Şimdi Ara

!!! Ekran Görüntüsü Yakalama Programları !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
3
Favori
104.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bunlara gerek yok aslında bs player yapıyo bu işi ctrl p yapınca alıyorsun görüntüyü webteh dosyasının içine atıyor dosyayı
  • yaw rietveld hangisini indireyim yaw en kaliteli hangisi hepsini denemeyeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

yaw rietveld hangisini indireyim yaw en kaliteli hangisi hepsini denemeyeyim

FastStone Capture 4.3 ve Gadwin PrintScreen 3.5.1462 en iyileri.

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

yaw rietveld hangisini indireyim yaw en kaliteli hangisi hepsini denemeyeyim

FastStone Capture 4.3 ve Gadwin PrintScreen 3.5.1462 en iyileri.

sağol deneyeceğim

• FastStone Capture programının 4.4 ve HyperSnap programının 6.11.01 sürümleri çıktı.Linklerini güncelledim.

İyi Forumlar...

• FastStone Capture programının 4.5 sürümü çıktı.Bilgileri ve indirme linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

• @Rito Camastia Studio programını unutmuşsun
  • HoverSnap 0.8 (Ücretsiz)

!!! Ekran Görüntüsü Yakalama Programları !!!

!!! Ekran Görüntüsü Yakalama Programları !!!

Ekranın bir bölümünü, tamamını, herhangi bir pencereyi veya aktif durumdaki pencereyi yakalayabilen kısayol destekli ekran yakalama uygulaması olan HoverSnap, jpg., png., bmp., ve gif. biçimlerinde görüntüleri desteklemektedir.

Alınacak ekran görüntülerinin boyutlarını da istediğiniz oranda küçültmenizi sağlayabilen uygulama ile, kısayol tuşlarını kullanabilir ve ekran yakalama anında sesle uyarı vermesini de ayarlayabilirsiniz. Aldığınız ekran görüntülerini, tek bir tuşla internete göndermenizi de sağlayabilen uygulama, yakaladığınız ekran görüntülerinizi de kendi içerisinde otomatik olarak adlandırabiliyor. Boyutu 328 KB

Download

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi booster_tr -- 3 Ekim 2006; 21:56:39 >

• FastStone Capture programının 4.6 sürümü çıktı.Linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

• FastStone Capture programının 4.8 sürümü çıktı.Linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

• King Kong Capture 1.0 programı eklenmiştir.

İyi Forumlar...

• Sağol hocamm işime yarayabilir arşive atalımmm
  • faststone capture güzelmiş. hem kullanışlı hem ücretsiz.
    teşekkürler. çok işime yaradı
  • Teşekkürler işime yarar
  • bu programlardan screenshot ı kullanışlı buluyorum.
  • tek parça bir resim içine filmin farklı zamanlarınden resimlerin otomatik olarak eklenmesi işini nasıl yapıyoruz hangi programla?
  • Süper paylaşım teşekkürler...
    Bu programlara çok ihtiyacım vardı...
  • En sağlam yazılım Super Screen Shot bunların arasında, ben bunu kullanıyorum ve memnunum.
  • gerçekten güzel işe yarayacak programlar.Paylaşım ve emeklerin için teşekkürler "" Rietveld ""

Rietveld birde elinde ücretsiz muhasebe programı varsa ekleyebilirmisin ? Çok detaylı olmaısna gerek yok.SAYGILAR
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.