Şimdi Ara

REGAL NASIL BİR MARKA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
72.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • REGAL DEN BUZDOLABI, ÇAMAŞIR VE BULAŞIK MAK ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM, FİKRİ OLAN VAR MI ?

• Yapılabilecek en kötü tercih olur.

Bütçenizi belirtirseniz daha iyi ürünler almanız için yardımcı olabilirim.

Saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Yapılabilecek en kötü tercih olur.

Bütçenizi belirtirseniz daha iyi ürünler almanız için yardımcı olabilirim.

Saygılar.

BU ÜÇLÜ İÇİN 2500 KADAR

• Candoğan arkadaşımız beyaz eşya danışmanımızdır,kulak vermekte fayda var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Buzdolabı Whirlpool ARC4198 Darty'de 1400TL
    http://www.darty.com.tr/e_commerce/BUZDOLABI/WHIRLPOOL/ARC4198-p-27689-c-82.htm

Çamaşır Profilo CM0800BTR 650TL
    http://www.beyazesyam.com/x_profilo-profilo-cm-0800-btr-6-kg-800-devir-camasir-makinasi_6258.php?k_id=626&kn=Profilo+%C7ama%FE%FDr+Makinas%FD

Bulaşık Profilo BM2001E 500TL

http://www.beyazesyam.com/x_profilo-profilo-bm-2001-e-bulasik-makinasi_1995.php?k_id=640&kn=Profilo+Bula%FE%FDk+Makinas%FD

Toplam 2550TL. Regal'dan çok daha iyi performanslı ve kalitelidirler.

kanka süpersin, profilo iyi diyosun yani ?

• siemens-bosch-profilo bu üç firmanın ( ki aslında hepsi aynı çatı altında yani BSH - BSH Bosch und Siemens Hausgeräte , Bosh ve Siemens Ev aletleri)
    aynı segmentteki ürünleri aynıdır , hatta kod numaraları da aynıdır. Ya da panellerinde ufak oynamalar vardır ama kaliteleri aynıdır.
  • Unpop arkadaşımızın açıkladığı gibi Profilo Bosch ve Siemens'in fabrikasında aynı parçalarla üretiliyor. Whirlpool buzdolabı da orijinal Whirlpool üretimi, Brezilya'dan ithal. Satış ve servisi ile Vestel ilgileniyor. Bunlar 10 Regal'e bedel desem bile haksızlık yapmış olurum
  • quote:

Orjinalden alıntı: shift_rk

REGAL NASIL BİR MARKA?

Bildigim kadariyla regal, Vestelin yan markasi. Bence Vestel neyse Regal de o dur
  • merhaba arkadaşım 2 tane bulaşık makinesi alıcam arçelikte bi tane buldum Arçelik 6220 FT 499 tl uygun ve kalitelimi sence yoksa regalin var bitane Regal 1002 2 Programlı Bulaşık Makinesi

hangisini alalım
  • yukarıları okuyabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanceleratoR -- 18 Temmuz 2011; 23:26:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobita

Candoğan arkadaşımız beyaz eşya danışmanımızdır,kulak vermekte fayda var...

merhaba,
    aşağıda yazmış olduğum ürünleri almak için internet üzerinden araştırma yapıyordum ve sizin daha önce yazmış olduğunuz önerinizle karşılaştım. müsaitseniz banada yardımcı olabilirseniz sevinirim. cevap yazmazsanızda üzülmem o sizin takdiriniz.
    Buzdolabı, çamaşır makinası, fırın ve bulaşık makinası almayı düşünüyorum. şu an güncel olan markalarlardan hangisinden almamı tavsiye edersiniz.. bütçem 3.000 tl
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • arkadaşlar beyaz eşya alacağım ortalama bütçem 2700-3000 buzdolabı çamaşırmakinası bulaşık makinası önerileriniz nelerdir hepsi aynı marka olursa süper olur :)
  • shift_rk kullanıcısına yanıt
    Vestel'in alt markası diyebiliriz.. Vestel'e göre kalitede ve fiyatta da 1 kademe daha düşüktür. Buzdolabını kullandım büro tipi fena değildi. Çamaşır ve bulaşık mak. konusunda yorum yapamam. kullanmadım.
  • Ben de buzdolabını kullanmıştım. 2 sene garanti sürecinin sonunda buzluğunda arıza olmuştu. garanti süresine denk gelmemesi ilginçtir.. Çok bir masraf tutmadı yaptırmak ama uğraş işte.. 10 üzerinden 6-7 verilebilir..
  • Regal marka almak pişmanlıktır. TV'leri 1 seneden sonra sapıtmaya başlıyor, ana kartları arıza veriyor ve servisi onaramıyor, genelde de değişim kararı veriyorlar ancak aynı model olmadığı için muadil model kararı çıkıyor, onu da aylarca bekliyorsunuz.

Vestel'den daha kötü bir marka. Ekonomik diye birkaç eşe dost'a geçmişte aldırmıştım, şimdi çok pişmanım. 100-150 lira farklı LG, Samsung gibi markaları alma imkanı varken Regal'den uzak durmanızı tavsiye ediyorum.
  • 17 yıl önce evlendim. Evlenince bütün beyaz eşyamı Regal aldım. Ve hala hepsini sorunsuz kullanıyorum. Buzdolabim küçük geldiği için dün 10500 TL ye yeni bir Regal buz dolabı aldım.Beyaz eşya şans işi. Şansın bol olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.