Şimdi Ara

Ekrem İmamoğlu'nun 13.Cumhurbaşkanı Olacak Olması (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
3.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sen anadolu gercegini bilmiyorsun heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekşi sözlük değil burası arkadaş şöyle başlıklar açmayın. Sözlük değil burası forum.
    Ayrıca olacak olması diye bir şey yok. Plaza türkçesi kullanmayalım biraz dikkat.
  • Uyanık adamdan belediye başkanı, bakan, c.başkanı hepsi olur, ama kendini uyanık sanandan hiç bişey olmaz. Vali itlik yaptı demedim, vali basitlik yaptı dedim diye aklınca kıvıran biri. Yer mi bu millet? Çocuk kandırıyor sanki.
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Hamza bey kendinize gelin tanıdığım ve sevdiğim bi üyesiniz ne yapıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: General Tao

Hamza bey kendinize gelin tanıdığım ve sevdiğim bi üyesiniz ne yapıyorsunuz
    Hayal kuruyorum be reyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayali bırak üslubunuza diyorum. Ayrıca bu hayal çok saçma hiç bir tutarlı yanı yok biliyorsunuz di mi ?

• quote:

Hayali bırak üslubunuza diyorum. Ayrıca bu hayal çok saçma hiç bir tutarlı yanı yok biliyorsunuz di mi ?
    E tabiki hocam imkansiz ötesi

Üslupta oguz sasi reyizle ilgili bir espiri yaptim da sıkı takipçisi olmayan kisiler anlamaz

Tamam hocam iyi günler.

• quote:

Tamam hocam iyi günler.
    Sana da reyiz

Dedidigim espiri şu

https://youtu.be/N8cvKI07aXM

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Hükumetin belediye seçiminde maximum oyu aldığını söylemek sadece kendini kandırmak. Sadece istanbulda 1,5 milyon oy kullanmayan var neredeyse ve gerek sol gerek sağ araştırma şirketleri bu sandığa gitmeyenlerin 3te 2sinin akp mhp seçmeni olduğunu gösteriyor. Bu türkiyenin genelinde de böyle. Erken seçim falan olursa ki artık olmaz çünkü ekrem son zamandaki hatalarıyla (bu hataları ister kabul et ister etme) muhaliflerin hayal ettiği gibi oh yeah 13. CB ekrem ütopyalarını çokça baltaladı. Her neyse, erken seçim olursa son s400 abd olayları yüzünden Erdoğan'ın kazanması için yapması gereken tek şey çıkıp güneş gözlüğünü takıp yumruğunu sıkıp eyy amerika demesi bir olucaz diri olucaz demesi sonra bitti %52-54 arası cumhur. Bu ekonomik ortam değerlendirilerek yapılmış bir tahmin evet.

Ve hükumet kendi için akıllıca bir hareket yaptı. Hem idlibden yeni bir göç dalgası gelmemesi (çünkü eğer s400den vazgeçsek rusya orayı vururdu) hem de önümüzdeki 1-2 senelik toparlanma sürecini S-400e bağlayarak sıkıntılı zamanları atlatacak. Zaten abd CAATSA uygularsa ve f-35ten de dışlarsa ki yapacak, halk içeride birleşir. Zor zamanda hükumet değiştirmez aksine destek artar. Chplilerden bile s400 meselesini destekleyen bir sürü insan var forumda da gördüm komşumlarımdan da var. Çok aşırı bi şey olmadıkça 2023 de cumhurda. Sonraki seçimi bilemem.
    Kardeş sen tahmin yapıyosun da o kadar kesin konuşuyosun ki tahmin değil kutsal kitaptan alıntı sanar gören kişi. 31 marttan önce de imamoğluna ihtimal bile vermeyip binali tek geçecek diyodun, imamoğlu kazandı ve bu seçimde de kazanacak, bu bir. Chp bu ülkede hiçbir zaman kazanamayacak diyodun büyükşehirlerin çoğu chpye geçti, bu iki.
    Bu ülkede akp hükümeti insanları ayrıştırıp kutuplaştırdı bunu kimse inkar etmesin ama sen bunca yaşanan şeye rağmen kriz zamanı hepimiz aynı gemideyiz diyenlerdensin galiba.
    Üçüncü olarak unuttuğun bir şey var yeni nesil faktörü. Yeni neslin büyük çoğunluğu muhalif ve her geçen sene oy kullanma hakkını elde eden yüzbinlerce genç var bu ülkede.
    Son olarak yeni seçimde kazanan kim olur onun da cevabını alayım da yine binali tek geçecek filan dersen 23 haziranda hatırlatırım bu mesajları

Düşüncelerimiz farklı olabilir, herkes aynı şeyi düşünecek diye bi kaide yok sonuçta. Saygılar

• Ne yazık ki chp içinde Eskişehir belediye başkanı hariç mahalle yönetebilecek insan yok veya önünü tıkıyorlar. Bakalım Tunç Soyer ve Mansur Yavaş güzel başladı gibi. Onları da zamanla göreceğiz.
    Umarım yüzümü kara çıkartırlar çünkü artık bu ülkenin akıllı adamlara ihtiyacı var. Sadece birbirine sataşıp laf atacak kişilere değil.

Bu ülkenin başına ak partiyi getiren ve kalmasını sağlayan kesinlikle muhalefet partilerinin zavallılığı. Bi Ekrem geldi dedik o da antrikot vs. saçmalıklarıyla kendini rezil etti.
  • Muhalefeti bu cahil bakış yok ediyor.

• Bu nasıl bir cahil bir bakış açısı böyle bir konu varmış ben yeni görüyorum gülmekten yerlere yattım resmen hayal etmeyin demiyorum ama, bu kadar da şizofren olmayın.

• Burası Türkiye
    Yarına çıkmaya garantimiz yok
    Ya başına bir şey gelirse.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.