Şimdi Ara

Ekran kartı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar belki aranızda bir kaç kişiye sormuşumdur. Hala sormak istiyorum şimdi ekran kartı alacağım yeni kasayı dizerek, Ekran kartı olarak gtx 780 ailesinden hangisini tercih edeyim en iyisi hangisidir? Yoksa lightining ve asusun top modellerini mi bekliyeyim? Deneyip test eden varsa 760 sli nasıldır? Onuda düşünebilirim. Şimdiden teşekkürler.

•  Ekran kartı tavsiyesi

gtx780'e biraz overclock yaparsan gtx760 sli'yı yakalar/geçersin bence.voltaj verilebilen bir gtx780 modeli al tek kart daha rahat olur.sli'da oyuna göre ne kadar faydalı olacağı değişir.
  • 780 almak saçmalık çok pahalı f/p değil. En iyis windforce 3x 2gb yada slı olarakta olabilir ama bir güncelleme ile oyun performansında düşebilir her zaman slı yaparken bunu göz önünde bulundur.
  • o halde en iyi seçim gtx 780 olarak duruyor. Acele de etmeyeceğim normalde eylülde alacaktım ama dolar seviyesi ve daha 780 ailesi tam oturmadığı için almayacağım. Hem top2 modeli felan geldiğinde diğerlerinin de fiyatı düşer diye düşünüyorum. Teşekkürler yardımlarınız için.
  • bu kadar bütçen varsa kesinlikle gtx 780 öneririm. gtx 760 sli yapıp daha fazla güç tüketimi, uyumsuzluk vb. sorunları da yaşamazsın, kafan rahat olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.