Şimdi Ara

[EFSANE BAŞLADI] GODZİLLA TÜRKİYE TOPRAKLARINA KAMP KURDU. (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.336
Cevap
79
Favori
190.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
276 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler dekler anadoluya girdi, şovu izlemenizi tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nallart reyisim biliyorum takip ediyorsun konuyu yeni hesap Aç face sayfa aç gelelim reisim

• #nallartıyedirtmeyiz
  • herkese cevabım troller bir durun artık bu yağan kara kimse efsane demedi cuma gününden sonra gelecek sisteme göre efsane olucak bu sistem ki bence geçenkinin iki katı kadar yağar troller sonunda yok olucaksınız geçenki gibi hem tatil olup hemde yağış da güzel olunca hiçbiriniz yoktunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nallartarakip

herkese cevabım troller bir durun artık bu yağan kara kimse efsane demedi cuma gününden sonra gelecek sisteme göre efsane olucak bu sistem ki bence geçenkinin iki katı kadar yağar troller sonunda yok olucaksınız geçenki gibi hem tatil olup hemde yağış da güzel olunca hiçbiriniz yoktunuz

Anladık liseli. Simdi sütünü icip uyu. Amma tatil meraklısınız arkadaş. Ne bu atar ne bu gider. Olursa olur olmazsa olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu çocuğun dedikleri doğru yada yanlış olabilir ama bana deprem dede ahmet mete ışıkara yi hatırlatıyor
    Yani kış aylarında vazgeçilmez bir konu oldu. İnsanlar da ilgi gösteriyor takip ediyor meteoroloji bu kadar ilgisiz bir bilimken şu son dönemde herkes yağdı yağacak filan kar yağmasını bekler hale geldi
    Bu kadar liseli boş konular yanında eğlenceli bir konuyu takip ediyor bence nallart gayet başarılı biri zaten her dediği doğru olsa bu işin eğlencesi kalmazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onsos1100 -- 18 Ocak 2016; 16:24:16 >
  • Şu konuda yazanların bilr yarısından fazlası fake. Adamın elli tane fake hesabı varken neden banlandığını sormayın bence.

• konu sahibine en azından konuyu düzenleme izni verilmesi gerekir...
  • YÖNETİM İSTİFA

• quote:

Orijinalden alıntı: Abinos41

Adminlerle görüştüm banını kaldırtmak için ama destekçi bulamadım destekçi olacak kaç kişi var

Bende sizi destekliyorum Arkadaş kendi üslubunda bir şeyler yazıyor ve bizleri bilgilendiriyor. Ancak bazı insanlar ise kendi özelliklerine bakmadan eleştirmeyi o kadar çok seviyorlar ki. Bazılarına şöyle demek lazım hadi bakalım siz bu modelleri okuyun ve bize bilgi verin. Ama bunu yapabilecek kaç kişi var acaba. Sadece dalga geçmek için yazan çok gereksiz konu diyen çok. Bu arkadaşlara soruyorum foruma baktınız mı hiç acaba? Binlerce konu var gereksiz ise okumayınız yazmayınız gidin başka konuları okuyun oraya yazın kimse bu konuyu okuyun ya da takip edin diye sizi zorlamıyordur sanırım. Ama çekememezlik o denli büyük ki ne dersek diyelim bazı kendini bilmeyen tipler aynı şekilde gereksiz dedikleri bir konuya gereksiz mesajlar yazmaya devam edeceklerdir.

• Avcilar hızlanmaya başladı

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    birincisi ben liseli değilim 24 yaşındayım 4 senedir hava tahminleri yapıyorum tatil merakıda değil kar bu be ne güzel birşey ama dışarda yaşamaya çalışanlar için kötü birşey olursa değil adam hem bizi eğlendirip hemde tahmin yapıyor ki genellikle tutuyor zaten herşey ALLAH tan nallart dese %100 kar var ALLAH yağdırmadığı sürece yağmaz
  • Kar etkisini artırıyor tüm İstanbulda, bu akşam güzel olacak
  • Kolpa çıktı yine her zamanki gibi, Godzilla dedi fındık faresi çıktı bir kere de doğru salla yahu

• Nallart kara gomuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HEISENBERG -- 18 Ocak 2016; 16:32:37 >
  • la Ankara ya kar yağacak demeyin güneş açıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nallartarakip

birincisi ben liseli değilim 24 yaşındayım 4 senedir hava tahminleri yapıyorum tatil merakıda değil kar bu be ne güzel birşey ama dışarda yaşamaya çalışanlar için kötü birşey olursa değil adam hem bizi eğlendirip hemde tahmin yapıyor ki genellikle tutuyor zaten herşey ALLAH tan nallart dese %100 kar var ALLAH yağdırmadığı sürece yağmaz

Burada beğenmediği birtakım yazıları okuyup karşısındakine Liseli benzetmesi yapan o kadar çok Liseli var ki bunlara alışmak lazım. Bir yorumu beğenmeyince karşısındakine hakareti ya da aşağılamayı amaç edinmiş olan tipleri kendi hallerine bırakmak lazım.
  • Fırtına ile yağmaya devam ediyor. Beylikdüzü tarafından yazıyorum şuan.

• Kadikoyde hizlandi ama bi kalinligi artsa varya efso olucak ama olmuyor iste ince yagiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarihçi

Şu konuda yazanların bilr yarısından fazlası fake. Adamın elli tane fake hesabı varken neden banlandığını sormayın bence.

kanıtın var mı? yoksa iftira mı atıyorsun
  • 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.