Şimdi Ara

Ekmek Yapma Makinası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.819
Cevap
60
Favori
600.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    son zamanlarda sürekli karşıma çıkan bu ürünler hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Hediye olarak anneme almayı düşünüyorum. Küçük bir araştırmadan sonra şu ürünler dikkatimi çekti:
    1. SINBO SBM 4704 http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=231546&ProductID=mtsinssm4704
    2. PREMIER PBM-838
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=232907&ProductID=mtprepbm838
    3. FAKİR PANE
    http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=233706&productid=mtfakpane

Bunların haricinde tavsiye edeceğiniz uygun fiyatlardaki her ürüne açığım. Aletin basit bir yapısı var gibi geldi bana, onun için çok para vermek istemiyorum. Bu ürünlerde dikkat edilmesi gereken ne gibi özellikler olmalı? Uzun ömürlü bir alet midir? vs vs...

• fakir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Klondike

Ben olsam hiç düşünmeden fakiri tercih ederim.

internette daha çok sinbo hakkında yorumlar buldum, fakir yeni bir ürün sanırım.
    sen niye fakiri tercih ettiğini söyleyebilir misin?
  • bende fakir alayım bana uyar zengin sayılmam

• Bende bir tane almak istiyorum çünkü artık temiz ekmek yemek istiyorum ve alanların hepsi memnun .
    Alman SEVERIN markalı çok güzel... ama benim maddi durumum almaya yetmez... Bende kararsızım çin malı alacaz mecburen ama hangisi yardım edin arkadaşlar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: cannama

Bende bir tane almak istiyorum çünkü artık temiz ekmek yemek istiyorum ve alanların hepsi memnun .
    Alman SEVERIN markalı çok güzel... ama benim maddi durumum almaya yetmez... Bende kararsızım çin malı alacaz mecburen ama hangisi yardım edin arkadaşlar....

çin malı almaya gerek yok, sinbo türk malı ve hakkında oldukça iyi yorumlar var. Birkaç ay önce kampanya dahilinde 85ytl ye satıldığını öğrendim. Şu an fiyatı 105 ytl. sanırım sinbo yu tercih edeceğim bende.
  • Ben Sinboyu 1,5 yıldır sürekli olmasa da kullanıyorum, gayet memnunum.
  • Arkadaşım ben 7 aylık kullanıcı olarak sana Sinbo 4705'i öneririm.Neden diğer Sinbo'lar değil diyorsan sadece bu modelde kapak için kilit yuvası var,diğer modellerde sadece kapağı cihazın üzerine örtüyorsun.Zamanla ısı etkisiyle de kapak sağa sola yamuluyormuş.Ama benim dediğim modelde kapağın dilini kilite oturttuğun için böyle bir problem söz konusu değil.Biz Carrefour'dan 109 YTL'ye almıştık(mutfak tartısı+mikser hediyeliydi)Carrefour'dakiler bahsettiğim sebepten dolayı çok iade aldıkların söylediler.Bir de Sinbo ekmek yapma makineleri Türk değil,Çin malı.Ama malzemesi son derece kaliteli.Bence Fakir'e,Beko'ya,Severin'e para dökmeye hiç değmez,en çok özelliği olan en güzel görünümlü ve en uygun olan marka bu.Ayrıca hem ekonomik hem de nasıl yapıldığını bildiğin,sıcacık lezzetli ekmeği yemek bir başka.Benim kullanıcı olarak tavsiyem bu.Şimdiden hayırlı olsun.Ayrıca elektrik faturasını neredeyse hiç değiştirmedi.(Hergün bir ekmek yapıyoruz)

• Şimdi hepsiburada.com'dan Fakir'i inceledim de,fiyatı bayağı inmiş,bence 120YTL gayet iyi bir fiyat,Fakir'i tavsiye ederim.Bizim aldığımız zaman Fakir 150YTL'ye yakındı.Dışının inox ve makinanın Alman malı olması da cabası.Bence indirimi kaçırma.Ben pahalı diye başta önermemiştim ama 120 YTL süper fiyat
  • quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Şimdi hepsiburada.com'dan Fakir'i inceledim de,fiyatı bayağı inmiş,bence 120YTL gayet iyi bir fiyat,Fakir'i tavsiye ederim.Bizim aldığımız zaman Fakir 150YTL'ye yakındı.Dışının inox ve makinanın Alman malı olması da cabası.Bence indirimi kaçırma.Ben pahalı diye başta önermemiştim ama 120 YTL süper fiyat

cevap için teşekkür ederim . Sinbo 4073 modeli Pratiker magazasında 90 ytl acaba onun kilit kapagı yok diyemi bu fiyata ... oysa almayı düşünmüştüm neyse biraz daha arastıralım bakalım. Fakiri de inceleyelim bu arada...
  • Sinbo'nun bütün makineleri aynı teknik özellikte,fiyat farkını ben de çözebilmiş değilim:)Belki de dediğiniz gibi kilittendir.Şu an makina alsam kesinlikle Fakir alırım çünkü dış yüzeyi daha estetik ve Çin değil,Alman malı.30 YTL fark vermeye değer bence.Hatta Sinbo'nun böyle gri modeli olsa tahminimce aynı fiyat olurdu.İndirime girmişken Fakir alın bence.
  • quote:

Arkadaşım ben 7 aylık kullanıcı olarak sana Sinbo 4705'i öneririm.Neden diğer Sinbo'lar değil diyorsan sadece bu modelde kapak için kilit yuvası var,diğer modellerde sadece kapağı cihazın üzerine örtüyorsun.Zamanla ısı etkisiyle de kapak sağa sola yamuluyormuş.Ama benim dediğim modelde kapağın dilini kilite oturttuğun için böyle bir problem söz konusu değil.Biz Carrefour'dan 109 YTL'ye almıştık(mutfak tartısı+mikser hediyeliydi)Carrefour'dakiler bahsettiğim sebepten dolayı çok iade aldıkların söylediler.Bir de Sinbo ekmek yapma makineleri Türk değil,Çin malı.Ama malzemesi son derece kaliteli.Bence Fakir'e,Beko'ya,Severin'e para dökmeye hiç değmez,en çok özelliği olan en güzel görünümlü ve en uygun olan marka bu.Ayrıca hem ekonomik hem de nasıl yapıldığını bildiğin,sıcacık lezzetli ekmeği yemek bir başka.Benim kullanıcı olarak tavsiyem bu.Şimdiden hayırlı olsun.Ayrıca elektrik faturasını neredeyse hiç değiştirmedi.(Hergün bir ekmek yapıyoruz)

çin malı olduğunu söyediğin anda vazgeçtim sinbodan
    fakirin modellerine bakmayı düşünüyorum artık.

• quote:

Şimdi hepsiburada.com'dan Fakir'i inceledim de,fiyatı bayağı inmiş,bence 120YTL gayet iyi bir fiyat,Fakir'i tavsiye ederim.Bizim aldığımız zaman Fakir 150YTL'ye yakındı.Dışının inox ve makinanın Alman malı olması da cabası.Bence indirimi kaçırma.Ben pahalı diye başta önermemiştim ama 120 YTL süper fiyat

Bunu inceledim Alman FAKIR şık duruyor tipide güzel İnox ve siyah kafama yattı 30 ytl fazla vermeye değer inşallah ve hepsiburada dan sipariş verdim bekliyorum Avantage karta 8 taksit yapıyorlar toplam 124 ytl (kargo dahil fiyatı).Yakında temiz ekmek yemeye başlıyacam...
  • quote:

quote:

Bunu inceledim Alman FAKIR şık duruyor tipide güzel İnox ve siyah kafama yattı 30 ytl fazla vermeye değer inşallah ve hepsiburada dan sipariş verdim bekliyorum Avantage karta 8 taksit yapıyorlar toplam 124 ytl (kargo dahil fiyatı).Yakında temiz ekmek yemeye başlıyacam...

hayırlı ugurlu olsun, güzel günlerde kullanırsın inşallah
    bende moulinex te karar kıldım. hepsiburada da gayet uygun bir kampanya var.
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=234488&ProductID=mtmoulabke4

• Hayırlı olsun, dediğim gibi Sinbo'dan memnunum ama ben alırken aradaki fark 20-30 YTL olsaydı ben de Fakir'i tercih ederdim.Bu arada bendeki Sinbo'nun kilitsiz modeli ve hiç de yamulacak gibi bir havası yok.Bence kilitliyi daha pahallıya satabilmek için bir taktik bu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: punChau

quote:

quote:

hayırlı ugurlu olsun, güzel günlerde kullanırsın inşallah
    bende moulinex te karar kıldım. hepsiburada da gayet uygun bir kampanya var.
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=234488&ProductID=mtmoulabke4

Arkadaşım,bence Moulinex yerine Fakir al.Moulinex 750gr.ekmek kapasiteli,daha küçük.(Normali 900 gr.)Hem Moulinex Fransız,Fakir Alman malı,Alman malı Fransız malından daha iyidir.Fakir'in inox olması da cabası,sararma riski yok.İkisi aynı fiyattayken bence Fakir. Ama bu Avrupa malı makinelerin fiyatı bayağı düşmüş,biz aldığımızda 140-160 YTL arasında değişiyordu,şimdi 120 YTL olmuş.Şanslısınız valla biz Sinbo almak zorunda kaldık,gerçi çok memnunuz ama Fakir ayrı.

• quote:

Orjinalden alıntı: bobita

Hayırlı olsun, dediğim gibi Sinbo'dan memnunum ama ben alırken aradaki fark 20-30 YTL olsaydı ben de Fakir'i tercih ederdim.Bu arada bendeki Sinbo'nun kilitsiz modeli ve hiç de yamulacak gibi bir havası yok.Bence kilitliyi daha pahallıya satabilmek için bir taktik bu.
    Valla arkadaşım,ben satıcıların yalancısıyım:)Gerçi bizimki de kilide oturtmadan önce de düz duruyor.Ama aynı fiyatta kilitli ve kilitsiz model varken kilitlisini almak daha iyi.
    Ne olur ne olmaz
  • Arkadaşlar ben fakir aldım.Biraz da buradaki ve sitedeki yorumlardan etkilendim.Kesinlikle doğru düzgün bir ekmek yiyemedik diyebilirim.Sadece ilk olarak makineyle gönderilen karışımdan yapılan ekmek fena olmadı.İyi de biz nerden bulacağız hep o karışımı.Saçma yani.Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum.hepsiburada.com'a yazdığım yorumu da yayınlamadılar.Yorumlar çok kötüyse yayınlanmıyor yani.tabii benim yorumumda makinenin ikinci el gibi ekranını çizik olması ibareleri de vardı ondan olabilir.Ama uzun lafın kısası TAVSİYE etmiyorum.
  • Arkadaşlar ben art marka ekmek yapma makinesi aldım. 1350 gr ekmek kapasiteli. 160 ytl ye aldık. çok memnun kaldık. ARtık dışarıdan ekmek almıyoruz. çok lezzetli ve ekonomik ekmek elde ediyoruz.
    Selametle kalın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: psikometrik

Arkadaşlar ben fakir aldım.Biraz da buradaki ve sitedeki yorumlardan etkilendim.Kesinlikle doğru düzgün bir ekmek yiyemedik diyebilirim.Sadece ilk olarak makineyle gönderilen karışımdan yapılan ekmek fena olmadı.İyi de biz nerden bulacağız hep o karışımı.Saçma yani.Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum.hepsiburada.com'a yazdığım yorumu da yayınlamadılar.Yorumlar çok kötüyse yayınlanmıyor yani.tabii benim yorumumda makinenin ikinci el gibi ekranını çizik olması ibareleri de vardı ondan olabilir.Ama uzun lafın kısası TAVSİYE etmiyorum.

Bende kesinlikle tavsiye etmiyorum .... Aynı makinayı 4 kasım da teslim aldım 8 kasımda iade ettim. 2 kere ekmek yapmaya kalktık beceremedik bununla uğraşamam dedim yolladım biraz da moralimiz bozuldu makina hiç güven vermedi FAKIR marka ama Çin de üretildiği için moral bozuyor kalitesiz gözüktü tuş takımlarının etrafındaki plastikler hemen çıkacak gibiydi. Pane (satarken ne olduğu belirtilmiyor ) dedikleri bu olsa gerek küp şeklinde ekmek yapıyor ...ben uzunlamasına dikdörtgen bir ekmek yapar diye beklerken.... Neyse iade ettik de kurtulduk 4 ytl alırken + 9 ytl gönderirken kargo paramıza yanalım ... Artık görmeden bir şey almamaya ve sipariş vermemeye karar verdim...Birde hepsi burada gibi internetten alımlarda orjinal ambalajlarını aksesuarları iyi korumak lazım dikkat yoksa iade almıyorlar allah tan kutuyu adam gibi açmışız dikkat arkadaşlar ...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.