Şimdi Ara

!!! Ekran Görüntüsü Yakalama Programları !!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
3
Favori
104.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FastStone Capture yazılımını son sürümü ile güncellersen iyi olur. Birçok hata giderildi ve yeni özellikler eklendi.
  • emeğe sağlık
  • ya ben tıklıyorum resimi açıyo yani yazıyı ne iş tıklayınca idirmeye başlamıyo alla alla
  • Rietveld indirmek linklerine resim koymuşsun düzelt istersen
  • güzel bie yapım :D saolasın
  • EstrEmO, resimlere ve smileylere link veriliyor artık otomatikman forumda.

Sanırım yazıya link verebileceğiz sadece, ya da bir başka yolu olacak.
  • paylaşım için saol emeğine sağlık
  • ben uzun süredir snagit kullanıyorum vede cok memnundum 7 serisinden ama 8e gectikten sonra aktif pencereyi kaydırırken sorun cıkartmaya basladı naptıysam gideremedim bana snagit yapıklarının tümünü yapabilen bi progrma önerebilirseniz sevinirim birde bunun dısında bi link adresi verildiginde o adresteki tüm resimlerei otomatik indirebilen bi program varmıdrı bildiginiz snagitte bi kere sans eseri yapmıstım ama sonra bi daha yapamdım
  • hocam linki güncelleştir "sayfa görüntülenmiyor"diyoda
  • [ueteo/]

Gadwin PrintScreen 3.5.1462 (Bedava)

bilgisayarınızdaki bir görüntüyü ücretsizce ve yüksek kaliteli olarak kaydetmek mi istiyorsunuz? Gadwin PrintScreen, tüm ekran yakalama ve düzenleme işlemleriniz için ideal yardımcınız olmayı vaadediyor.

Klavyenizdeki PrintScreen tuşu başta olmak üzere birçok kısayol tuşu atayabileceğiniz yazılım, yakaladığınız ekran görüntüsünü kaydetme, kopyalama, panoya sürükleme ve e-posta olarak gönderme gibi oldukça çeşitli özellikleri kullanımınıza sunuyor. İster tam ekran, ister aktif pencere, isterseniz de özel bir alanın ekran görüntüsünün yakalanmasını öngörebileceğiniz seçenekleri arasında, resim kalitesini oldukça üst seviyeye taşıyan dahili kodlayıcı desteğinin de bulunması, ekran yakalama işlerinizi oldukça kolaylaştıracak bir yardımcı olmuş. Yazılım ile 6 değişik resim biçiminde kayıt yapabiliyor, ayrıca direkt olarak resimleri istediğiniz boyuta da dönüştürebiliyorsunuz. Böylelikle yakaladığınız resmi, harici bir program kullanma gereksiniminiz olmadan da kesip, büyültüp ya da isteğe göre orantılayıp kaydedebiliyorsunuz.

Yeni sürümde neler var?

# Oldukça geliştirilmiş grafik kalitesi
    # Resimlere zaman veya süre bilgisini de ekleyebilme
    # Geliştirilmiş çoklu Monitör desteği
    # Yeni eklenen saat simgesi seçenekleri
    # Daha kolay kullanımlı arabirim ve birçok hata giderilmesi

1.1 MB boyutunda ve ücretsiz olan programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

isime yaracak

• Teşekkürler...
  • çok yararlı programlar
  • saol kardeş son derece faydalı bir topik olmuş bi tane indirdim umarım işime yarar
  • photoscape
  • link çalışmıyor şu an
  • sayın Rietveld konuyu takip etmeyi bırakmış gibi ama çok faydalı bir konu hazırlamış.
    vistadaki "ekran alıntı aracı"ndan sonra XP'de boşluk hissettim. alışmışım meğerse.

google'da aradım ve tabiki bu konuya geldim. benim gibi resimli konu anlatımı yapmak isteyen arkadaşlar varsa onlara kesinlikle FastStone öneririm... fakat ne yazık ki FastStone Capture 5.3 versiyonundan sonra ücretli olmuş. ki kendisi harika bir program.
    neyse lafı uzatmayayım, FastStone Capture 5.3'ü araya araya buldum. sizlerle paylaşmak istedim

http://oldapps.com/old_version_FSCapture.php buradan indirebilirsiniz. zaten kurulumsuz bir program

son olarak Rietveld arkadaşımıza tekrar tekrar teşekkür ediyorum

• saol banada lazımdı
  • ekran görüntüsünü zaten alırız...filmlerden belli aralıklarla screenshot almak daha önemli...onun için de Image Grabber
  • quote:

Orjinalden alıntı: boldshark

ekran görüntüsünü zaten alırız...filmlerden belli aralıklarla screenshot almak daha önemli...onun için de Image Grabber

işte her kişinin ihtiyacı farklı olabiliyor
    ben filmlerden SS almıyorum. lazım olursa da bs player'in kendi özelliğinden yararlanıyorum.

fakat yazılımların kullanımlarını anlatırken (yardımcı olurken ) paint'ten SS olayı bayıyor yani.

ikisi de bulunsun değil mi

• Arkadaşlar üniversiteye başladıktan sonra pek ilgilenemez oldum kusura bakmayın.

Çalışmayan linkleri programın adını google'a yazarak bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.