Yüzbaşı
05 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar. Bende asrock z77 extreme 6, i5 2500k h100 i anakart üstünde bunlar var 8gb corsair vengeance'a ek olarak. Forumdan ikinci el olarak almıştım kasayı yakın tarihte. Sorum şu ne zaman bilgisayarı açsam sürekli sistem kendine 2 saniye de bir reset atıyor. Fanların ışıkları yanıyor kapanıyor hemen sınırsız böyle gidiyor. Anakartın üzerinde 10 kodu ve 15 kodu çıkıyor, pei core is started, pre memory north bridge is initialized yazısı. Bilgisayarcıya götürdüm sorun %70 anakartta dediler ama küçük bir yerdeyim şuan pek anladıklarından emin değilim. Yardım edebilecek olan var mı?
Merhaba arkadaşlar sistemimi ilk başta kurdum çalışıyordu. Ekran kartını taktım çıkardım (evga 780ti modeli) sonrasında anakartta 10 kodu çıktı ve sürekli sistem kendini resetliyor fanlar çalışıyor sistem 2 saniye sonra sürekli kendine reset atıyor. İşlemcim i5 2500k, H100 i ile kullanıyorum sorun sizce neden olabilir? Yardımınızı bekliyorum :(
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta olduğu gibi hangi kartı almalıyım. gtx 980 ikinci el alacağım alırsam, gtx 970 sıfır alacağım alırsam. Önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar merhabalar. 780 ekran kartımı çok sevdiğim bir dostuma doğum günü hediyesi olarak verdim. 7990 sapphire almayı düşünüyorum ikinci el olarak yakın zamanda. Sizce hala performans olarak iyi midir? İnternette çoğu karttan üstün performans verdiğini gördüm, yorumlarınızı bekliyorum.
arkadaşlar hepinize kolay gelsin. bir arkadaşım adına her ne kadar gına gelse de sormak istiyorum arkadaş hatrını kıramadığım için. işlemcisi i7 2600k-msi z68a-gd65 b3 (sli ready yazıyor benim kartın aynısı işlemcide öyle) corsair 400r kasası var psu içindeki psu, diyor ki 760 sli yapsam kaldırır mı sistem bir de 2gb lık mı yapayım yoksa 4 gblık modelden mi yapayım. Oynayacağı çözünürlük 1080p sadece.
Arkadaşlar ekran kartı gtx 780 amp olacak ve monitör klavye vs felan olmadan bir sistem tavsiyesi istiyorum. Şimdiden teşekkürler. Forumda bir çok konu açtım ancak son konum olacak
arkadaşlar belki aranızda bir kaç kişiye sormuşumdur. Hala sormak istiyorum şimdi ekran kartı alacağım yeni kasayı dizerek, Ekran kartı olarak gtx 780 ailesinden hangisini tercih edeyim en iyisi hangisidir? Yoksa lightining ve asusun top modellerini mi bekliyeyim? Deneyip test eden varsa 760 sli nasıldır? Onuda düşünebilirim. Şimdiden teşekkürler.
arkadaşlar yeni bir pc sistemi dizmeye çalışıyorum ve kararım her zamanki gibi değişiyor. ekran kartı olarak gigabyte windforce gtx 770 4gb kasa olarak carbide 400r serisi psu ile birlikte( psu'su hakkında da sormak istediğim şey yeterlimidir içindek gerçek tam güç psumudur?), anakart olarak asusun 240 liralık bir modeliydi. Ram 8gb işlemci olarak fx 6300 ile yetinmek doğrumudur? 8350'ye daha verecek bütçemi zorlar da ondan soruyorum teşekkürler.
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Yukarıda belirttiğim gibi monitörsüz sadece kasa olarak limitim 2300-2500 arasıdır. Ekran kartı sapphire 7950 boost versiyon düşünüyorum geri kalan olarak ne önerirsiniz? 7950 boosttan daha iyi önerebileceğiniz ekran kartı varsa yazarsanız sevinirim.
Arkadaşlar pc toplamada pek uzman değilim direk site aracılığı ile toplamak istiyorum ve limitim 2300 tl. Ekran kartı olarak sapphire 7950 oc versiyonu tercih etmek şartıyla yardım edecek olan var mı? Bu arada monitör dahil değildir. Direk biri internetten kurup bana pm olarak atabilirse çok minnettar olurum teşekkürler.
Hakkında
Hakkımda:
d5633b1dca864554016b733e32b00c0fD.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 952
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 6.904 (Bu ay: 238)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 972 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.