Şimdi Ara

Edifier Kullanıcıları Topluluğu (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.128
Cevap
36
Favori
120.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 ay kullanim degerlendirmesi..net temiz ayrintili ses kalitesi..asla baska bir urune daha fazla odeme gereksiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S360Db modeli çıkmış yeni gördüm şahaser duruyor gözüm kaldı resmen, Hala X600'le devam 10 seneyi geçtik sanırım ufak ufak arada sesde kısılma oluyor sanırım kablolardan dolayı rahatsız edecek seviyede değil oda bu sene bi yükseltme düşünebilirim belki S350 Db modeline kullanan yok sanırım.
  • Arkadaşlar merhaba. Edifier'ı Türkiye'ye getiren bir firma var mı? Araştırınca Nano Katalog ve Boss Bilişim'i buldum. Edifier S350db modeli ile ilgileniyordum daha sonrasında S351db modelini gördüm. Rengi beni cezbetti. Bu ürünü getirttirebileceğim bir firma yok mu?
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Slmlar s350db yi 1.5 yıl kadar kullandım. Pc ye optik kablo ile bağlı şekilde ve oldukça kaliteli net ayrıntılı çalıyordu. Kablosuz kumandası ile pc karşısında uzanıp film keyfide güzeldi:) Bas kabini yüksek seste dahi sıfır titreşim diyebilirim. Konforlu ve kaliteli ses için rahatlıkla önerebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grileo

Slmlar s350db yi 1.5 yıl kadar kullandım. Pc ye optik kablo ile bağlı şekilde ve oldukça kaliteli net ayrıntılı çalıyordu. Kablosuz kumandası ile pc karşısında uzanıp film keyfide güzeldi:) Bas kabini yüksek seste dahi sıfır titreşim diyebilirim. Konforlu ve kaliteli ses için rahatlıkla önerebilirim.
    O kaliteyi tahmin edebiliyorum giriş seviyesi olan X600 bile çok iyiydi çünkü her konuda son seste bozulma olmaması ses dengesi filan çok iyiydi, O yüzden üst seviye modelleri merak ediyorum
  • Edifier S530'un kontrol panelindeki ekranın ışığı tamamen kapatılabiliyor mu ?
  • Merhaba,
    2 yıldır Edifier R1280DB kullanıcısıyım.

Frekans aralığı 55Hz-20KHz tiz ve baslar gayet makul seviyelerde.

Studyo monitor olduğu için tüm sesleri gayet net duyulabiliyor.

Sağ ve sol ayrı ayrı 21W olup toplam 42w.

Bu arada Edifier kablosuz kulak içi ürünlerinde bilgi olan var mı?

Edifier TWS1 kullanmış birileri varsa lütfen yorumlarını yazsın.

Teşekkürler.
  • farma2000 F kullanıcısına yanıt
    Hangi modelden bahsediyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesanin276

Edifier S530'un kontrol panelindeki ekranın ışığı tamamen kapatılabiliyor mu ?
    hocam Edifier S530 şu ürünü kullanıyormusunuz bende alacagım da memnunmusunuz acaba
  • ozgurmisirci kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kullanmıyorum. Merak ettiğim için sormuştum soruyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurmisirci

hocam Edifier S530 şu ürünü kullanıyormusunuz bende alacagım da memnunmusunuz acaba

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Şu an Creative Sound Blaster ZX ile beraber Edifier S550 modelini kullanıyorum. Daha önceki sistemim de S530 idi.

Eğer temiz, sorunsuz olarak bulursanız kesinlikle kaçırmayın derim.

Not; S530 ve S550 serilerinde kontrol paneli ışığı tamamen kapanmamakta. Ancak ekran göz alıcı bir ekran değil. Son seviyede kullanıyorum, parlaklığı daha fazla açma imkanım olsa açarım. En kısık seviyede saat kadranlarındaki fosfor kadar parlama yapmakta.

• 2012 yılının ortalarında aldığım x600 setim halen taş gibi arkadaşlar bu marka ciddi anlamda alanında çok başarılıdır alacak arkadaşlar tereddütsüz alabilir evim müstakil olduğundan sürekli olarak yüksek ses açarım aletin hiçbir eksi yanı olmadı şimdiye kadar birde orjinal subun yerine koca bir imzadaki subu bağladığım halde inanılmaz basları elde ettim üst seviye cihazlarını hayal etmek bile güzel..
  • Yaz gibi sanırım X600'ü emekli edip yerine bi 1+1 sistem almayı düşünüyorum ama bulması sıkıntı sanırım bu ürünleri satan mağaza varmı acaba gören deneyen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Yaz gibi sanırım X600'ü emekli edip yerine bi 1+1 sistem almayı düşünüyorum ama bulması sıkıntı sanırım bu ürünleri satan mağaza varmı acaba gören deneyen varmı?
    Maalesef, markanın Türkiye distribütörü bulunmamakta. İncelemelere güvenip online siparişten başka çözüm yok.
  • Herkese merhaba ;

23 ağustos 2017 den beri S530DW kullanmaktayım. Türkiye'de olmadığından mecburen amazon.de üzerinden almıştım. AudioQuest Tower model rca kablo ile kullanmaktayım. Fakat merak ettiğim bir şey var.

Son dönemlerde dikkatimi çekti. Belki de uzunca zamandır vardır bilemiyorum ama woofer a kulağınızı dayadığınızda bir dip ses duyulmakta. Bunun normal olup olmadığına karar veremedim.

Gündüz vakti asla duyulmayan bir dip ses , fakat gece vaktinde, sinek uçsa kanadının sesini duyacak bir ortamda , 1 metreden o dip sesi duyabiliyorum. Bu normal mi arkadaşlar ?

Philips in akım korumalı prizi ile kullanmaktayım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. Aşağıya görselleri bırakıyorum :)

• Merhaba,

Tamamen normal bir durum, aslına bakarsanız elektrik tüketen tüm aletlerden çıkan bir ses ancak ses sistemlerinde kullanılan yüksek güç beslemeleri, transformatörler sesin daha çok duyulmasına neden oluyor.
  • R0ME kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: R0ME

Merhaba,

Şu an Creative Sound Blaster ZX ile beraber Edifier S550 modelini kullanıyorum. Daha önceki sistemim de S530 idi.

Eğer temiz, sorunsuz olarak bulursanız kesinlikle kaçırmayın derim.

Not; S530 ve S550 serilerinde kontrol paneli ışığı tamamen kapanmamakta. Ancak ekran göz alıcı bir ekran değil. Son seviyede kullanıyorum, parlaklığı daha fazla açma imkanım olsa açarım. En kısık seviyede saat kadranlarındaki fosfor kadar parlama yapmakta.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim

• Arkadaşlar hep birlikte Edıfıere mail atalım ülke pazarına girsinler artık ..............
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18hz

Arkadaşlar hep birlikte Edıfıere mail atalım ülke pazarına girsinler artık ..............
    Merhaba,

Maalesef dediğiniz kadar basit bir olay değil.
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.