Şimdi Ara

[EFSANE BAŞLADI] GODZİLLA TÜRKİYE TOPRAKLARINA KAMP KURDU. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.336
Cevap
79
Favori
190.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
276 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nallart

YARIM SAAT E DİYAGRAM CIKACAK HADİ İNSALLAH İYİ CIKAR

Mübarek cuma günü, Rabbim arka arkaya çarpacak sistemlerle bol kar yağdırır inş., cuma günü duaları eksik etmeyelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ne zaman gelir istanbula ve kaç derece olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhantaskin -- 8 Ocak 2016; 13:49:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cryria

quote:

EYYYYYY KARDESLERİM.SUPHESİZ SİZE COK İYİ HABERLERİM VAR.

GFS DEHSETUL VAHSET CIKTI ARKADASLAR.DEHSETUL VAHSET. VALLAHİ BOYLE GELİRSE GÖMMEKKTEN BETER EDER.MASALLAH DİYELİM KARDESLERİMMMMM!!!!!

şu GFS nin linkini paylaşabilir misin?

BUYUR DEGERLİ KARDESİM.

http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php

Teşekkürler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cryria

quote:

EYYYYYY KARDESLERİM.SUPHESİZ SİZE COK İYİ HABERLERİM VAR.

GFS DEHSETUL VAHSET CIKTI ARKADASLAR.DEHSETUL VAHSET. VALLAHİ BOYLE GELİRSE GÖMMEKKTEN BETER EDER.MASALLAH DİYELİM KARDESLERİMMMMM!!!!!

şu GFS nin linkini paylaşabilir misin?

BUYUR DEGERLİ KARDESİM.

http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php

bu gfs ler nasil yorumlaniyor nallart neyine bakiyoruz nasil olmasi gerekiyor yani

• Ya nallart hakikaten bir gün oturup bu modeller nedir? Nasıl oluşmuştur? Nasıl yorumlanır? Nelere dikkat edilir? Ne olursa kar yağacak diye tahmin yapılır ne olursa yağmura döner, ne zaman çok soğuklar olur ne zaman kuraklık olur?

Şöyle güzel basit bir şekilde anlatsan da biz de kendimizce birşeylere baksak.

Ben bakıyorum yağış ve sıcaklık modellerine, aynı anda hem yağış hem soğuk varsa kar yağar herhalde diyorum ama olay o değil anladığım kadarıyla.

850hpa 500hpa alçak basınçla yüksek basınçlar bir sürü parametre var bu işte.

Biliyorum bunun lisesi var üniversitesi var, o işler öyle kolay değil ama en azından genel kültür bilgisi versen de biz de arkadaşlara hava atsak, olmaz mı? @nallart

• İstanbul'a şöyle 10 metre kar yağsada millet kara doySA :))
  • Nallart artik bu trollugu biraksan.
    Amacin abartarak ilgi cekmekmi ?

• Takiip

• quote:

Diyagramda ana çalıştırma en soğuk senaryo ama sistem aşağı yukarı belli oldu sayılır. Bundan sonra siklonun yeri nerede olacak, ya da siklonsuz dek yağışlar mı olacak onu bekleyeceğiz, inşallah Girit taraflarında tepki ab oluşur yoksa kıyı Ege, Trakya ve Avrupa yakası yıldızları sayar yine geçen yıl 850 hpa'da -16 derece olduğu zaman gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi subie -- 8 Ocak 2016; 15:21:00 >
  • Nallart cok bos bi asosyalsin. Veledler de sana gaz veriyo havaya giriyosun bir tane yetiskinin seni takip ettigini dusunmuyorum. Su laflarin falan kucuk kuzenlerim bile senden daha olgundur heralde. Ama sunuda unutma senin kafadaki insanlar yonetiyo bu memleketide yani boyle devam edersen ilerde buyuk bi adam olursun bol bol koyunun olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROUGE44 -- 8 Ocak 2016; 15:38:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

Nallart cok bos bi asosyalsin. Veledler de sana gaz veriyo havaya giriyosun bir tane yetiskinin seni takip ettigini dusunmuyorum. Su laflarin falan kucuk kuzenlerim bile senden daha olgundur heralde. Ama sunuda unutma senin kafadaki insanlar yonetiyo bu memleketide yani boyle devam edersen ilerde buyuk bi adam olursun bol bol koyunun olur

Kardeş hayırdır adam zorla mı soktu seni bu konuya? Kendi açtığı konuda edep ve saygı çerçevesinde olmak üzere istediği üslupla istediği şeyi yazar. Kimseyi de gram ilgilendirmez. Biz burada eğleniyoruz Nallart'ın söyledikleri de bizi güldürüyor ama sizin gibi konuyu baltalamaya çalışanlar yüzünden bi anlamı kalmıyor onca emeğin. Madem dediğin kadar olgunsun o zaman istenmediğin yeri terketmeyi de bileceksin. Hadi Allah'a emanet bizden uzak olun da nereye giderseniz gidin

• Millet kar beklerken, çöl sıcakları geliyor
  • quote:

Nallart cok bos bi asosyalsin. Veledler de sana gaz veriyo havaya giriyosun bir tane yetiskinin seni takip ettigini dusunmuyorum. Su laflarin falan kucuk kuzenlerim bile senden daha olgundur heralde. Ama sunuda unutma senin kafadaki insanlar yonetiyo bu memleketide yani boyle devam edersen ilerde buyuk bi adam olursun bol bol koyunun olur

38 yaşındayım, elektrik elektronik mühendisiyim 1999 dan beri güzel yerlerde güzel işlerde çalıştım. Şu anda memleketi yöneten insanlara değil oyumu günahımı vermem.. Ama bu adamın konusunu takip ediyorum.
    Çünkü kar yağışı ile ilgili ümit veriyor, eğlendiriyor stress attırıyor.

Daha önce de yazdım beğenmeyen okumadan çıksın kalabalık etmesin

• quote:

Böyleleri arıza yaa, sanki nallart kolundan tutupda soktu sizi konuya. Neye celalleniyorsunuz kardeşim şuraya girip iki gırgır şamata yapacaz tutturmuşsunuz nillirt siyli nillirt biyli nillirt yitir.. Bu ne abi ya konu dışındasınız ciddi yerler ariyorsaniz forumda ciddi bölümler var, basın gidin oraya. Mahalle karısı gibi çemkirmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: dionysos1977

Ya nallart hakikaten bir gün oturup bu modeller nedir? Nasıl oluşmuştur? Nasıl yorumlanır? Nelere dikkat edilir? Ne olursa kar yağacak diye tahmin yapılır ne olursa yağmura döner, ne zaman çok soğuklar olur ne zaman kuraklık olur?

Şöyle güzel basit bir şekilde anlatsan da biz de kendimizce birşeylere baksak.

Ben bakıyorum yağış ve sıcaklık modellerine, aynı anda hem yağış hem soğuk varsa kar yağar herhalde diyorum ama olay o değil anladığım kadarıyla.

850hpa 500hpa alçak basınçla yüksek basınçlar bir sürü parametre var bu işte.

Biliyorum bunun lisesi var üniversitesi var, o işler öyle kolay değil ama en azından genel kültür bilgisi versen de biz de arkadaşlara hava atsak, olmaz mı? @nallart

aksam geliyor ;)

• 4 günlük bandan sonra hepinize merhaba. Forum işi gücü bıraktı bana 4 gün verip duruyor Neyse muazzam bir sistem gelecek gibi duruyor. Şu an GFS başladı. Hadi bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Puro

4 günlük bandan sonra hepinize merhaba. Forum işi gücü bıraktı bana 4 gün verip duruyor Neyse muazzam bir sistem gelecek gibi duruyor. Şu an GFS başladı. Hadi bakalım.

HOŞGELDİN AĞBEY , KİM YAPABİLİR BUNU SANA HESABINI ALALIM
  • nallart N kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum merakla, ilk mesaj ekle ki konuya gelenler hem iii eğlencesine abarttığını anlasın, hem de işi bildiğini... Kolay gelsin

• A.S.L.A.N kullanıcısına yanıt
    Bu kadar rahatsız oluyorsanız konuya girmezsiniz. Uza filan ayıp oluyor

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.