Şimdi Ara

Efsane Türkiye'de ( F10 M5 ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
1
Favori
15.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Fotolar için teşekkürler. Bu arada 6 serisi xenonsuz sanırım. Yada bana öyle geldi.

Full LED hocam, mercek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Fotolar için teşekkürler. Bu arada 6 serisi xenonsuz sanırım. Yada bana öyle geldi.

6 serisi xenonsuz demek , sanki daha kalitesiz birşey varmış gibi bir anlam çıkarıyor..

Evet xenon yok ama opsiyon olan LED Aydınlatma var..

• lan emre aynı anda :) benzer videoları koymusuz :)
  • Beni taklit etmek vazgeç artık oğlum.
  • Bu M5 neden bu kadar şahane.
    Fotoğraflar için çok teşekkürler.
  • İstinye borusan'in icindeyken cocuk gibi mutlu oluyorum :)

Hepsi cok guzel... Hepsini suresim geliyor
  • Jesus
  • Teşekkürler.
  • Dilim falan tutuldu vallahi ne yazacağımı karıştırdım
  • Vay anasını ya, yalnız bu lanet vergi sistemi yüzünden 655 bin TL bayağı uçuk olmuş.
  • Araçta nasıl güzel bir renk varsa çekilen makine (muhtelemen telefon) berbat foto çektiği ortaya çıkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

Araçta nasıl güzel bir renk varsa çekilen makine (muhtelemen telefon) berbat foto çektiği ortaya çıkmış

Valla İphone 4 ile çektim fotoğrafları , ancak titremeden dolayı bazı fotolar bulanık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: errddm

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

Araçta nasıl güzel bir renk varsa çekilen makine (muhtelemen telefon) berbat foto çektiği ortaya çıkmış

Valla İphone 4 ile çektim fotoğrafları , ancak titremeden dolayı bazı fotolar bulanık :)

Aracı karşısında kendinize hakim olamamışsınız titrediğinize göre
  • Sorsaydınız keşke test sürüşüne veriyolarmıymış M5 i
  • fiyatını görünce benim de dilim tutuldu...
  • BMW'nin sitesinde 497.000lira yazıyor.
  • E63 AMG'den 130 bin TL, CLS63 AMG'den 70 bin TL daha ucuz
  • çok pahali yauw,ama dehşet makineler
  • Araç süper de bu kadar performanslı hızlı bir aracı ben ne yapacağım ki yol mu anasını satim, evden çıksam metrobüs çalışması heryer çukur Yenibosnaya kadar full trafik var, ondan sonra köprü trafiği zaten nerde kaullancam lan ben bu arabayı, bana Megane 3 fazla bile
  • İşte Almanyanın farkını bir kez daha anladım M5 i özel alana çekmişler,kilitli kapılar vs. Neredeyse kafese kapatacaklar. Almanya BMW sadece bir otomobildir çok pahalı değildir ama çok ucuzda değildir. Bir çok giriş seçeneğini herkes satın alabilir. Almanyadaki Herhangi bir BMW bölgesel satış danışmanını arayıp 5 yıllık alman ehliyetinizide gösterdiğinizde hiç bir sorun yaşamadan en az 40 km M5 hazzını yaşayabilirdiniz. Bazı özel zamanlarda nürnberg de pist ortamında 100-200 euro arası küçük bedel ödüyerek pist ortamında türkiyede meta olan o araçların hazzını yaşardınız.

Vergiler sağolsun araç aşırı pahalı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.