Şimdi Ara

Ekran kartı fiyatları - Şaka mısınız siz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
3.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şaka gibi ama gerçek galiba. Bu fiyatlara satılacağına ciddi ciddi inanıp ilan açanlar var. Gerekçelerini yazan olursa seve seve konuşuruz ama baştan söyleyeyim, piyasa bu falan yazacaksanız hiç yazmayın. Sizi satılacağına inandıran gerekçeyi merak ediyorum.

Ayrıca arkadaşlar gerçekten aramızda ya da çevrenizde ikinci el Rx 570 karta 3k ve üstünde, gtx 1660 vb kartlara 4-5k ve üstünde para verip alan var mı? Hadi aldınız diyelim, hangi gerekçeyle bu kadar ödediniz çok merak ediyorum açıkçası.

• Hiç birisi satamıyor. Satılıyor diyen ağır yalancıdır. Bir sürü 4-5 bin liradan RX 580 ilanı var kimse şeyine bile takmıyor. Bu ilanları koyan da gram beyin yok. Ulan insan biraz düşünür Eth kazacak adam maliyet hesabını yapar zaten. Niye 4 yıllık Rx580'e 4-5 bin lira para versin. Bizim milletin eline yeter ki bir koz vermez b*kunu çıkartmadan duramazlar. Rx580'in ederi 700-800 liraysa mining zamanı max 1500-2000 olur. Eth kazacak adam da en fazla bu parayı verir. 4-5 bin'e ilana koyanın da alanın da beyni yok. Alan yokta zaten heyecana kapılıp maliyet hesabı yapamayan cahil miningciler olabiliyor, bi akım çıkar koyun gibi arkasından gider böyleleri, işte anca bunlar alır o kartları.

Alip satan cok var. Gercekten ihtiyacı olan kisiler kart bulamıyor. Ben yaklasik 6-7 aydir on board sistem kullaniyorum.

R5 3600
    16 ram
    B450 anakart ve 2k monitor aldim ama ekran karti bulamiyorum.

1660 supere 5-6k verecek kadarda salak degilim. 3xxx serisine 10k ve ustu verecek kadar hic keriz değilim. Fiyatlar düşene kadar kart almican. 3070 6-7k bandini gorur o zaman alirim
  • Senin world'den haberin yok galiba mining do u undersiteld ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unraveling -- 15 Şubat 2021; 10:30:22 >
  • Dolar 8.40'tan 7'ye düştü ama fiyatlar yine arttı artık alışkanlık olmuş insanlarda ne olursa olsun fiyatlar artıyor  

• unraveling kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi takip ediyorum, o konuda sıkıntı yok. Sadece bir mining yapacak gelse de 1660 kartıma 4k para verse diye beklentiye girmek garip geliyor.
  • AlperÇorapçıgil kullanıcısına yanıt

Sence bu ülkede bu beklentiye ve fırsatçılığa girmeyecek biri var mı söyle bana:)

Açıkçası delikanlı gibi söylüyorum ben de yapardım ha o kişinin sadece oyun oynayan ve güzel hayalleri olan bir ergen olacağını bilsem yarı fiyatına satarım ama öyle iyi birileri kalmadı artık.

Adama buradan para gönderiyorum iddia oynuyor ve üstüne üstlük abi ben sana yalan söyledim iddiada kaybettim bu sefer bir daha oynamıcam tekrar gönderir misin diyebiliyor ülke böyle yüzsülükte insanlarla dolu.

açıkçası ben de şimdi 3070 kolluyorum ve vereceğim ne kadar bir yerlerime girecek olarak alsam da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aberrant Warden

Dolar 8.40'tan 7'ye düştü ama fiyatlar yine arttı artık alışkanlık olmuş insanlarda ne olursa olsun fiyatlar artıyor  

Savunduğumdan değil ama yüksek ihtimalle dolar 8’deyken alınmıştır zarar etmek istemiyorlardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unraveling kullanıcısına yanıt
    Aslında merak ettiğim konu da buydu bir nevi. İlanı açan neden bu fiyatı yazıyor ve ona alıcı olanın neden bu kadar fazla verip alıyor. Hani iş sebebi mecbur kalır vb ama oyun için benim mantığıma ters. Bir alıcı olarak biraz daha sabreder stok sorunu kalkınca alırdım şahsen.
  • Alip satan cok var. Gercekten ihtiyacı olan kisiler kart bulamıyor. Ben yaklasik 6-7 aydir on board sistem kullaniyorum.

R5 3600
    16 ram
    B450 anakart ve 2k monitor aldim ama ekran karti bulamiyorum.

1660 supere 5-6k verecek kadarda salak degilim. 3xxx serisine 10k ve ustu verecek kadar hic keriz değilim. Fiyatlar düşene kadar kart almican. 3070 6-7k bandini gorur o zaman alirim
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    Tonla var, attığınız linke tıklayıp bakın fiyatlara göreceksiniz.
  • stok gelmesini bekliyelim o sırada etherium fiyatının düşmesi için dualar edelim sonra piyasa karttan geçilmez 6 bine aldıklarını 3 e satamazlar

• Bu işlerden anlamayan insanları kandırıyorlar işte.

Bu işlerden anlamayan bir adam çocuğuna sistem toplayacak mesela bakıyor açıklamaya, off gta 5 açıyormuş yüksek ayarda kasmadan tamam bu sistem çok eyi yav diyip alıyor.

Veya bakıyor off bu kart 6-8gb falanmış çok eyi yani diye düşünüyorlar.

• Bende 4750tl'ye satıyorum

• rx580 4 gb 2500 kağıda satıyorum zerre utancım yok. piyasa şişik, sıfır kartlar olmadığı sürece böyle devamke

• Utanacak bir durum yok zaten bence. Ürün sizin fiyat sizin neticede. Mesela ne zamandır satıyorsunuz, ne kadar daha beklemeyi planlıyorsunuz? Bu fiyata satılacağına inancınız ne durumda vb bilgi verebilir misiniz?
  • AlperÇorapçıgil kullanıcısına yanıt

valla biri 2 bin tl verdi, yerine kart koyamadığım için satmayıp fiyat yükselttim tok satıcı mantığı ile ilerlediğim için umrumda değil açıkçası satılmasa da olur

• Eyvallah, zaten kart yükseltmek için başka çare yok. Ayrıca sizinki yine yazdıklarım yanında insaflı bir fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 15 Şubat 2021; 14:50:25 >
  • Çok şükür kötü günler geride kaldı, sırada daha kötü günler var.

• Hiç birisi satamıyor. Satılıyor diyen ağır yalancıdır. Bir sürü 4-5 bin liradan RX 580 ilanı var kimse şeyine bile takmıyor. Bu ilanları koyan da gram beyin yok. Ulan insan biraz düşünür Eth kazacak adam maliyet hesabını yapar zaten. Niye 4 yıllık Rx580'e 4-5 bin lira para versin. Bizim milletin eline yeter ki bir koz vermez b*kunu çıkartmadan duramazlar. Rx580'in ederi 700-800 liraysa mining zamanı max 1500-2000 olur. Eth kazacak adam da en fazla bu parayı verir. 4-5 bin'e ilana koyanın da alanın da beyni yok. Alan yokta zaten heyecana kapılıp maliyet hesabı yapamayan cahil miningciler olabiliyor, bi akım çıkar koyun gibi arkasından gider böyleleri, işte anca bunlar alır o kartları.

• Suç miningcilerin, satıcıları suçlamak biraz ayıp olur. Adamlar piyasada kart bırakmadı, e doğal olarak da fiyatı mağazalar değil hali hazırda karta sahip olanlar belirliyor.

5600xt ekran kartlarını letgoda 6500'a koymuşlar, ben Temmuz'da 2500'e almıştım. Ben de biraz insaflı olsun diye 5500'den hesaplayarak tüm sistemimi koydum. Piyasa yokluyorum.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.