Şimdi Ara

EF 81 KULLANANLAR SİZE SELENİYORUUUM!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
0
Favori
18.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ef 81 kullanıcıları sizleri bekliyorum çoğu sx 1 kullanıcının ef 81 sahibi olduğunu düşünüyorum

• benim sx1 im vardı 3. bozulmada(ki ona bozulma demiyoruz :) parçalama daha uygun) ef81 verdiler telefon gerçeken benq siemens in şu ana kadar gördüğüm en iyi telefonu bence biz bir başlık altında bildiklerimizi paylaşmalıyız ne diyorsunuz
  • ben de dün aldım bu aletten, elinde java, oyun falan olan paylaşırsa sevinirim
  • sxg75 için açılan oyun ve video başlıklarından yararlanabilirsiniz. bu iki telefonun işletim sistemleri aynı...
  • Bakalım bizde verdik siparişi bekliyoz gelince görücez. Okadar çok olumlu yorum varki fena halde merak etmeye başladım. Beklentiyi yüksek tuttuk diye umarım hayalkırıklığı yaşamayız.
  • telefonun görünümü güzel ama menü çok yavaş haberin olsun ara sıra da kilitlenip kendine reset atmalar falan oluyo alette
  • ef 81 ile çektiğim fotolar

• bikaç tane daha

• EF 81 in üzerinde 1GB lik kart'da olsa 5 dakikadan fazla video kaydı yapmadığı doğrumudur?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeakin

EF 81 in üzerinde 1GB lik kart'da olsa 5 dakikadan fazla video kaydı yapmadığı doğrumudur?

maalesef kardeş çekim 5 dakkanın üzerine çıkmıyo :(
  • EF81 e navigasyon yüklenmesi ne kadara mal olur bilen duyan arkadaşlar varsa yazabilirmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeakin

EF81 e navigasyon yüklenmesi ne kadara mal olur bilen duyan arkadaşlar varsa yazabilirmi?

içinde navigasyon programı yüklü geliyordu. fakat şu anda o programı kullanarak sadece enlem boylam ve hız bilgilerine ulaşabiliyorsun. fakat telefonun içine sxg75 forumun 60.cı sayfasındaki programlardan bir tane yüklersen yeterlidir. yalnız EF81 de GPS alıcı donanımı yok. yani telefona dışarıdan bir GPS alıcısı takman gerekli. taktıktan sonra ancak navigasyon bilgilerine ulaşabilirsin. o takacağın GPS alıcısının fiyatı da 200 ile 500 arası değişiyor.
  • merhaba arkadaşlar.bende telefon almayı düşünüyorum.abimde sxg75 var bende EF81 ile sony ericson W810İ arasında kaldım sizce hangisini alıyım kararsızım,hemen cevap verirseniz sevnirim.bu arada fiyatlarını da söyleyim.EF81 360 ytl,sony ericson W810İ de 470 ytl.cevaplarınızı bekliyorum....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ra1der
    merhaba arkadaşlar.bende telefon almayı düşünüyorum.abimde sxg75 var bende EF81 ile sony ericson W810İ arasında kaldım sizce hangisini alıyım kararsızım,hemen cevap verirseniz sevnirim.bu arada fiyatlarını da söyleyim.EF81 360 ytl,sony ericson W810İ de 470 ytl.cevaplarınızı bekliyorum....

ef81 den ziyade el71, ef71 sxg75 lere bak derim.sony için bir yorum yapamayacağım
  • Bende bu telefonu yeni aldım beklediğim kadarıyla yeterli benim için. Fakat microSD kartı cihaza tanıtamadım bu konularda çok fazla bilgim de olmadığından buraya yazmaya karar verdim. hafıza kartını taksamda takılı bir microsd yok diyor. Acaba bendeki markadan kaynaklanıyor olabilirmi ya da telefonum da bir problem mi var ?
  • merhaba arkadaşlar ben EF81 aldım ama pc ye bağlayamadımm.kurulum cd sini kurdum ama telefonu takıyorum görmüyor.sonra windows kurulum sihirbazı çıkıyor.ordan ordan yazılımı otomatik yükle diyorum.windows service pack 2 cd sini takın diyor anlamadım gitti.bilen varsa yardımcı olsun lütfen
  • EF81 almayı düşünüyorum arkadaşlar.
    Yedek Pil olayı nasıldır? Zorlanırmıyım bulmakta.
    Cihazın fiyatı 350 liralara düşmüş.
    Kaçırmamak lazım.
  • bende 3 gün önce aldım fiyatı 320 ytl ama gerçkekten zor bulunuyor.neredeyse bulması imkansız.pil olayı da yorumlarda 3-3.5 gün diyorlar ama bende 1.5-2 gün belki yeni olduğundandır batarya tam dolmadığından olabilir..(yukarı da soru sormuştum hala cevap gelmedi.eğer bilen varsa bi zahmet yardımcı olsunn..saygılar.
  • batarya 5-6 doldur boşalttan sonra gerçek perfonmasını gösterecektir
  • teşekkür ederim.bende öyle düşünüyorum bi de şu yukardaki sorunuma yardımcı olsanız telefonu pc ye bağlayamadım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.