Şimdi Ara

Ehliyet Sınavı Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Benim 2 sorum olacak ilk önce bizim sınava nerede gireceğimiz ne zaman belli olacak 2.si ise Benim üniversite başlıyo bu direksiyon sınavına katılmasam ertelesem olmaz mı?şimdiden yardımlarınız için saolun

• 1. yazılı sınavdan 1ay sonra giriyorsunuz sınava girmesseniz telefi sınavları oluyor
  • Gökhan Çetin kullanıcısına yanıt
    Gökhan Kardeşim Saolasın
  • yazılı sınav yerleri açıklandı eğer cumartesi sınava girecekseniz.
    direksiyon sınavıda 4 hafta sonra yapılır
  • speedman kullanıcısına yanıt
    Kardeşim Saol
  • yazılı sınav yerlerini kurstan mı öğrendiniz acaba ? internette yazmıyorda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodiess -- 22 Ağustos 2013; 21:43:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tufan1990

yazılı sınav yerlerini kurstan mı öğrendiniz acaba ? internette yazmıyorda.

dostum giriş belgesi olmadan sınava giremezsin.kurstan alman gerekiyor belgeni.

evet webden bizde öğrenemedik.giriş belgende yazıyor hangi okulda hangi salonda hangi sırada sınava gireceğin
  • Ne 4 haftası!! Buradan öğrenilmez bu bilgiler!! Gir M.E.B. in sitesine!! Direksiyon sınavı 1 hafta sonra, 1-2 Eylül'de!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sigi

Ne 4 haftası!! Buradan öğrenilmez bu bilgiler!! Gir M.E.B. in sitesine!! Direksiyon sınavı 1 hafta sonra, 1-2 Eylül'de!!

http://www.meb.gov.tr/sinavlar/dokumanlar/2012/soru/9961_2013_mtsas_is_takvimi_2012_12_26_17_17_1.pdf

Buradaki uygulama takvimine göre sınav sonuçları 3 Eylülde açıklanıyor. Bi yanlışlık mı var acaba? Kaynağınız var mı? Eğer 1 hafta sonraysa çok iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: feed your head

quote:

Orijinalden alıntı: Sigi

Ne 4 haftası!! Buradan öğrenilmez bu bilgiler!! Gir M.E.B. in sitesine!! Direksiyon sınavı 1 hafta sonra, 1-2 Eylül'de!!

http://www.meb.gov.tr/sinavlar/dokumanlar/2012/soru/9961_2013_mtsas_is_takvimi_2012_12_26_17_17_1.pdf

Buradaki uygulama takvimine göre sınav sonuçları 3 Eylülde açıklanıyor. Bi yanlışlık mı var acaba? Kaynağınız var mı? Eğer 1 hafta sonraysa çok iyi olur.

http://www.ehliyetsinavisonucu.com/direksiyon-sinavi-zamani-yeri/

Galiba burdaki doğrudur. Çok iyi oldu bu;

1. ayak 7-8 Eylül 2013,

2. ayak 14-15 Eylül 2013,

3. ayak 21-22 Eylül 2013 ve 28-29 Eylül 2013 (Kalanlar için)

demişler.

• arkadaşlar ben konu açtım ama kimse yardım etmedi birde buraya yazmak istedm 1 eylüle kadar ehliyet için kayıt olmamız gerekiyormuş ama ben 15 eylülde 18 yaşımı doldurucam bu ehliyete yazılamazsam kasım'dakine yazılıcam 1 eylüldekine yazılma şansım var mı henüz 17 yşındayım
  • Sınavdan önce yaşını doldurursan sıkıntı olmuyor sanırım ama günü gününe değil 1 hafta 10 gün önce doldurmuş olman gerek bildiğime göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Ben son 1 yılı çözdüm hepsinde 70 i geçtim.Gerçek sınavda böle yapma ihtimalim yüksek mi?
  • ben bir sitede gördm yaşını doldurmana 10 gün kala felan gidip dersen oluyor felan diyorlardı emin olmak istiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.