D

Teğmen
24 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
1100 lira fiyatıyla karşınızda mükemmel ötesi samsung a3! sinirlerim bozuldu yemin ediyorum. su yok mu su?
teknoloji ile aram pek yok. lakin bugune kadar s4 mını s3 s4 note 3 gibi cihazları gıdip mağazalardan hiç söylenmeden aldım. iphone falan onları da kullandım zaten kullanmayan mı kaldı. fakat saf android nexus serisi varmıs hem performanslı hem guncel. arkadas bunca yıl bırı de cıkıp demedı ki gıt nexus al dıye ne bılelım. aha bı de gıdıp 1100 lıraya a3 aldık aynı fıyata nexus 5 varken! uvey evlat gıbı serefsızım. cahillik zor iş ellam.
arkadaşlar selam lütfen yardımcı olun;

şimdi iphone 8.2 sürümü mevcut bizde. mail yazmak istediğimizde "kime" bölümü var ve yanında "+" işareti var. biz yazacağımız mail adresinin ilk harflerini girerken telefonun önermesi gerekiyorken önermiyor. "+" butonuna basıyoruz ve rehbere götürüyor. rehberden de seçilmiyor kimse saydam yazılar mevcut. bunun bir yolu vardır elbette ama bilmiyoruz işte.

teşekkürler.
Arkadaslar ortalama oyunlari en ust seviyede nasil oynayabilirim?

Sistem bu;

Anakart : Asus P5GC-MX1333
İşlemci : Intel Core 2 Duo E7400 2.8 GHZ
Ekran Kartı : Zotac 9400 GT 1 GB 128 bit
RAM : 2x 1 GB KINGSTON
Harddisk : 320 GB WD Blue

Yani sadece ekran karti alsam olay bitecek mi? Baska ne yapmam gerekiyo? Ayrica cok pahali bu kartlar 8000 liraya kart var sen affet yarabbi :))

Evet cozum ve oneriler?
Anakart : Asus P5GC-MX1333
İşlemci : Intel Core 2 Duo E7400 2.8 GHZ
Ekran Kartı : Zotac 9400 GT 1 GB 128 bit
RAM : 2x 1 GB KINGSTON
Harddisk : 320 GB WD Blue

bu sistem hakkindaki gorusleriniz.

guncel olmayan oyunlari oynatir mi?

Ortalama bir ev bilgisayari icin uygun mu?
bu cihaz ios 7 ile kasıyor mu kasmıyor mu?

çileden çıkar mı kullanan?

bu konu hakkında net bir şey söyleyin herkes merak ediyor zaten.

kullananlar bir video çeksin izleyelim arkadaşlar lütfen.

noktayı koyun artık !

kasıyor mu?

kasmıyor mu?

sakinim.
arkadaşım seneler evvel iphone 4 almıştı.. ben de geçen hafta teknosa'dan samsung s4 mini aldım.

olayın trajikomik kısmı ise, ilan sitesine 875 lira yazdığı halde herkes soruyor, almak istiyor, rağbet görüyor.

bense 1200 lira aldığım 1 haftalık telefonu 800 liraya bile satamıyorum.

biri yılların eskittiği iphone 4 diğeri samsung'un en güncel cihazlarından biri.

koyayım böyle cihaza..
arkadaşlar merhabalar i5 kullanıcısıydım fakat cihazı satmak zorunda kaldım.

aklımdan geçen cihaz iphone 4s fakat ios 7 ile birlikte alınabilirliğini yitirdiğini söyleyen arkadaşlar var forumda.

evet iphone 4 için ios 7 ağır bir yazılım fakat iphone 4s için de aynı şeyi söyleyebilir miyiz?

araştırdım fakat bu konu hakkında pek bir şey bulamadım.

4s iphone5 gibi elbette yağ gibi akmayacaktır fakat çileden çıkarır mı acaba?

ayrıca ios 7 güncellemesi yapılmamış bir i4s bulursam bana ne gibi bir zararı olur? yani güncelleme yapmadan uygulamalardan yararlanabilir miyim yine? bana ne gibi zararı olur?

4s gerçekten güzel bir cihaz fakat alınmaz diyen arkadaşlar neden alınmaz sorusuna cevap verirlerse sevinirim.
arkadaşlar fransa'dan imac ve iphone getirmek istiyorum bi arkadaşım vasıtası ile fiyatlar hakkınızda bir bilginiz var mı?

ayrıca şu an en pahalı ve güçlü olan imac hangisi acaba?

yani güncel olan imac modeli hangisi?

teşekkürler.
arkadaşlar medas teknoloji isimli online satış sitesinde iphone 5 1000 lira. adamlar öyle bi güvence veriyor ki akıllara zarar. ptt kargo ile ön incelemeli yolluyorlar.

sipariş ettikten sonra 10 kere aradım bu ürün orijinal mi diye kesinlikle orijinal dediler. adamların kurumsal numaraları bile var.

neyse bu sabah ürün geldi ptt kargodan almaya gittim kutuyu açtım ve çakma iphone 5. home tuşu mübarek saray gibi içine bastıkça çöküyor. bildiğin çin malı.

aradım siz neden milleti aptal yerine koyuyorsunuz dedim adam özür dileyeceği yere hakaret edip almıyorsan alma kardeşim dedi. 5 dakika sonra arkadaş aradı ve aynı güvence, kesinlikle orijinal dediler.

her şeyin bi fiyatı var, bunu öğrenmiş oldum. yani o kadar benziyor ki kendi telefonumu yanına koymasam anlamam o derece.

benim yaptığım yanlış olabilir, 1000 liraya 4 vermiyorlar ne 5i? diyebilirsiniz ama onların yaptığına söyleyecek söz bulamıyorum. insanlar kanıp alabilirler, ürün orijinal değil duyurmuş olalım.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 239
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 26.123 (Bu ay: 155)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 38 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.