Şimdi Ara

eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
17
Favori
39.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba iyi forumlar oyun sürekli canlı güncelleme verileri indiriliyor durumundayken %5 de 6 da kalıyor ve code:sgjc_0014 hatası veriyor ve her yolu denedim bi sonuç alamadım varmı yardımcı olabilecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu myclub insanı kanser eder. bende dahil herkeste ronaldo messi var. gel gelelim kimseyi yenemiyorum herkes 5 6 atıyor bu kadar ahmak bir oyun modu görmedim. santradan sonra q w yap kaleciyle karşı karşıyasın şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 25 Mayıs 2021; 16:47:17 >
  • Benmi aptalım çokmu beceriksizim yada artk yaşlandım bilmiyorum neredeyse 1000 maç olacak puanım hala 350 küsür. Hile yapmak bana göredegil oyunu bırakırım yine hile yapmam kul hakkına girer ama neden hep yeniliyorum bilmiyorum. Hileyide tesadüfen ögrendim.
    Ne yapacağım şaşırdım gelen vuruyor giden vuruyor zoruma gidiyor bazen sinirden KenDi kaleme gol atıyorum. Winingeleven 1 de beri pes oynarım pes 2013 ten sonra pesi begenmedim hep pes 2013 oynadım. Şimdi 2021 beni sardı ama oyun çok üzüyor beni bide hiç acımıyorlar bazen 10 tane gol yiyorum üzüntüden kanser olmasam iyidir. Ama ben azimli adamım bu işi çözeceğim gerekirse 10.000 maç yapıp çözeceğim. Lite sürümde Konami beni kobay olarak kullanıyor acaba 10/9 momentum benim aleyhime oluyor diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 26 Mayıs 2021; 13:52:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_devil33

Benmi aptalım çokmu beceriksizim yada artk yaşlandım bilmiyorum neredeyse 1000 maç olacak puanım hala 350 küsür. Hile yapmak bana göredegil oyunu bırakırım yine hile yapmam kul hakkına girer ama neden hep yeniliyorum bilmiyorum. Hileyide tesadüfen ögrendim.
    Ne yapacağım şaşırdım gelen vuruyor giden vuruyor zoruma gidiyor bazen sinirden KenDi kaleme gol atıyorum. Winingeleven 1 de beri pes oynarım pes 2013 ten sonra pesi begenmedim hep pes 2013 oynadım. Şimdi 2021 beni sardı ama oyun çok üzüyor beni bide hiç acımıyorlar bazen 10 tane gol yiyorum üzüntüden kanser olmasam iyidir. Ama ben azimli adamım bu işi çözeceğim gerekirse 10.000 maç yapıp çözeceğim. Lite sürümde Konami beni kobay olarak kullanıyor acaba 10/9 momentum benim aleyhime oluyor diye düşünüyorum.

bendede aynı durum ne seasons ne de myclub galibiyetim olmuyor gün içerisinde. tuhaf. 6 7 tane yediğim oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 26 Mayıs 2021; 15:33:58 >
  • Red_devil33 kullanıcısına yanıt

Öncelikle sinir stres işi çok normal. Ben bu oyunu oynarken hayatımda etmediğim küfürleri öğrendim, kendim yeni küfürler icat ettim. Dikkat etmezsen sinir hastası olursun.

Şimdi öncelikle çok iyi oynayanlar var, bunların kimisi de gamepad ile olayı aşmış, oyuncular üzerinde, pas şut üzerinde çok ince ayarlar verebiliyorlar, klavye ile de çok iyi oynayanlar var. Yani bir grup inanılmaz iyi oynuyor, tabii hileci şerefsizler de var o ayrı. Bunlar yetmiyormuş gibi, momentum diye birşey var, oyun zaman zaman bir takıma aşırı yardım ediyor, diğer takım ise oduna dönüyor, bu kısmı çok çileli.

Oyunda asla tavsiye verecek bir seviyede değilim. Benim rating 650-800 arasında değişiyor. Daha çok MATCHDAY oynuyorum, bu durumda eğer rating'in 700 altında ise hep 700 altı adamlarla maç yapıyorsun, bu durumda kazanmak kolay oluyor. Rahatça 800 civarına doğru yelken açıyorum. Eğer matchday'e 700 üzeri ile girersem Expert kısmı oluyor, bu durumda rakipler hep 700 üzeri, 900 gelir, 1000 gelir. Bu durumda bu arkadaşlar içimden geçiyor, moral bozucu fakat kabulleniyorum. Yani bu matchday kısmı biraz dengesiz, hangi kısımda oynadığına göre sana kolay yada zor rakipler gelebilir. Mesela ben ranked oynayıp biraz maç kaybetsem, rating'im 700 altına düşer düşmez MATCHDAY'e girsem, akşam 1800-2255 arası genelde rahat rakipler gelir ve gecem daha keyifli geçer. Bence saçma bir sistem.

Öte yandan ranked maça giriyorsan muhakkak Team Strength level Similar seçili olsun, Rating kısmı ise Wider Rating Range olsun. Böylece sana yakın rakipler gelir. Aksi halde karşına çok güçlü rakipler çıkabilir. Bir de farmcılar var, adamın rating 1500, gelmiş 3 yıldızlı takım kurmuş, milleti kesiyor (wider rating range yapmayanları)

Momentum eğer senin aleyhine ise, tek yapman gereken güzel top yapmak, ve kaleyi bulmasa bile şut çekmek, tabii bunu söylemesi kolay. Bu gibi durumlarda kendi defansım ve kalecim sağolsun, ulan rakip atamadı bari biz şöyle kafa, röveşeta Allah ne verdiyse bir kendi kalemize atalım da Momentum'un şanı yürüsün dedikleri çok oldu.

Diğer yöntem defans taktiği, örneğin arapası engellemek için olanı, direk kontra yapıp, forvete arapas atanlar için kullanabilirsin, bazen işe yarar. Fakat bu sefer adam verkaç işine girerse bu aleyhine işler. Diğer bir yöntem hücum taktiklerinden birini defansif yapmak ve iyi bir orta saha yada liberonu defansif oynatmak.

Defansların hızlı olması gerek, pasların arasına girip topu alabilmek gerek (ben bir tarafımı yırtıyorum ama o paslar adeta benim defansın ayağının arasından geçip rakip forvete gidiyor, bu işi çözemedim), top çalmayı bilmek gerek. Kesinlikle kaleci zamanlaması çok önemli.

Oyun ciddi derecede oyunu öğrenme + kabiliyet istiyor + bir de buna oyunun zayıf yanlarını rakibe karşı kullanmak var.

Tavsiyem gamepad ile oynayın, online kısmı geriyorsa, girin master lig yapın. Ha bir de asla düz oyuncuları geliştirmem, illa featured olacak yada ikon. Bunları iyi takip etmek gerekiyor, bir ara efutbol puanları ile çok ucuza iyi oyuncular vermişti. Sevmediğim bir diğer olayı LEGEND oyuncular biraz dandik, çok az legend oyuncu (sarı olanlar) feature yada ikondan iyi yada eşit, bunları www.pesmaster.com 'a girip oradan oyuncunuzun potansiyelini görmeniz gerek, değiyorsa geliştirin.

• Aerospace kullanıcısına yanıt

Yazdıklarınızı uygulayacağım bide şöyle bir kadro kurdum çünki en iyi oyuncularla da yeniliyorum böyle yenilince en azından çok üzülmüyorum

eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

güncel bir lisans yaması önerebilecek biri var mıdır?

https://www.pessmokepatch.com/2020/10/sp2100.html

Ben bunu kullanıyorum memnunum tavsye ederim eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU] 

• stadyum yamasını bir türlü beceremedim. vodafone parkı ekleyeyim dedim sider falan yükledim fakat oyunda panel açılmıyor space e basınca aktif olmuyor bir türlü

• arkadaşlar oynanışı güzelleştiren daha gerçekçi kılan bir mod öneriniz var mı? grafikten bahsetmiyorum sadece oynanış

• Oyunun Club Editionları 16 TL, normali 14 ama onu kesinlikle almayın. Club edition olanlar çok daha iyi.

https://www.playstore.com/arama?ara=pes

• arkadaşlar oyunu indirdim ama ne yaptıysam çalışmayı durdurdu hatasını çözemedim , bütün güncellemeleri yaptım steamde dosya bütünlüğünü doğruladım , fakat ne yaptıysam olmadı , başka bir çözüm yokmu ? win 7 64 kullanıyorum

• Arkadaslar bben yeni teknik tirektor aldim istedigim taktik hizli kontra atak ve kisa pas ama sonrada baktim kisa pas ve top cevirmeymis bu nasil oluyor ya.neyse sonrasinda takim rugun 70lere dustu taktik antremani nasil oluyor 3 tane vardi bunlarin her birini farkli oyuncu ustune gelip mi aciyoruz ?

• Merhaba yaklaşık 1 buçuk haftadır aynı hatayı alıyorum canlı güncellemeyi indirmediği için myclup filan giremiyorum. Oyunu silip yeniden indirdim ama hala aynı hatayı alıyorum.

• Ciddi anlamda sinir bozucu bir oyun. Oynadığım rakibin rating 690, adamın istatistiklere bakıyorum, 3000 maç kazanmış, 1500 kaybetmiş, yok böyle bir saçmalık. Adamı sinir hastası eder ama oynamaya devam ediyorum. Herhalde yeni efootball ile tamamen yerin dibine sokup, p2w'nin dibine sokarlar.

• Oyundan sıkılan varsa 1 ay sonra F2P FIFA Online 4 çıkıyorhttps://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/149703113

• Oyun hilecilerle dolmuş. Pes 2022'de bu durum düzelmezse artık Fifa'ya geçme vakti gelmiş demektir o top fiziğine rağmen..

• İlk defa oynuyorum myclub kanatlardan kontra oynatan teknik drektor bulamiyorum bi onerisi olan var mi

• efootball 2022 ve fifa durumlarından sonra (fifa 22 denemedim henüz), pes 2021'e sadece offline ve master lig ile geri döndüm. Oyun bu şekilde oynanınca gerçekten çok güzel, oyuna biraz haksızlık yapmışım sanki.

• Arkadaşlar dizili takım psn myclub satan varsa ulaşsın

• MERHABA ARKADAŞLAR BU RAKİP BULAMAMA SORUNU NASİL GİDER 3 4 GUN ONCE SIKINTI YOKTU SİMDİ HİC BULAMİYOR...PORT AYARLARINI DA YAPRİM ACİL YARDİM..

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.