Şimdi Ara

EFSANE ALIEXPRESS KAMPANYASI BİTMİŞTİR. (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.077
Cevap
48
Favori
103.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    7 yıl olayında geçerli satılacak fiyatı gösteriyor. Beklemen lazım o fiyattan almak için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

yeter artık ya, bu nedir böyle, 4 ncü telefonumu da yedi, hep aynı hatayı alıyorum, yeni yelefon yeni isim yeni adres yeni mail (gerçek mail) yeni kredi kartı yeni telefon, ama nafile üzgünüz bu promosyondan yararlanamazsın diyor hep

çözelim şu sorunu arkadaşlar

Ben sorunu çözdüm.Soyismimin son harfine bir harf daha ekledim oldu

• DAHA ÖNCEDEN KAMPANYAYI DENEYİP YARARLANAMADIYSANIZ VEYA İLK KEZ DENEYECEKSENİZ
    KULLANILMAMIŞ BİR TELEFON(aliexpress indirilmemiş açılmamış)
    YEPYENİ BİR EMAİL
    ADRESTE 1 2 HARFLİK DEĞİŞİKLİKLER(yeniler için gerek yok)
    YENİ BİR KART VEYA SANAL KART AÇIP KULLANIN(yeniler için gerek yok)
    (a)
    http://s.aliexpress.com/UzMF7bIz
    arkadaşlar biri üye olursa sevinirim 35 e 5 kupon lazımda.
  • Beyler başka bir maille hesap açtım ona 5/6 kupon geldi ama asıl hesaba 5/35 geldi normal mi bu?

http://s.aliexpress.com/RZJBNZrM

Link de burada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

Beyler başka bir maille hesap açtım ona 5/6 kupon geldi ama asıl hesaba 5/35 geldi normal mi bu?

http://s.aliexpress.com/RZJBNZrM

Link de burada

normal. bana 35'e 5lik kupnlardan hic gelmedi mesela. ama kimisine geliyormus

• http://s.aliexpress.com/ErMfQVf6
    (a)
    -Yukardaki linke e-posta adresinizi yazın ve ALİEXPRESS UYGULAMASINI EDİNİN yazan yere tıklayın, sizi otomatik olarak Google Play Store'a veya App Store'a yönlendirecek.
    -Uygulamayı indirin ve ilk adımda yazdığınız e-posta adresiniz ile kayıt olun.
    -6$ üzeri siparişlerde geçerli 5$ indirim kuponu hesabınıza tanımlanacaktır.
    -İyi Alışverişler

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NOKTALAR

-Uygulamayı indirdiğiniz telefona daha öce AliExpress uygulaması yüklenmemiş olsun.
    -AliExpress üzerinde kullanmadığınız kartları kullanarak alışverişi yapınız.
    (a)
  • 5 dolarlık kuponu kullandım 5 dk sonra sipariş iptal olmuş...

• bi yardım etseniz şimdi yukarıda bi arkadaşın linki ile telefona aldım üye oldum falan da kuponu vermedi şimdi napıcam uygulamayı boşma yükledim telefon
  • kupon kazanmasi basit kazaniliyorda kullandirtmiyor. ilk basligi gordugumde annemin teliyle denedim kazandim odemeyi almadi adresi degistim oldu. kargoyada verilmis tamam. ondan sonra baska telde denedim hic ali kurulmamis yine kazandım geldi ama bu sefer bu promosyona katilamazsiniz diye odemeyi almadi yine. hic kullanilmamis kartlar degisik isimler adresler denedim sonuc yine ayni..

varmı çözümü anlamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TNTB

quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

yeter artık ya, bu nedir böyle, 4 ncü telefonumu da yedi, hep aynı hatayı alıyorum, yeni yelefon yeni isim yeni adres yeni mail (gerçek mail) yeni kredi kartı yeni telefon, ama nafile üzgünüz bu promosyondan yararlanamazsın diyor hep

çözelim şu sorunu arkadaşlar

Ben sorunu çözdüm.Soyismimin son harfine bir harf daha ekledim oldu

kredi kartı kısmında mı yaptın bu değişkliği yoksa adres kısmında mı?

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Adres kısmında ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru adımları izlediyseniz kuponu mutlaka vermiş olmalı

• AliExpress'te alışveriş yapma bağımlısıyım! Bana katılmak ister misiniz? İşte size US $5.00 değerinde bir kupon.

http://s.aliexpress.com/QbuuqIFv

(from AliExpress Android)

• quote:

Orijinalden alıntı: onurça2092

Doğru adımları izlediyseniz kuponu mutlaka vermiş olmalı

yok hocam 2 kupon falan tıkladım vermedi daha önce kullanışmış dedi uygulamada bir sürü hata gerek yok kullanmaya bedava alacaz diye yapmadıkları kalmıyor
  • Arkadaşlar kaliteli 10000Mah powerbank lazım. Aliexpress den hangisini tavsiye edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TrgyStc

Arkadaşlar kaliteli 10000Mah powerbank lazım. Aliexpress den hangisini tavsiye edersiniz.

xiaomi iyidir

• referans linki nasıl oluşturabiliyoruz? ben de jeton kazanmak istiyorum. bu arada aynı satıcıdan diyelim 4 tane ürün aldık 7$ tuttu indirim uygulanıyor mu? veya 25$'lık birşey alacağım yine olur mu?

telefon ve yeni e-mail buldum. vpn ile kod alabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    Hocam aliexpress de bulduklarım pahalı. Xiaomi az sayıda var. Ben 10000 mah olanını $11 banggood dan almıştım. Uygun fiyatlı denk gelirse linkini rica edebilir miyim. Tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: but you promised

referans linki nasıl oluşturabiliyoruz? ben de jeton kazanmak istiyorum. bu arada aynı satıcıdan diyelim 4 tane ürün aldık 7$ tuttu indirim uygulanıyor mu? veya 25$'lık birşey alacağım yine olur mu?

telefon ve yeni e-mail buldum. vpn ile kod alabilir miyim?

alınmıyo hocam çok denedim halledebildiniz mi siz?
  • Üzgünüz bu promosyona katılamazsınız diyor. Ne yapmam gerekiyor acaba

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.