Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş

Gecmiste feto yapti dedi iyi de basta kim vardi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ryan Oreily kullanıcısına yanıt
    Dışarıdan gelen adamlarla mi olacak bu

• quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

Akparti ye oy verenleri cahil olarak gördüğünüz ve kibir ile millete baktığınız için hiçbir zaman bu ülkede darbe dışında başa gelemeyeceksiniz
    değilmisiniz peki bunu biz demiyoruz sayın cumhurbaşkanınız diyor adam sizin aklınızla dalga geçiyor şuan gülüyoruz ama gerçekten içler acısı bi durum oy verdiğiniz kişi sizin aklınızla dalga geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 16 Haziran 2019; 22:14:55 >
  • Ekrem bey seçimin ertesi günü başkanlığa gelmedi verileri silecek olan mazbata alınana kadar ki süreçte çoktan silmişlerdir bile. Bu mantıklı gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 16 Haziran 2019; 22:15:5 >
  • fetö'ye girildi
  • İmamoğlu yerinde olsam soru hakkımı şöyle kullanırdım:
    - Sayın Binali Bey, siyasete girmeden önceki ve şu an ki mal varlığınızı açıklarmısınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Fetö'ye bağladı herif ya.
  • brokenwings kullanıcısına yanıt
    Bir ilçede 13 bine düşmedi yalan.

Önce geçersizler sayıldı. Zaten fark o zaman azaldı.

Zaten anketlere bakınca eğitimsiz kesimin en çok AKP'ye oy verdiği bir gerçek.

Hatta sayım yapılırken haberleri çıktı, direkt ampul resmine bastıkları için sandık başkanları ve akpli müşahitlerinde gözünden kaçan baya oy vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestanealtcizgi

Imamoğlu hukuksuz bir işlem ya yapmışsa neden akp suç duyurusunda bulunmadı, iç işleri soruşturma açmadı ya da savcılar araştırma başlatmadı?

Alıntıları Göster
    He Şimdi soruşturma açsınlar da daha beter mağduriyet algısı mi yapsın.

Zaten olmadı. Itiraz edildi ve başlamadan bitti.

• Utanmadan FETÖ diyor oha. Yahu okyanusun ötesine selam yollayan sizlerdiniz.
  • Fetöcü feto damgasını İmamoğlunada vurdu. Yahu bu fetö severler niye kendinden başkasına fetö damgası vurmayı seviyor.
  • Yalnız kozmik odalar bir zamanlar Ergenekonlarla kimlere kimlere açıldı onlar kimdi acaba herkes diil miydi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fetöye okuduğu şiirden bahsetse ne koparım şuan diyeceğim ama böyle bişey olmayacak gibi
  • feto kozuda kullanıldı hadi bakalım
  • ismail kucukkaya bu isi becerememis keske ugur dundar olsaydi yerine

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

şu fetöden açılan ortayı gol yapamazsan yazıklar olsun ekrem reis.
    Bu ortaya efsane gol atıp bitirmesi lazım tartışmayı hemde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Ekrem İmamoğlu "Seçim bitmeden niye afişleri astınız?" diyor. Binali Yıldırım "Meclis ve ilçe çoğunluğu bizde diye astık" diyor. Afiş büyükşehir'i kazanırsan asılır. Bu güne kadar kim meclis veya ilçe çoğunluğunu kazandık diye afiş asmış acaba

Üstelik bu olay daha sandıklar sayılırken yapıldı. Milletin aklıyla dalga geçiliyor resmen. AA verileri niye kesti diye soruyorsun, "Bilmiyorum" diyor. AA müdürü zaten sizden
    hayır zaten ilçe belediyelerini kazandık diyor. ozaman niye senin resmin var değilmi?

• stone2627 kullanıcısına yanıt
    Ben demiyorum anketler diyor.

Anketlerin yalancısıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

Binalinin şu rakamı beni şaşırtı matematik olarak çok doğru gibi yeniden sadece bir ilçede fark 13 bine düştüyse İstanbulu tamamen sayılmasıyla fark kapanır gibi geldi bana çok mantıklı gibi sice ben e gecenin en önemli cevabı
    Gecersizler sayılarak 20 binden 13800 e düştü. Gecerli oyların sayimiyla sonuç değişmiyor zaten. Tamami sayilan ilcelerde sonucta cok küçük farklar oldu.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.