkından dolayı muamele yapamazsın. Ne dine uyuyor ne hukukuna ne anayasaya ne avrupa insan hakları sözleşmesine. Sırf ırkından dolayı birine bir şeyi yasaklamak son derece aşağılık bir davranış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 12 Haziran 2019; 14:55:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Başbakan mı kaldı

Alıntıları Göster
    Baskanlik sistemi abd haric yürümüyor fransada bile yurumuyor eski sisteme gecilmeli hatta senato bile kurulabilir özellikle yargiyi guclendirmek adina

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Adamın neredeyse tek doğru hareketine tek yanlış hareket diyor. Irkçısın birader. Düpedüz racistsin. Sahile girişte geniş güvenlik önlemleri al şort havlu kuralları koy iki zabıta dolandır hala yamukluk yapanı bi daha alma düzgünü yüzsün. Hangi ırktan olursa olsun ırkından dolayı muamele yapamazsın. Ne dine uyuyor ne hukukuna ne anayasaya ne avrupa insan hakları sözleşmesine. Sırf ırkından dolayı birine bir şeyi yasaklamak son derece aşağılık bir davranış.
    Irkçı değilim kesinlikle. İthamını sana iade ediyorum. Ama sen kendi vatandaşının düşmanısın bence. Ben kendi halkımı savunuyorum. Benim halkımı ustrupsuz şekilde rahatsız edip huzurunu bozan ve dağdan gelip bağdakini kovar gibi davranan mültecilere de karşıyım.

Yazdıklarını tekrar gözden geçir bence. Sen kendi halkının huzurunu, kamu düzenini ve sosyal asayişi mi önemsiyorsun yoksa siyasi malzeme yaptığın ve bunların hepsini yok ederek yaşayan kişileri mi "ırkçılık" kisvesi altında savunuyorsun, önce buna karar ver.

Adam Esenyurt örneğinde olduğu gibi barındığı ülkenin insanının gözü önünde döner bıçağı sallıyor, sahile donla gelip deve getiriyor, üzerine bir kuruş vergi vermeden senden benden çok daha öncelikli hizmet alıyor, Türk halkına dikleniyor (daha artırılabilir) ve sen gelmiş ırkçı diyorsun. Aynı uygunsuzlukları Türk yapsa aynı yasak ona da yapılmalıdır. Irkçılık mı bu şimdi? İşte bunu es geçip vatanını koşulsuz şekilde başkalarına teslim eden kişi senin yaptığın "aşağılık" tanımına uyuyor.

Benim dileğim mülteci bile olsa onların eğitilmesi, Türk halkı ile eşit davranılması, kamu düzeni konusunda gerekirse denemeye tabi tutulmalarıdır, üste çıkarılmamaları ve bundan siyasi rant edilmemesidir. Negatif ayrımcılığın ve iç kaosun figürü olarak değil, gerçekten ihtiyaç olduğu için adap ve düzen içinde ülkede barındırılmalarıdır. Anladın umarım.

Bu kadar ithamkâr, haksız, tek taraflı ve sert yazmasaydın bende o seviyede karşılık vermek zorunda kalmazdım. Kusura bakma. Yine de iyi forumlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 12 Haziran 2019; 17:10:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Baskanlik sistemi abd haric yürümüyor fransada bile yurumuyor eski sisteme gecilmeli hatta senato bile kurulabilir özellikle yargiyi guclendirmek adina

Alıntıları Göster
    Bu saatten sonra eski sisteme geçiş falan hikaye

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Bu saatten sonra eski sisteme geçiş falan hikaye

Alıntıları Göster
    chp-iyip iktidar olunca geçecekler yoksa bir daha oy moy vermem bu sistem yürümez yürümüyor
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Aşırılık yapanların tamamı sınırdışı edilsin diyorum zaten. Ama kötüleri yüzünden artık etnik bir düşmanlık başladı anlatmaya çalıştığım bu. Kanunsuzluk edenleri, ülkesinde savaş varken burada gelip kendi aralarında kavga edenlerin hepsi sınırdışı edilsin.

Suriyelilerden nasıl bir siyasi malzeme çıkar merak ediyorum. Bu adamları savunarak kim siyasi bi kazanç sağlayabilir ki, kimse. Çünkü kalabalıklarına karşın kaldıkları süre çok uzadı. Muhalefet Suriyelileri toptan göndermeyi bir seçim vaadi olarak kullanıyor. Şimdi kim siyasete alet ediyor bunu.

Bu arada o saydıkların arasında deve getirme olayı yalan.

Sana ırkçı dememin sebebi o plaj kararını savunman. Samimi birisi benim çözüm önerimi makul bulur. Belediyede bir sürü çalışan var. Koy biraz plaj kurallarına göre giriş sağlasın. Plajda da iki zabıta dursun kenarda kültürsüzlük edeni yallah yollasın dışarı mimlensin adı bir daha da alınmasın. Atıyorum kimlik şartı koyarsın mesela kimliğe göre alırsın ya da sorunlu elemanı almazsın. Zaten birkaç olaydan sonra anlayacaklardır meseleyi. Bu kısa vadeli çözüm. Elbette kimse milyonlarca suriyelinin %100 dönmesini bekleyemez ama çoğu gidebilir. Adapte olanlar da kalabilir. Var olanların %50si 18 yaş altında bu dinamik nüfus iyi yönlendirilse kendilerine harcanan 30-40 milyar doları orta vadede geri sağlayabilirler. Yeter ki eğitimli olsunlar. Irkı mühim değil sen bir bireyi al sıfırdan bir ülkeye dine kültüre göre yetiştir o çocuk oralı olur. Çünkü bu bir birey. Sen zihinsel şemalarını nasıl inşa edersen öyle olur.

• hiçbir zaman olmayacak durumdur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CAFE96FA5

Sn.Erdoğan Ve Akp'nin tek varisi var.

13 ncü Cumhurbaşkanı;

Burası kraliyet değil kardeş.RTE düştü mü varisi felan olmaz tıpkı menderes ve özalda olduğu gibi temsil ettiği parti tarihe gömülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 13 Haziran 2019; 2:13:58 >

• Bu enkazı kaldırmak kolay olmayacak. Büyük sorumluluk ..

• aga ne demiş atalarımız zararın neresinden dönersen kardır diye 13. geç olur 12.5 felan olsa cidden iyi olur...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.