Şimdi Ara

Eğitimli atatürkçü arkadaşlar kendinizi kurtarmaya bakın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
3
Favori
4.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aktrollun tekı ataturkculere laf sokmak ıcın hesap acıp yazmıs

Bıryere kacmıyoruz Turkıyeyı gelısmıs bır ulke yapacagız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek Sevdamız Türkiye

Kemalistler nereye daha karpuz kesecektik

O biraz zor çünkü birkaç seneye karpuz yemek lüks hale geleecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anket Adamı

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

ülkemiz cillop gibi yaşamasını bilene zaten eğitimli kültürlü kariyerli dediğin kısım bu ülkede çok rahat yaşıyor şu sıralar bodrum maramaris çeşme dolanıyorlardır....elinin halen ekmek tutmadığından eminim

Aynen öyle bu forumdakiler bunu kabul etmiyor zannediyorlarki avrupaya gittiklerinde masa başında 5000 euro maaş alacaklar

Konu sadece para değil, anlamıyorsunuz değil mi? Özgürce yaşayamadıktan sonra, ülkede adalet olmadıktan sonra, millet kafayı dini hurafe ile bozduktan sonra ister petrol zengini ol yine kaliteli hayat yaşayamazsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• dis mihrak seviyesinden bir bati ulkesine kacin. oralarda asgari ucretle calissaniz bile hayat kaliteniz 7-8 kat artar, insan oldugunuzu hatirlarsiniz.
  • Atatürk'e ne kadar teşekkür etsek, minnet duysak az. Sayesinde ülke kurtulmadı ama ben de dahil belki 10 nesilin hayatı kurtuldu. Atatürk olmasaydı belki şu anda Irak, Afganistan gibi bir ülkede doğup adam akıllı eğitim bile alamayacaktık.

Benim düşüncelerim bunlar ve Ekim ayı içinde yurtdışına çıkıp gelecek seneden itibaren temelli gidiyorum. Hem Atatürkçüyüm diyorsun hem de bu ülkeyi bırakıp gidiyorsun bıdı bıdı diyenleri komik buluyorum. O kadar imkan verilmesine rağmen bir kereliğine dahi hayatını, düşüncelerini, yaşam biçimini sorgulamayan; objektif düşünemeyen, başkasının fikrini kendi fikri gibi benimseyen ve bu sayede düşündüğünü sanan bir kitlenin varlığından ve onların baskıcı hal, hareketlerinden dolayı çıkıp gidiyoruz.

Cumhuriyet kazanımlarının üstüne her gün bir şeyler ekleyip ilerlememiz gerekirken tam tersine toplumdaki aptal kitlenin cumhuriyetin kazanımlarını yerle bir edip akla mantığa uymayan, dogmatik düşüncelerini topluma empoze etmeye çalışmasından dolayı gidiyoruz. Yarın öbür gün talimat gelse seni beni öldürebilecek insanlar bunlar. Ben neden vaktimi, hayatımı böyle bir toplum için heba edeyim ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Az kaldı . İleri de gerçekleştireceğim.

Şimdi peki neden böyle bur girişimde bulunuyorum ?

1 eğitim yok

2 ülkeden umudum kalmadı

3 planlı programlı , sistemli bir şey yok . Her şey bu günü nasıl geçiririm derdinde .

4 suriyeliler ülkemize büyük zararlar veriyorlar.

5 ülkemizde her şeyin pahalı olması

6 vergilerden hiç bahsetmek istemiyorum

7 insanlarım doğaya çevreye hayranlara insanlara saygısı yok .

Say say bitmez . Emin olun çoğu kişi böyle düşünüyordur

• Arap bozmalari işkence bile etse bu ülkeden bu bayraktan vazgeçmem sonra bu vatan uğruna ölen şehitlerin yüzüne nasıl bakarım ben velhasıl her gün vicdan azabından öleceğinize 1 gün adam gibi ölün

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek Sevdamız Türkiye

Kemalistler nereye daha karpuz kesecektik

29 Ekim 2017'ye kadar çizilmiş.29 Ekim... :) Ulan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celas Victoria

bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığıyla yaşarsanız o yılan bir gün size bulaşır bu sefer yardım isteyecek kimseniz olmaz.

ayrıca konuyu açan arkadaşa göre atatürkçü olan herkes otomatikman aydın oluyor galiba. bide ben de dahilim yazmış komedisiniz vallaha

Katiliyorum. "Ataturkculerin hepsi solcudur, solcularin hepsi aydindir" tarzi ne kadar da basit, ne kadar da zavalli, ne kadar da caresiz dusunceler... Simdi boyle ifadeler kullanan bir sahsin ulkeden gitmesine uzulur musun? Hayir, gidecegi ulke adina belki.

Bir de bu vatani korkak Suriye'liler gibi terk etmek icin can atan, savas ciksa sebebini siyasi partilerde buldugundan ulkeye destek olmayan (bir benzeri 15 Temmuz) zavallilara soylenecek tek sey "Yallah baska ulkeye!". Bu ulke zaten hic sizin olmadi ki.

• Ben niye gidiyorum ki? O kadar şehit verildi bu ülke bölünmesin diye onlarda bilmiyormuydu burdan kaçmasını? Gitmesi gerekenler biz değil şeriatçılar ve kürtçülerdir. O yüzden umudunu kaybetme. Umudunu kaybedersen baştan yenilirsin.

• Giderken vatandaşlıktan da çıkın. Alman olun ingiliz olun fransız olun.

• Yallah alamanyaya

• kürek var mı arkadaşlar ?
  • Tam ben yazacaktım

• quote:

Orijinalden alıntı: veni60

2018 de almanyadayım çok şükür

Almanya bitmis durumda kanunlar hep degisiyor. yerinde olsam baska rota bakardim.

• çok hak veriyorumda, 1919 daki durumu düşününce vazgeçiyorum. düşün itilaf devletleri İstanbul'u işgal ediyorlar. Merak etme yine bir çılgın çıkacak ortaya.o zaman siyasal islam bitecek. siyasal islam bir NATO ABD-AB projesidir.yerli değildir,ithaldir.
  • Ben de bir Atatürkçü olarak ülkede kalma taraftarıyım eğer yedek subaylıktan sonra askerliğe devam edebilirsem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Police Kappa

Ben de bir Atatürkçü olarak ülkede kalma taraftarıyım eğer yedek subaylıktan sonra askerliğe devam edebilirsem.

iste sizin gibi askerlere ihtiyaç var. bu ülkeyi doğru yola siz sokacaksınız.
  • 60/70 yıl hesabını nasıl yaptınız ?

20-25 yaşına kadar zaten ailene muhtaçsın , eğer ki ailen dine uzak ve atatürk ' e yakınsa ( 15 yıldır ülkeyi AKP yönetiyor ) biraz şanslısın.

Geldik para ve maddi imkanlara !

CHP belediyesin de tanıdığın yoksa ve yurt dışına gitme şansın bu açtığın ana konunun ne anlamı var !!!???

Babamızın soyadı sanki " mengü "

• Nato , ABD ve AB (BM) ' de israil demek oluyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.