Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş
  • Ekrem fetö konusunda vurdu veee golllllll...

Abi süper gidiyor yaaa çok keyif alıyorum. İsmailde iyi gidiyor kimse taraflı diyemiyecek.
  • tecrübem yok dedi golü attı valla fena attı hemde.
  • Ah ekrem bey ah şu fetö ortasını kullansana yaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

1994 ile 2019 karşılaştırmak çok ilginç valla

Alıntıları Göster
    Kafalar piril piril onların. Anlatamazsin ozaman alınan vergi ne kadar şimdi ne kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmamoğlu canlı yayında şunun feto şiirini okuduğu videoyu oynatsa efsane olur

• ekrem bey tariyo galiba fennaa :)) hersey cok guzel olacak

• Moderator şimdi burda sıçıyor : İmamoğlunun bir valiye hakaret etmesiyle ki etti etmedi çok derdim değil ama bu oturumla ne alakası var???

• Organismus O kullanıcısına yanıt
    Sanırım herkes yanlış anlıyor, üst tabloda yağmur kanalizasyon ayrımının istanbul için 20 küsür senede değişimi var ,altada izmirde bir gelişme yok demek istenmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sawasson

İmamoğlu yerinde olsam soru hakkımı şöyle kullanırdım:
    - Sayın Binali Bey, siyasete girmeden önceki ve şu an ki mal varlığınızı açıklarmısınız?
    Onu sormak yasak. Sadece İstanbul ile ilgili olursa katılirim demiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Hadi bakalım.

Binali ne dedi. Zaten 2 yerde bu veriler yedekli zaten. Devlet için güvenlik meselesi zaten veriler yedekleniyor. Ama kopyalayamazsin dedi.

Bakalım cevap gelecek mi. Mesajı yazarken üstüne konusuyor. Bakalım göreceğiz

Bak bak. Veri kopyalama işine cevap vereceğine akp ye iftira atıyor. Ha bir de çok bak ilk veri yedekleme derken şimdi ise

Veri kopyalama diyor

Batırdı

Alıntıları Göster
    Veri kopyalanmadan nasil yedeklenebilir? Binali bunu aciklayabilirse eger bilgisayar bilimlerinde devrim olacak. RAID, cloud teknolojileri buyuk olcude gereksiz hale gelecek. Amazon, google buyuk ihtimalle iflas edecek. Tekrar soruyorum, veri kopyalamadan nasil yedeklenebilir?

• valiye hakaret işi zorunlu soru herhalde.....
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 16 Aralık 2020; 23:44:30 >
  • İsmail, Binali'nin ''Kürdistan'' söylemini sormazsa taraflılığın dibine vurur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

Elindeki belge yalan kanalizasyon suyu ile lağım suyu benim oturduğum sokakta ve ilçede en az 5 yıldır ayrı. Semt Karşıyaka araştırabilrisiniz.
  • Binali Yıldırım konuşuyor.

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

• Orda dese ne genkur un kozmiiğine beraber girdiniz siz tecrubelisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Ekrem fetö konusunda vurdu veee golllllll...

Abi süper gidiyor yaaa çok keyif alıyorum. İsmailde iyi gidiyor kimse taraflı diyemiyecek.
    Verileri yedeklemek istedik dedi

Binali veriler zaten yedekleniyor 2 yerde. Zaten devlet yedekliyor dedi

Sonra ekrem
    Veri kopyalama çok masum bir iş diyerek

Yedeklemekten kopyalamaya geçti ve bunu da masumiyet olarak değerlendirdi.

Bu da gol hemi

• quote:

Orijinalden alıntı: bestanealtcizgi

Veri kopyalanmadan nasil yedeklenebilir? Binali bunu aciklayabilirse eger bilgisayar bilimlerinde devrim olacak. RAID, cloud teknolojileri buyuk olcude gereksiz hale gelecek. Amazon, google buyuk ihtimalle iflas edecek. Tekrar soruyorum, veri kopyalamadan nasil yedeklenebilir?

Alıntıları Göster
    Bulut teknolojileri hakkında ''Fazla kafa yorarsan kafayı sıyırırsın.'' diyen adam veriyi kopyalamadan da yedekleyebilir bence.
  • Valiye hakaret etmedim

Ahan da batırdı

• quote:

Orijinalden alıntı: oksygen

LSD mi etkisindesin şu an kardeş,eğer kafan normaldede böyleyse ben de senin kafandan istiyorum.
    Senin kafana ulaşmanın yöntemini söylemeyeceksen,sana yaklaşmak için kafamı sertçe 50 defa yıldızları görene kadar duvara vurmam gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Ne oldu!
    Gerçekleri duymak zorunamı gitti?

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.