Şimdi Ara

EFSANE ALIEXPRESS KAMPANYASI BİTMİŞTİR. (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.076
Cevap
48
Favori
103.535
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok da fazla fayda sağlayamasak da alınacak ürünlerimizin bir çoğunu alsak bazılarını alamasak da yinede hakkını vermek lazım, güzel kampanyaydı. Tisikkirler Ziperman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef kaçırdınız konu 1 ay boyunca yukarıdaydı bugün itibariyle bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimde 18.28 TL lik kupon var ve sanırım bu kampanyayla ilgili daha önce aliexpress üyeliği olmayan ve uygulamayı yüklememiş olanlar pm atabilirler.
    EFSANE ALIEXPRESS KAMPANYASI BİTMİŞTİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m4hmud -- 1 Nisan 2017; 19:40:8 >
  • Denemesek görmesek inanacağız efsane kampanya lafına. Sıfır telefonda sıfır hesapla başka WiFi ile denedim yine olmadı yine olmadı. Boşu boşuna telefonlara aliexpress yükleyerek Google Play ve App Store de uygulamanın popülerliğini arttırıp, ayrıca üye olarak Aliexpress'in üye sayısını arttırdığımızla kaldık. Hepi topu vereceğin 5 dolar be, 20 lira bile yapmıyor. Utanmasalar parmak izi kontrolü ve retina taraması yapacak 5 dolar vermek için.

• congenial_boy C kullanıcısına yanıt
    Kullanan herkes için efsanedir bence tam 4 kere kullandım aynı zamanda refe jeton vermesi vs gayet iyi bir kampanyaydı.

• Arkadaşlar 6 ya 5 dolar kupon var hesapta üzgünüz bu promosyona katılamazsınız hatası veriyor sürekli.

Bu sorunu nasıl aşarız tecrübeli arkadaşlar neden kaynaklanıyor bu hata 6 ya 5 doları ilk defa kullanmaya çalışıyorum bu yan hesaptan.

Ana hesaptan verdiğim referansla açtoüım tek hesap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 2 Nisan 2017; 9:6:2 >
  • sanırım elimde 6 nisan'a kadar geçerli 5$ kupon linki var. isteyen olursa pm'den link atabilirim.

• Bittiğine kesin emin miyiz , mobilde invite friends hala aktif çünkü ?

• Sayın arkadaşlar 6 ya 5 dolar indirim çek var. Sıradan bir mağazadan 2 farklı ürün almaya çalışıyorum 5 dolar indirim oluyor kart giriyorum. Bu promosyon karışamazsın uyarısı alıyorum. Çözüm yolunu bilen yada kupon nasıl harcamam lazım yardımcı olacak varmı

• bitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi citra -- 3 Nisan 2017; 12:48:55 >
  • Referans linki verebilirim.

• çekin süresi 6 Nisan'a kadar fakat kullandırmıyor. Çek resmi karartılmış, pasife düşmüş gibi. yazık oldu birşey de alamadık.
  • arkadaş kampanya bitti diyoruz, hala referans linki veririm diyenler var. 31 marta kadar alınan kuponlara 10 gün süre verdi. 31 martta alınan kuponun 10 nisana kadar kullanım süresi var , tabi kullanabilirseniz. ilk baştan kullanılıyordu ama son 2-3 gündür çok zor kullanması. Davet et linkinden davetle yine kupon gelebilir ama başka bir kupon verebilir, bu kupondan değil. örneğin 25$ ve üzeri siparişlerde geçerli 5$ verebilir. bu kupon türleri sürekli değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 3 Nisan 2017; 0:35:37 >
  • 9 tane kendime, 2 tane de arkadaşlara sipariş verdim. İlk siparişim geldi. İkisi ptt de bekliyor. Bakalım devamı da gelecek mi.
  • emre7107 E kullanıcısına yanıt
    Bu sorunu çözebildiniz mi?
  • soulforever kullanıcısına yanıt
    Hayır

• Güvenlik nedeniyle kullanamıyoruz. Mh ile chat yapınca ortaya bu sonuç çıktı.
  • soulforever kullanıcısına yanıt
    Güvenlik derken

• Detaylı açıklama yapmadılar. Bu çeki hiç bir alışverişinizde kullanamazsınız dedi MH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulforever -- 4 Nisan 2017; 8:52:16 >
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.