Şimdi Ara

Edifier Kullanıcıları Topluluğu (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.121
Cevap
36
Favori
120.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efsane edifier m3300sf satılık arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • live2lift kullanıcısına yanıt
    fiyat nedir hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bandogge kullanıcısına yanıt
    225+kargo

• quote:

Orijinalden alıntı: bregma

Birkaç gündür dinliyorum. Audiophile falan değilim. Ama net olarak söyleyebileceğim şey su. Çok temiz ve detaylı sesi var . Sanki biri odanın içinde Keman yada piyano çalıyor.
    Allah güle güle kullanmayı nasip etsin benim merak ettigim bir soru var ben bu modeli kullanıyorum lakin sorun şuki ilk ürün oldugu icin bu markada bu model sadece göründügü gibi iki hopörler oldugu icin buda bas icin lazım gelen subwooferın olmadıgından ötürü bas pek fazla olmuyor buna subwoofer bağlama şansımız yokmu acaba sadece iki hopörlerle bas pek olmuyor bilen az cok bilir bu işi herhalde bu model sadece bende var gibi türkiyede ben sadece 225 tl vergi ödedim özel kargo idi
    https://tr.aliexpress.com/item/EDIFIER-S880DB-HIFI-Bluetooth-Speaker-High-Quality-Full-Range-Desktop-Bookshelf-Speaker-Support-Apt-X-Hi/32844520891.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3a504c4dssPc4U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 25 Eylül 2018; 3:40:21 >
  • Arkadaşlar bende kırmızı eclipse luna kullanıyorum. Çok şık görünüyorlar 2 yıldır da hiç sorun yaşamadım . Yalniz fiyatlar fena uçmuş .

• spencermila S kullanıcısına yanıt
    Hocam bu modellerin hepsinde hemen hemen aynı şekildedir ses karakteri bunlar sesi olduğu gibi abartmadan vermesi için tasarlanan cihazlar o yüzden bass konusunda parçada olduğundan fazlasını bulamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Hocam bu modellerin hepsinde hemen hemen aynı şekildedir ses karakteri bunlar sesi olduğu gibi abartmadan vermesi için tasarlanan cihazlar o yüzden bass konusunda parçada olduğundan fazlasını bulamazsınız.
    Parası kadar güzel olan bu ürün icin nediyorsunuz pc icin televizyon icin ikisi bir arada nasıldır acaba hi res sistem olarakta degerlendirmek lazım
    not bunu kullanmaktayım
    https://www.edifier.com/us/en/speakers/s880db kullanıyorum
    https://www.edifier.com/us/en/speakers/a300
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    Açıkcası bunları hiç tecrübe etmedim o yüzden net birşey diyemem ama illaki kayda değer fark vardır, Tabi bu tarz ürünleri alıp bilgisayarda anakartın ses yongası ile kullanıyorsanız aradaki farkı çok net anlayamazsınız, Bende bu tarz bi sistem almak istiyorum ama fiyat olarak fazla bi bütçe ayırmam şuan X600 kullanıyorum hala bana yetiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Açıkcası bunları hiç tecrübe etmedim o yüzden net birşey diyemem ama illaki kayda değer fark vardır, Tabi bu tarz ürünleri alıp bilgisayarda anakartın ses yongası ile kullanıyorsanız aradaki farkı çok net anlayamazsınız, Bende bu tarz bi sistem almak istiyorum ama fiyat olarak fazla bi bütçe ayırmam şuan X600 kullanıyorum hala bana yetiyor
    Bendeki modelde daci anfisi icinde digeride goze guzel geldi arastirmalara bakacagim guzel bir subla ikisi uyumlu ola bilir gibi bedenkine sub takilmadigi icin eksi

• Birkac aydir kullandığım s2000pro için uzun sureli kullanım sonrası artık yorum yapabilirim. Spotify premium ve netflix ses kaynaklarım.

Ses sistemi yeterliden çok ötede. Çok fazla high end ses sistemi dinlediğim söylenemez ama bu tarz şeylere sahip olan arkadaşlarım dahi fazlasıyla beğendiler.

Dahası bende dinleyen 4 arkadasım daha çok beğenip aynından edindiler. Hiç olumsuz birşey söyleyeni duymadığım gibi her dinleyenin dikkatini çekecek seviyede seslerde netlik ve pürüzsüzluk mevcut.

• Netice olarak hifi icin bilgisi ve parası sınırlı olanlar icin iyi bir alternatif. Al dinle işte.

• zanzi7575 kullanıcısına yanıt
    X600'üm olmasa alabilirdim güzel sistem
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim 2+1 in çok üstünde cihaz.

• merhaba, pc'de kullanmak üzere 2+1 arayışı içindeyim. logitech Z625 alacakken Edifier modellerine de göz atıyordum.Önerisi olabilecek var mı? Türkiye'de bulmak zor amazon üzerinden temin edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bregma

Netice olarak hifi icin bilgisi ve parası sınırlı olanlar icin iyi bir alternatif. Al dinle işte.
    megaworkstan iyi mi?

benim mega bozuldu. tamirciye verdim bugün, sesi cızırtılı ve kısık çıkıyor. güç geliyor. 100-150 den aşağı olmaz dedi, yaptıran varmı bilmiyorum. tamir edemezse ben de edifer almayı düşünüyorum. iş yerinde kullanmak amaçlı
  • Merhabalar herkese iyi günler diliyorum , dün ben de 2.el s330d bulabildim uzun aramalarım sonucu şans yüzüme güldü ilana koyulduğu gün aradım satıcıyı hallettik dün geldi sisteme bayıldım bundan önce edifier m3500 logitech z523, z506, trust tytan, shov marka 5+1 sistemlerim olmuştu cidden ben teneke dinlediğime kanaat getirdim. Woofer'ı küçücük uyduları da bi nevi öyle ama tasarımı çok güzel bayıldım beyaz olan modeli var şu an ben de. Gelin gelelim ses yüksekliği gayet yeterli son ses hayatta dinleyemezsiniz oda da duramıyorsunuz, ben %20'lerde dinliyorum sesi, basslar yüksek seste bile tizleri midleri ezmiyor aşırı dengeli bir sistem duymadığım sesler duyuyorum müziklerim de detay :) Kısık seste bile basslar etkili müziğin keyfine vardım sanırım :) Sistem değiştirirsem bir daha ya Edifier s730d ya da Hi-Fi bir bookshelf'e geçiş yaparım.
    Bu Edifiera m3500 ile giriş yapmıştım aslında ilk ses sistemim o olmuştu, ama beni tatmin etmemişti. Edifier'a karşı ön yargı oluşmuştu bana, zaten sistem ayıplı gelmişti Power tuşu ara da çalışmıyordu ses gidiyordu sürekli neyse bunu son ses'e aldığım da bile yeterli ses alamamıştım iade ettim. Büyük ihtimal ayıplı olduğu içindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkantonya -- 18 Aralık 2018; 13:8:14 >
  • Teken kullanıcısına yanıt
    Edifier s330d , s530d, s730d önerilerim bütçene göre seç birini.
  • bregma B kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, hayırlı olsun da sisteminiz;
    "Emektar megawork'u çokta dövemediği" demişsiniz :)
    Hocam thx 550'yi dinledim ama bu sistemi dinlemedim, Ben de Edifier s330d olmasına rağmen bana daha keyifli geldi thx 550'den çünkü tizler aşırı net:)
    Nasıl çokta dövemediği derken ne demek istediniz bence kıyaslanamaz sistemler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkantonya -- 18 Aralık 2018; 13:15:3 >
  • Temiz Edifier S730 arıyorum.satan varsa talibim.ayrıca elimde çok temiz (ilk sahibiyim) microlab solo7c ve microlab FC-360 2+1 var.s730 bulursam elimdeki sistemleri satacağım

• Sıfır, kutusunda ve Paket bandı dahi hiç açılmamış EDIFIER R-1280T 127€ amazon.de üzerinden satın aldım fakat HI-FI kulaklığa geçtim kullanmadan satmayı planlıyorum.
    İşine yarayan var ise bana ulaşabilir.
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.