Şimdi Ara

Eğitimli atatürkçü arkadaşlar kendinizi kurtarmaya bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
3
Favori
4.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğitimli atatürkçü aydın arkadaşlar konuyu sizler için açtım bende sizlerden biriyim ancak artık herşey için çok geç malesef ülke uçuruma doğru sürüklenmekte ve halkta uyutulmuş, beyni dinle bulanmış vaziyette böyle gelmiş böyle gider kafasında size tavsiyem kendinizi kurtarmaya bakın hiç isyanda etmeye gerek yok herkes memnun halinden en ufak sesinizi çıkarırsanız kötü olan siz olursunuz anında vatan haini fetöcü ilan ederler sözün özü kendinizi kurtarın kimseyide umursamayın hayat sizin hayatınız şurda yaşayacağımız 60 70 sene cahil insanlarla muhattap olmayın kendi yolunuzu çizin saygılar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2018 de almanyadayım çok şükür
  • Her ne kadar Atatürkçü Kemalist de olsan dünyanın neresine gidersen git Türksün

Eğer bunu yaparsak vatanı bırakıp kaçan Suriyelilerden farkımız kalır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veni60 kullanıcısına yanıt
    İnşallah mülteciler yaşam alanı bırakmaz orada

• Bende birlik olmayı teklif ediyorum ülke tarikatçıların eline geçmeden. Sonra kafanızı taşlara vurmayın.
  • "Eğitimli atatürkçü arkadaşlar kendinizi kurtarmaya bakın" arkadaşın açtığı başlığa hitafen;

Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir.

Siz sözde Atatürkçüsünüz.
  • Efenim atatürkçü olmayanlar insan sayılıyor mu?

• Dahi anlamındaki de ve da lar ayrı yazılmalıdır.

• Mustafa Kemal kaçmadığı için Gazi Mustafa Kemal Atatürk oldu, karşılaştıkları ilk zorlukta kaçmaktan bahsedenler kendilerine Atatürkçü demesinler.
  • bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığıyla yaşarsanız o yılan bir gün size bulaşır bu sefer yardım isteyecek kimseniz olmaz.

ayrıca konuyu açan arkadaşa göre atatürkçü olan herkes otomatikman aydın oluyor galiba. bide ben de dahilim yazmış komedisiniz vallaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1A8E31AA1 -- 29 Temmuz 2017; 20:45:18 >
  • Su akar yatağını bulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek Sevdamız Türkiye

Kemalistler nereye daha karpuz kesecektik

gidecek başka ülken yok demi ağlarsın böyle başka Türkiye yok sahip çıkın diye al arap devletini başına çal dünyada her ülke eğitimli kültürlü işe yarar biri isen alır seni tabi akp liler allah din kuran diye kafayı yediği için kim ne yapsın sizi dediğim gibi al başına çal ülkeni burdan milyon kat iyi yerler var kim ne yapsın mülteci deposunu .
  • Tek Sevdamız Türkiye kullanıcısına yanıt
    Bizde araplara ulke birakip gidecek goz var mi ?

Bu arada QuicklyMove fena kontra yapmis cok fena
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek Sevdamız Türkiye

Kemalistler nereye daha karpuz kesecektik

suriyeliler kesicek senin karpuzunu tam ortadan ikiye biraz daha bitleri kanlansın
  • Ülkeden kaçanlar Atatürkçü falan değil olsa olsa suriyelidir.
    Tartışılacak bir tarafı bile yok söylediğinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Valley

İnşallah mülteciler yaşam alanı bırakmaz orada

TÜrkiye çok mu farklı sanki.
  • ülkemiz cillop gibi yaşamasını bilene zaten eğitimli kültürlü kariyerli dediğin kısım bu ülkede çok rahat yaşıyor şu sıralar bodrum maramaris çeşme dolanıyorlardır....elinin halen ekmek tutmadığından eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Temmuz 2017; 22:37:18 >
  • "Şu hayatta bir insan için kötü düşünmeyin illaki siz de aynı duruma düşersiniz."

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

ülkemiz cillop gibi yaşamasını bilene zaten eğitimli kültürlü kariyerli dediğin kısım bu ülkede çok rahat yaşıyor şu sıralar bodrum maramaris çeşme dolanıyorlardır....elinin halen ekmek tutmadığından eminim

Aynen öyle bu forumdakiler bunu kabul etmiyor zannediyorlarki avrupaya gittiklerinde masa başında 5000 euro maaş alacaklar
  • Ben gitmeyeceğim ama birilerini göndermek gibi bir planım var.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.