Şimdi Ara

Egea'nın yola giderken zıp zıp zıplaması ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
3.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.6 dizel otomatik icin surus deneyimim oldu..

Cok kiyak araba aslinda genis ferah, diger markalara gore ucuz, tipi falan on numara, bagaj kocaman tam bir aile arabasi..

Neyse fena arac degil ama otobanda bu araba neden stabil sekilde yurumuyor bilen var mi? Karnimin ici sarsiliyor surekli ziplayarak gidiyor yola araba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya lastik basıncı çok yüksektir ya da rotlar halay çekiyor balans terse dönmüştür.Amartisör patlak olursa sekmez aksine çöker

Bu devirde A segmentte bulunan i10 bile zıp zıp zıplamıyor.Bu nasıl bir tabirse(?)

Segmente göre normal diyen arkadaşlardan tek ricam bi daha foruma girmeyip evde halıda arabalarını çarpıştırsın, milleti kendi gibi c*hilliğe sürüklemesin
    Kiralamada başıma gelen bir şey genelde. Rot ve balans ayarı bozuktur, ama küçük sapmalarla değil, baya bi farkla bozuktur. O rot balans bozuk demek ne demek bilirsiniz, passatı şahine çevirir, şirket aracıysa bakım ve ilgi yoktur, o yüzden zıplıyordur. Hiç bir firma bu devirde zıp zıp zıplayan araba üretmez, markaya ya da arabaya bi şey demeden, konu açmadan, aracı kontrol edin, bakımsız belli ki. Unutmayın kötü araba yoktur, bakımsız araba vardır.
  • Amörtisörleri patlamış olabilir.

• The Anonymous T kullanıcısına yanıt
    Sirkette 7 adet var hepsinin patlak o zaman.

• Zıp zıp zıplayı ver çekirge

• Lastik basınçlarını kontrol edin

Bende de vardı bi ara aynı sorun, sonradan yok oldu kendi kendine anlam veremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lemale1

Sirkette 7 adet var hepsinin patlak o zaman.
    Asfalt bozuktur.

• benzinli otomatik egea kullanıyorum hiç zıplama hoplama olmuyor stabil yolunda gidiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eğer araç çok yeniyse süspansiyonlar ve alt takımın alışması için zaman gerek sonra yumuşar zaten egea yumuşak bir araç değil fakat yolda sekecek kadarda sert değil mesela benim S40 in arka aksi daha sert egeaya göre

• Bende 2017 urban paket var. 2005 clio symbolden geçtim öyle ahım şahım bir arabadan değil. Ancak ya benim araba sorunlu ya gerçekten sert amortisörleri var. Asfaltta falan güzel ama bozuk yolda gerçekten bir zıplama durumu var. Bence yol tutuş için bu konuda biraz taviz verilmiş bu araçta. 2005 symbolde bile bu kadar dikkatimi çekmemişti bu mesele. Ya da o arabadan bi beklentim yoktu bu konuda bilmiyorum. Düzenleme: Sizin araç otobanda zıplıyorsa balans sorunu olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rubelhizb -- 4 Mayıs 2020; 1:9:28 >
  • rubelhizb kullanıcısına yanıt
    Bendede 2010 206 plus var o bile bu kadar sarsmiyor diyecektim aslindada dedim simdi hic karistirmim sonra adimizi arabadan anlamiyoya cikarirlar.

• Kiralamada başıma gelen bir şey genelde. Rot ve balans ayarı bozuktur, ama küçük sapmalarla değil, baya bi farkla bozuktur. O rot balans bozuk demek ne demek bilirsiniz, passatı şahine çevirir, şirket aracıysa bakım ve ilgi yoktur, o yüzden zıplıyordur. Hiç bir firma bu devirde zıp zıp zıplayan araba üretmez, markaya ya da arabaya bi şey demeden, konu açmadan, aracı kontrol edin, bakımsız belli ki. Unutmayın kötü araba yoktur, bakımsız araba vardır.

• m_kucukaksoy kullanıcısına yanıt
    Konu amacı zaten kötülemek kardel baksana ikinci verdiği cevabından anlarsın amacını

• selçux kullanıcısına yanıt
    Gercekten tebrik ediyorum bunu tek basina mi cozdun yoksa arkanda bir ekip mi var?

• selçux kullanıcısına yanıt
    Neden durup dururken kötülemek gibi bir amacı olsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de benzinli egea sedan var fakat hiç böyle bir sorun yaşamadım acaba kullandığınız yolda ya da araçlarda mı bi problem var

• Araç daha önce takla attımı ?

• Üretiliş Gaye’si ve segmentine göre de beklentiye girmek lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tofaşı egea şekline sokup sizin şirkete itelemişler. Helal olsun sağlam inovasyon. Nasıl olsa şirket sahibi bakmıyor eleman kullanıyor diye. 7 tane birden itelemişler patron da size itelemiş ucuza kaptığı egeaları.

• Yani aracin 5 tane olumlu seyini yazip 1 tane neden boyle diye bir sey sormusum diye adam kafasinda kurmusta kurmus.. milletinde bi huyu var sahiplendigi hic biseye toz konmayacak!

• Bagaj kapağını kapatırken çıkan ses torosta bile yok. Aynı şahin bagaj kapağı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 4 Mayıs 2020; 3:1:26 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.