Şimdi Ara

ekran kartları çok pahalı uygun öneriler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ortalama oyunlari en ust seviyede nasil oynayabilirim?

Sistem bu;

Anakart : Asus P5GC-MX1333
    İşlemci : Intel Core 2 Duo E7400 2.8 GHZ
    Ekran Kartı : Zotac 9400 GT 1 GB 128 bit
    RAM : 2x 1 GB KINGSTON
    Harddisk : 320 GB WD Blue

Yani sadece ekran karti alsam olay bitecek mi? Baska ne yapmam gerekiyo? Ayrica cok pahali bu kartlar 8000 liraya kart var sen affet yarabbi :))

Evet cozum ve oneriler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: divan

Arkadaslar ortalama oyunlari en ust seviyede nasil oynayabilirim?

Sistem bu;

Yani sadece ekran karti alsam olay bitecek mi? Baska ne yapmam gerekiyo? Ayrica cok pahali bu kartlar 8000 liraya kart var sen affet yarabbi :))

Evet cozum ve oneriler?

Öncelikle ram'ini en az 4 gb yap. Tavsiye edebileceğim ekran kartları GTX 650 , HD 7750 ve R7 250 bunlardan herhangi birini , ama DDR5 olaması şartı ile alabilirsin.
  • Selamun aleyküm kardeşim. 320GB yeticekmiki sana. Yeni çıkan oyunlar çok fazlaa yer tüketiyor.

Ramlerini 4GB GSKİLL 1600Mhz Yap.

İşlemcin çok çok iyi değil. İşlemciyi g3258 yapmanı öneririm.

Ekran kartın ve anakartın değişecek. Sadece hdd'ni bırakmanı öneririm.

İstersen yeni bir sistem toplarım istersen 3 adet parçanı değiştiririm. Karar senin. Fiyat ver sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

Selamun aleyküm kardeşim. 320GB yeticekmiki sana. Yeni çıkan oyunlar çok fazlaa yer tüketiyor.

İstersen yeni bir sistem toplarım istersen 3 adet parçanı değiştiririm. Karar senin. Fiyat ver sen.

Merak ettigim şu; ben bircok oyunu normql degerlerde gayet guzel oynuyorum. Siz bu sistemi cope at diyorsunuz. Tamam ben teknoloji ozurluyum de siz de cok abartiyorsunuz yahu :)

Zaten iyi oyunlari oynatmayacagi malum. Paraya kiyip kiyak bir ekran karti ve ram takarsam sorunum duzelir mi? Bunu merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: enesgs35

quote:

Arkadaslar ortalama oyunlari en ust seviyede nasil oynayabilirim?

Sistem bu;

Evet cozum ve oneriler?

Öncelikle ram'ini en az 4 gb yap. Tavsiye edebileceğim ekran kartları GTX 650 , HD 7750 ve R7 250 bunlardan herhangi birini , ama DDR5 olaması şartı ile alabilirsin.

Tesekkurler bakiyorum simdi hocam.

• Yeni oyunlarda HDD hızı bile önemli. Oyunda bir kez öldümmü kaldığım yerden başlamak için dakikalarca beklemem gereken yerler oluyordu. Tüm parçalar ortalama olmayınca sistemdeki en yavaş/zayıf parça hangisiyse oyun ona göre gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 27 Kasım 2014; 20:19:44 >
  • Ekran kartları harbiden pahalı, konsol fiyatını geçen ekran kartları var.
  • r7 260x

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar tesekkur ederim. Peki her ekran karti cogu ana karti destekler mi?

Ornegin soyle bir sey tavsiye ettiler fiyat performans olarak;

ASUSGT630 GDDR3 2GB 128 bit

bu karti siparis etsem benim sisteme takabilir miyim? Bilmedigim icin soruyorum.

• quote:

Arkadaslar tesekkur ederim. Peki her ekran karti cogu ana karti destekler mi?

Ornegin soyle bir sey tavsiye ettiler fiyat performans olarak;

ASUSGT630 GDDR3 2GB 128 bit

bu karti siparis etsem benim sisteme takabilir miyim? Bilmedigim icin soruyorum.

Ekran kartı alacaksan dx 11 ve üstü desteği olmasına ve bitinin minimum 256 olmasına dikkat et güzel kardeşim
  • gt 630 ile anca tarayıcı tabanlı flash oyunları oynarsın .. kim önerdiyse o kartı sana f/p ürünü diye onla ilişkini kesmeni öneririm...
  • quote:

quote:

Selamun aleyküm kardeşim. 320GB yeticekmiki sana. Yeni çıkan oyunlar çok fazlaa yer tüketiyor.

Merak ettigim şu; ben bircok oyunu normql degerlerde gayet guzel oynuyorum. Siz bu sistemi cope at diyorsunuz. Tamam ben teknoloji ozurluyum de siz de cok abartiyorsunuz yahu :)

Zaten iyi oyunlari oynatmayacagi malum. Paraya kiyip kiyak bir ekran karti ve ram takarsam sorunum duzelir mi? Bunu merak ediyorum.

yardım etmek güzel bir durum yardımlaşmak ta güzel tavsiyede bulunmak ta güzel

hayri koç 61 selam vermiş selamını alalım önce aleyküm selam

Zaten iyi oyunlari oynatmayacagi malum. Paraya kiyip kiyak bir ekran karti ve ram takarsam sorunum duzelir mi?

demişsin kiyak ekran kartında kastın nedir eğer güçlü sağlam ekran kartı istiyorsan bu seferde işlemcine darboğaz yapacak

hadi power yetmiyecek pat power değiştir

iyi oyunlardan kasıt nedir (güncel oyunlarmı acaba)

• divan D kullanıcısına yanıt
    eski bir sistem

herhangi bir para harcaması yapma değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthyrr1976fy

quote:

quote:

yardım etmek güzel bir durum yardımlaşmak ta güzel tavsiyede bulunmak ta güzel

hayri koç 61 selam vermiş selamını alalım önce aleyküm selam

Zaten iyi oyunlari oynatmayacagi malum. Paraya kiyip kiyak bir ekran karti ve ram takarsam sorunum duzelir mi?

demişsin kiyak ekran kartında kastın nedir eğer güçlü sağlam ekran kartı istiyorsan bu seferde işlemcine darboğaz yapacak

hadi power yetmiyecek pat power değiştir

iyi oyunlardan kasıt nedir (güncel oyunlarmı acaba)

Elbette Yardımlaşmak guzel.

Bahsettigim oyunlar,

Mafia
    max Payne2
    Driver san Francisco
    Dead space
    Hitman
    must wanted
    pes 2013

Bunlar gibi oyunlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.