Şimdi Ara

Edifier Kullanıcıları Topluluğu (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.128
Cevap
36
Favori
120.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mega basit bir sistem değildi hele dts1000 ile kombine ve optik bağlıysa. S2000 pro stereo olarak çok üstte tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edifier r1900iii hâlâ alınır mı ve en fazla ne kadar eder? Ya da başka seçenek sunabilir misiniz 2. El olarak pc ile kullanmak için.

• tv için s330d alınır mı? tv nin coaxial digital çıkışı var. m3200bt ile s330d arasında kaldım. m3200 serisini bi kafede dinlemiştim sesi çok güzel gelmişti. s serisi hem daha yüksek model hemde uydu hoparlörleri sabitlemek için daha uygun sanki.ya da philips yada lg soundbar alıp geçmeli miyim.tv seyrederken gereksiz bass patlamaları yaşarmıyım.teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redalert2 -- 1 Mart 2019; 13:28:12 >
  • Merhaba nanokatalog'dan R1280T siparişi geçtim. mackie cr3 ile arasında kaldım çok daha ucuza geliyordu. deckim için monitör hoparlör olarak kullanacağım. kullanan ve sorun yaşayan biri var mı?
  • Ingrid I kullanıcısına yanıt
    R1280T güzel bir cihaz elinize ulaştı mı?
  • mtayfur83 kullanıcısına yanıt
    Ulaştı hocam, evet güzel cihaz ancak ev kullanıcılarına tavsiye ederim profesyonel kullanima pek musait degil :) fiyat avantajindan dolayi tercih etmiştim, fiyat olarak rakibi olamaz ancak profesyonel kullanicilar benzer ebatta presonus eris 3.5 tercih ederse daha tatmin edici olacaktir.

• Ingrid I kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın 3 yıl evvel bende Microlab B77 almıştım F/P konusunda son derece memnunum, dediğiniz gibi profesyonel anlamda düşünüldüğünde bahse konu cihazlar oyuncak...
  • Bende edifier s1000db model ile aranıza katıldım.İlk deneyimlerim optik giriş, normal analog girişten daha canlı ve tok çıkmakta.Genelde müzik dinlemek için aldım.
  • harvy1983 H kullanıcısına yanıt
    Hayırli olsun.peki kaynak nedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tidal master mode'da dinliyorum.Fakat anlamadığım optik giriş normal rca girişden daha iyi olduğu bariz bir şekilde, belki onboard kullanıyorum ondan dolayı olabilir.Anakarttım asus z270 ses yongası çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harvy1983 -- 12 Mayıs 2019; 21:34:41 >
    telefondanmi baglanıyorsunuz

• Yok hayır pc üzerinden.
    Pc optikden edifier optiğe ozaman baglanti sekli

• Evet ama dediğim gibi rca bağlantı yapdım.Optik olan bariz bir şekilde canlı ve tok.
    Optik başlarda.guzel geliyor ama biyerden sonra (kendi kulağım için söylüyorm) kulağı yoruyor.Telefondan 3.5mm den direk rca analog giriş bence daha dogru ses olabilir.daha flat yumuşak.Tidal masterlar

• Anakartın ses yongası cep telefonun ses yongasından çok çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.Onboard'un kullandığı nichicon kapasitörler ayrıyeten dac'ı da var.
    Harici networklu dac'ınız varmı

• Yok hayır harici bir dac kullanmıyorum.
    Iyi olabilir tabi.bu hobide sınır yok .butçemiz yettiğince kovalıyoruz işte.en buyuk tecrube cihaz al dene sat.al sat al sat.Her cihazda yeni tecrube ediniliyor

1000modelini merak ediyordum
    Video falan yuklersenz Link vs yollarsınz .perfrmnsini dinlerim.gule gule kullan.

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.