Şimdi Ara

Edifier Kullanıcıları Topluluğu (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.127
Cevap
36
Favori
120.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zanzi7575

Selam.880de aurıca dac gerek yok.ısb den girisşğin zaman hşres ses alıcaksın.içinde xmos u11690c20 chip set var.usb den girdiğin anda yğksek çözünürlüklü orjinal dosyalar yollarsan tam istediğin cihaz olucak.titanşum twet farkı var ayrıca.ayrıca kaliteli anırmayan sub eklersen 880 e üst sınıf ses elde etmiş olursun.amazondan direk kendin al

Edifier Kullanıcıları Topluluğu

aliden aldım dhl ile yollayacak 1400 geldi indirim var felan oldu
    şimdi bundan almasamda calışır demi asus rog gr8 var yani illa dac olmasına gerek yok diyorsun elimdekiler 16 bit şarkı cdden kendim cekiyorum azda olsa 24 bitte var sence parasına degermi hopörler acaba https://tr.aliexpress.com/item/YENI-TEPESI-D50-MINI-HIFI-SES-zme-ES9038Q2M-2-USB-DAC-XMOS-XU208-DSD512-32Bit-768/32857046211.html

icinden cıkan kabloları nette gördüm begenmedim ek olarak bunları alacam fayda edermi sese acaba

https://tr.aliexpress.com/item/ATAUDIO-Hifi-RCA-Kablo-Y-ksek-Kaliteli-4N-OFC-HIFI-2RCA-Male-Ses-Kablosu/32836105669.html
    https://tr.aliexpress.com/item/HIFIboy-hi-end-Audio-USB-Cable-NEOTECH-OCC-USB-DAC-Cable-HIFI-USB-cable/32802230397.html
    https://tr.aliexpress.com/item/U-S-LITON-Dijital-Koaksiyel-Subwoofer-hatt-kablosu-HiFi-s-n-f-g-m-kaplama-ses/32845457246.html

kaliteli anırmayan sub eklersen önere bilecegin varmı 1500 civarı yada daha düşük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 22 Mart 2018; 21:54:3 >

• Lord Sparhawk L kullanıcısına yanıt

Edifier Kullanıcıları Topluluğu Eğer bana sorarsan bende var.fiyatına göre iyi.mt2 kaç bilmiyorum 25mt2 rahat yeter.gümrükle vs sen uğraşmıyorsun.direk kapıya geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• spencermila S kullanıcısına yanıt
    Sen sadece sub a 1500tl bütcen varsa 1400de edifier.3000tl pasif+amfi setup neden yapmıyorsun. R-s700 yamaha +dali,monitor a,vs vs

• quote:

Edifier Kullanıcıları Topluluğu Eğer bana sorarsan bende var.fiyatına göre iyi.mt2 kaç bilmiyorum 25mt2 rahat yeter.gümrükle vs sen uğraşmıyorsun.direk kapıya geliyor

hocam bu cihaz dhl ile gelecek 100 usd yazdı bildigim satıcı lakin nekadar vergi öderim 9 kilo ürün

https://tr.aliexpress.com/item/EDIFIER-S880DB-HIFI-Bluetooth-Hoparl-r-Y-ksek-Kalite-Full-Range-Masa-st-Kitapl-k-Hoparl/32844520891.html

birde gümrükten gecer demi hocam

• quote:

Sen sadece sub a 1500tl bütcen varsa 1400de edifier.3000tl pasif+amfi setup neden yapmıyorsun. R-s700 yamaha +dali,monitor a,vs vs

aldım dün hocam
    subda önerirsen iyi olur bana bunun görünümü özellikleri hoşuma gidi verdi hocam
    https://tr.aliexpress.com/item/EDIFIER-S880DB-HIFI-Bluetooth-Hoparl-r-Y-ksek-Kalite-Full-Range-Masa-st-Kitapl-k-Hoparl/32844520891.html

• Merhaba x600 cok ovulmus...uretimi yok sanirim.muadili nedir.2+1 dengeli eq, mdf kasa, bas ayar dugmesi, tweeter olsun diyorum.m3200 uygun mu yoksa m1380 mi ne almaliyim....sinema için c2xd modeli daha mı ıyıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huysuzadam -- 25 Mart 2018; 21:11:30 >
  • benim s350db/dimitri meselesinden iyi haber var, edifier satıcı ile iletişimde olduklarını ve nisan ayında bana hoparlörü istisnai olarak göndereceklerini söyledi, ödeme yaptığıma dair ispat istediler, gönderdim, bakalım ne olcak
  • live2lift kullanıcısına yanıt
    Sonunda sevindirici haber, inşallahniisan ayında gelir

Hadi inşallah.ama dimitri dolandırıcı değilmi.edifier karşilşyor zararını

• zanzi7575 kullanıcısına yanıt
    edifierle yazıştık baya, 110dolara s350db imkansız diyorlar, ben de forumda yazdıklarından bahsettim dimitrinin,
    ödeme yaptığıma dair belge istediler, bankanın appsinden westen unionla para gönderme bölümünden göndermiştim parayı, ekran görüntüsünü yolladım, umarım kabul ederler onu
  • quote:

Selam.880de aurıca dac gerek yok.ısb den girisşğin zaman hşres ses alıcaksın.içinde xmos u11690c20 chip set var.usb den girdiğin anda yğksek çözünürlüklü orjinal dosyalar yollarsan tam istediğin cihaz olucak.titanşum twet farkı var ayrıca.ayrıca kaliteli anırmayan sub eklersen 880 e üst sınıf ses elde etmiş olursun.amazondan direk kendin al

Cihaz ses olarak güzel ama hifi sınıfında hangi ürünü kullandı isem ses saf oluyor bu cihazda basta pek yok gibi bana lazım olacak olanda sub ama buna uygun hangisi vardır

kısacası ilk dinlemelerde ses bassız gele bilir ama daha flimlerde test etmedim bakim ozaman neolacak

• Kaynağınız nedir

• quote:

Kaynağınız nedir
    hocam eger benim soruma cevap icin ise bunu kullanıyorum (EDIFIER S880DB) yanına ise bunu almak istiyorum ürün hifi oldugu icin baas özelligi cok önde degil bende buna ek olarak bunu almaya karar verdim lakin pek bilmedigim bir konu oldugu icin size danışim dedim

https://tr.aliexpress.com/item/JY-Ses-WS9-200-W-8-in-Ah-ap-Bluetooth-Kablosuz-Subwoofer-TV-Soundbar-i-in/32839347565.html

EDIFIER S880DB arkasında sub için çıkış göremedim, ses kaynağından bluetoothla hem edifiere hem suba bağlantı yapacaksın sanırım
    Sub girişi var 880de.pre

Pahalıya gelicwk ama.cihazda marka olarak yeni.tr den ikinci el alman daha mantıklı değilmi

Butçeni bilmiyorum ama q acoustics ve orta amfi vede googlechromecast audio alsan.Tidale üye olsan en iyi sonucu alırsın bu aralıklarda.düşündünmü bu tarz setup

800 tl geliyor artisi var lakin ses nasil bilmiyorum

Butce 1500 civari daha kabloda alacam dacta alacam ama 1500 kablo dac olmadan sub fiyati sadece ben cden cekiyorum sarkilari rock dinliyorum

• quote:

Sub girişi var 880de.pre

o coax girişi, çıkış değil
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.