Şimdi Ara

Ehliyet sınavından bile geçemedim :(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
5 sn
35
Cevap
0
Favori
20.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kendimi salak gibi hissediyorum öz güven denen şeyden hiç kalmadı sırf dikkatsiz olduğum için hep kaybeden ben oluyorum bu basit ehliyet sınavını bile geçemedim geçen yılın sorularını çözmeme rağmen geçen sene ygs/lys den batırmıştım bu sene yeniden hazırlanıyorum ama bu basit sınavdan bile geçememe olayı beni bunalıma soktu resmen sinirden stresten ders çalışamaz oldum zaten takıntı hastalığı ve sosyal fobi var anlayacağınız psikolojik olarak tamamen çökmüş durumdayım

• Ehliyet sınavına çalışmışmıydın dostum ?
  • geçen senenin sorularını çözmüştüm sadece ama ona rağmen geçemedim ve bu benim gerçekten psikolojimi alt üst etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

geçen senenin sorularını çözmüştüm sadece ama ona rağmen geçemedim ve bu benim gerçekten psikolojimi alt üst etti

kaç aldın benim arkadaş çalışmadan girdi 90 almış
  • Kaç aldınki dostum
  • quote:

geçen senenin sorularını çözmüştüm sadece ama ona rağmen geçemedim ve bu benim gerçekten psikolojimi alt üst etti

Üzülme kardeşim bende ilk sınavdan geçemedim bu kasım2 deki sınavdan geçtim. Adam gibi 2-3 akşam netten çıkmış soruları çöz gerçekten farkediyo yani.
  • PsychoticInfIuence kullanıcısına yanıt
    Hocam ben geçen 3 sınavın sorularını çözdüm ve 67 aldım şuan bunu yazmaktan bile utanıyorum doğrusu
  • Senin olay şu sanırım kitapçığı açtın baktın zor sorular heyecan yaptın sonrada batırdın ama zaman bol bol yetiyodu ben yaklasık 3 saat çalıştım cuma günü takmadım pek geçtim işte herşeyin başı stres dostum bende ygs de o yüzden batırmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darthclone -- 13 Kasım 2013; 23:06:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2573B355F

Hocam ben geçen 3 sınavın sorularını çözdüm ve 67 aldım şuan bunu yazmaktan bile utanıyorum doğrusu
    trafigi 3.sınavada verdim gerizekalı degilim konu kilit
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurb3

trafigi 3.sınavada verdim gerizekalı degilim konu kilit

Alıntıları Göster
    Aklımın ucundan geçmezdi bu basit sınavda kalmak bi arkadaşa falan söylesem demediği laf kalmaz herhalde
  • quote:

Kafana o kadar takma. uzun yıllardır araba ilkyardım v.b. ile hiç bir ilgisi bilgisi olmayan ben, geçen sene ehliyet'e yazılmıştım ve temel'den olacağı için kurs'u da buna ekledim kurs'a gidip hoca'lar'ı dinledim ve her iki sınav'da da tek seferde geçtim. yani burda kurs'a gitmek ve her ders'ten hoca'ları dinlemek yararlı oluyor. inşallah 2. seferde ehliyeti alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Billaben

quote:

Kafana o kadar takma. uzun yıllardır araba ilkyardım v.b. ile hiç bir ilgisi bilgisi olmayan ben, geçen sene ehliyet'e yazılmıştım ve temel'den olacağı için kurs'u da buna ekledim kurs'a gidip hoca'lar'ı dinledim ve her iki sınav'da da tek seferde geçtim. yani burda kurs'a gitmek ve her ders'ten hoca'ları dinlemek yararlı oluyor. inşallah 2. seferde ehliyeti alırsın.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar güzel cevaplarınız için çok teşekkür ederim en çok sinirimi bozanda sınavda 4 yanlış bir doğruyu götürüyor diye 3 soruyu boş bıraktım onları yapsam kesin geçerdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2573B355F

Arkadaşlar güzel cevaplarınız için çok teşekkür ederim en çok sinirimi bozanda sınavda 4 yanlış bir doğruyu götürüyor diye 3 soruyu boş bıraktım onları yapsam kesin geçerdim

Alıntıları Göster
    kardeş dert ettiğin şeye bak

benim arkadaş var adam uluslararası ilişkiler mezunu 2 dili ana dili gibi konuşuyor hemde çok zeki ama ehliyette yazılı sınavı 2 kere geçememişti. yani bu tip şeyler araçlara ilgi duyan insan hiç çalışmadan da geçebilir ama sen pek ilgi duymadığın için tökezlemişsin.

hayatını bir ehliyet sınavına göre kıyaslama sakın...

• quote:

Orijinalden alıntı: RhiFaT

kardeş dert ettiğin şeye bak

benim arkadaş var adam uluslararası ilişkiler mezunu 2 dili ana dili gibi konuşuyor hemde çok zeki ama ehliyette yazılı sınavı 2 kere geçememişti. yani bu tip şeyler araçlara ilgi duyan insan hiç çalışmadan da geçebilir ama sen pek ilgi duymadığın için tökezlemişsin.

hayatını bir ehliyet sınavına göre kıyaslama sakın...

Alıntıları Göster
    Tek derdin bu olsun bir daha dene sıkıntı yapma geçersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thecrow. -- 14 Kasım 2013; 15:05:29 >
  • iyi dok yemiş..adam ne diyor sen ne diyorsun.
  • Dostum umarım geçersin pes etme. Ben giricem ehliyetsınavına. Tavsiyelerin neler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ellemon

Dostum umarım geçersin pes etme. Ben giricem ehliyetsınavına. Tavsiyelerin neler?
    Bende ehliyet kursuna gitmiştim hiç bir şey anlamadım hatta deneme sınavlarında 30 40 falan alıyordum o kadar düşmüştüm zaten 1 tane hatun vardı sırf onun için gitmiştim..Ehliyet sınavından 1 gün önce verdikleri kitaptan 1 2 saat soru çözdüm sonra sınava girdim..3 dersten 85 den aşaya almamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Bende ehliyet kursuna gitmiştim hiç bir şey anlamadım hatta deneme sınavlarında 30 40 falan alıyordum o kadar düşmüştüm zaten 1 tane hatun vardı sırf onun için gitmiştim..Ehliyet sınavından 1 gün önce verdikleri kitaptan 1 2 saat soru çözdüm sonra sınava girdim..3 dersten 85 den aşaya almamıştım.

Alıntıları Göster
    onemli olan hatalarindan ders cikarman, vurma hic kafani duvarlara falan
    Sorulari yaparken tam konsantrasyonunu saglamazsan her zaman yapabileceiginin altinda sonuc alirsin, aklin baska yerde olmasin, sorulari da istemeyerek cozmemelisin. Dalga gecilecek bir sey yok, ozguvenini korumalisin. Basarilar simdiden diger sinavlarda, guven kendine

• Belkide kafan çalışmıyordur boşuna zorlama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ataerlik

Belkide kafan çalışmıyordur boşuna zorlama.
    üzme kendini diycem ama sınavda çok kolaydı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.