Şimdi Ara

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
46
Favori
76.243
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • videolarda renkleri diğer kameralara göre daha canlı ama gözüküyor eğer gerçekten öyleyse süper bir f\p ürünü
  • aynı ürünü gearbestten 20 dolar hediye çeki ile full set kamera + batarya 40 dolara aldım büyük ihtimal haftaya elimde olur, incelemeleri aktarırım
  • diğer ürünler gibi kapıya bırakıp gidiyorlarmı yoksa elden teslimmi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decomplier

diğer ürünler gibi kapıya bırakıp gidiyorlarmı yoksa elden teslimmi oluyor

elden teslim ederler, kayıtlı kargo ile geliyor
  • 4k sabit çekim yapmak istiyorum alsam memnun kalırmıyım? kullanan arkadaşlar yorumlayabilir mi?
    kamerayı sabitleyip manzarayı kayıt etmek istiyorum 10 fps olması kafama takıldı

gearbestten sipariş verip sorun yaşayan var mı? biraz araştırma yaptım memnun olanda var sorun yaşayan da var

cevaplarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakalkap

4k sabit çekim yapmak istiyorum alsam memnun kalırmıyım? kullanan arkadaşlar yorumlayabilir mi?
    kamerayı sabitleyip manzarayı kayıt etmek istiyorum 10 fps olması kafama takıldı

gearbestten sipariş verip sorun yaşayan var mı? biraz araştırma yaptım memnun olanda var sorun yaşayan da var

cevaplarsanız sevinirim

4k için en azından firefly6s kamerasını almalısınız. 24 fps de çok hareketli olmayan çekimlerde fena sonuç vermiyor.

Forumda konusu olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ommemo

quote:

free shipping olunca şüpheye süştüm benim tüm kargolarım kapıya atılıp gidildiği için
  • quote:

quote:

quote:

free shipping olunca şüpheye süştüm benim tüm kargolarım kapıya atılıp gidildiği için

Walla ben postacılarıma iyi bakıyorum

Onlara çay ikram et, arkadaş ol vs. çok iyi bakıyorlar ve takip ediyorlar paketlerini ( kayıtsız posta bile olsa )

Benim postacı geçen iş yeri kapalıydı cepten arıyor " abi kapalı firma bende postan merak etme" diye. Adamı ekledim telefon rehberine isim olarak "Bak Postacı Geliyor" yazdım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

quote:

quote:

Walla ben postacılarıma iyi bakıyorum

Onlara çay ikram et, arkadaş ol vs. çok iyi bakıyorlar ve takip ediyorlar paketlerini ( kayıtsız posta bile olsa )

Benim postacı geçen iş yeri kapalıydı cepten arıyor " abi kapalı firma bende postan merak etme" diye. Adamı ekledim telefon rehberine isim olarak "Bak Postacı Geliyor" yazdım :)

sen şanlısın tabi gündüz evde değilim birde ev 7. katta asansörde yok haliyle yoksa bizde biliriz bakmayı :)

• gearbest den siparis verdim 1 hafta once hala kargoya verilmedi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drunkdog

Üretici firmadan maille firmware update aldım. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. İlk izlenimim Update sonrasında fotoğraf çözünürlüklerine değişiklik oldu.
    4/3 oran yerine 16/9 çekiyor. Timelapse v.s. çözünürlüğü max. 4000x3000 iken 4608x2592 piksel oluyor. Yapmanızı tavsiye ederim.

https://yadi.sk/d/pArX58K9kTydf

Instruction:
    1. Prepare a TF card, and format the card.

2. Unzip the H9 file, and then copy the file "SPHOST.BRN" into the TF Card.

3. Attention pls: the camera only can be updated when the power is more than 50%, or you should charge it while updating.

4. Pls shutdown the camera first, and then insert the TF card.

5. Press the power key, and the camera will update automatically (the screen will show: FW UPdata), it is finished when the red light is off.

6. Take the TF card out, then starting up the camera.

7. Restore factory settings, and test it again.

ürünü hangi hafıza kartı ile kullanıyorsunuz?16 gb almayı düşünüyorum yaklaşık 2-2.30 saatlik çekim için yeterli olurmu?

16 gb toshiba class 10 hc kart kullanıyorum. 2.5 saatlik bir kayıt için yetmez ama 32 lik bir kart almanızı öneririm. class 10 olsun ve hc olsun

• Time Lapse örnek video yağmur başlamasa iyiydi ama değişik bir hava katmadı da değil.
  • drunkdog D kullanıcısına yanıt
    Her gün gelir giderim Manisa'ya ve ilk defa, girişi bu kadar etkileyici gördüm. Genelde kışları sis pus içinde olur :)
  • http://www.everbuying.net/product1085002.html

burdan alsak mı, 47 dolar. orjinal mi acaba ?
  • Arkadaşlar bunu araç kamerası olarak da kullanabilir miyiz? Yani sadece aracı kullandığım zaman ön cama sabitlerim diye düşünüyorum. İş görmez mi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2

http://www.everbuying.net/product1085002.html

burdan alsak mı, 47 dolar. orjinal mi acaba ?

Everbuying ile gearbest aynı firmalar

• Merhabalar. Bu kamerayı motosiklette kullanmayı düşünüyorum. Birkaç karşılaştırma videosunda seste çok hışırtı duydum. Düşük hızlarda ve 100-150km civarı hızlarda ses kalitesi nasıldır bilen varmı?

Kayıt esnasındaki görüntedeki titreşimi azaltan özelliği varmıdır?

Bir de şu güncelleme sonrası resim ve video çekimlerinde iyileştirmeler hakkaten işe yaradımı test eden oldumu?

Teşekkürler cevaplar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_enes -- 13 Aralık 2015; 20:53:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eu plug bizim kullandığımız fiş tipi.

us plug şu 3 dişli olan fişlerden.

us plug alınca kutudan 3 lü dişe çevirici aparat çıkıyor sanırım videolarda gördüğüm kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_enes -- 15 Aralık 2015; 1:03:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_enes

Merhabalar. Bu kamerayı motosiklette kullanmayı düşünüyorum. Birkaç karşılaştırma videosunda seste çok hışırtı duydum. Düşük hızlarda ve 100-150km civarı hızlarda ses kalitesi nasıldır bilen varmı?

Kayıt esnasındaki görüntedeki titreşimi azaltan özelliği varmıdır?

Bir de şu güncelleme sonrası resim ve video çekimlerinde iyileştirmeler hakkaten işe yaradımı test eden oldumu?

Teşekkürler cevaplar için.

ses kayıt kalitesinin çok başarılı olduğunu söyleyemem. İdare eder ama kime göre neye göre? Güncelleme sonrası sadece fotoğraf çözünürlüğünde bir fark oldu. Timelapse için kullanıyorum genelde. Güncelleme öncesi çözünürlük 4000x3000px iken güncelleme sonrası 4608x 2592px oldu. 4/3 format 16/9 oldu kısaca.

• Renkleri nasıl? Bana biraz aşırı renkli (gerçek dışı gibi) geldi. Sizce nasıldır video ve fotoğraf için? Xiomi yi bakınca mesela daha donuk renkler veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.