Şimdi Ara

Edifier Kullanıcıları Topluluğu (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.128
Cevap
36
Favori
120.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Takamazmıyım acaba sub hopörlere
  • bluetooth bağlantısından başka alternatif görünmüyor, ses kaynağı bluetooth ile hem edifier e hem de bluetoothu olan sub a bağlanmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

Takamazmıyım acaba sub hopörlere
    Cihazda herhangi bir audio out yok ne yazıkki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: General Daimos

Cihazda herhangi bir audio out yok ne yazıkki...

Alıntıları Göster
    hocam hopörlere bu ayakları taksak ses etkisimi olur yoksa eskisimi olur hopörler masanın üzerinde duruyor

https://www.amazon.com/gp/product/B010FB0DYQ/ref=ox_sc_act_title_1?smid=AOHIKKIFQW3GG&psc=1

• spencermila S kullanıcısına yanıt
    4 adet fiyatı.8 adet lazım pahalıya patlıcak.ve o boyutlardaki hoparlöre spike çok lazım olmaz gibi.ama illa olsun rezorans hiç olmasın derseniz audioengine ds2stand daha mantıklı olur.kulak açınıza doğru doğrur.

• quote:

Orijinalden alıntı: zanzi7575

4 adet fiyatı.8 adet lazım pahalıya patlıcak.ve o boyutlardaki hoparlöre spike çok lazım olmaz gibi.ama illa olsun rezorans hiç olmasın derseniz audioengine ds2stand daha mantıklı olur.kulak açınıza doğru doğrur.
    kullanmadım ama o markanın a5+ sını kullanmış ve 2 sene kadar önce satmıştım bana dedigim sistem daha güzel geldi parasından ziyade masanın üzerinde durunca ses etkisi olurmu o ayakları takınca ses katkısı neolur

tam manası ile bu nedir hocam
    rezorans

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 23 Nisan 2018; 20:6:42 >
  • Üzerine koydugun mobilya çalışma masası vs.hoparlçrün titreşimyke uğultu çınlama yakılanmala yapabiliyor.meaela benim hoplar mobilyanın üzerinde

İçinde tabak bardak vs var.sesi çok açtımmı içindeki eşyalar ses yapıyor bariz duyuyorsun.ama ufak sistemlerde çok aşırı olmayabilir.aynı zamanda hoparlörde titremez sabşt olur daha net ses.bu hifi işi sonu yok.😀

Bu etkiler bazılarının hiç duymayacığı etkiler.açıkcası maddi durum el veriyorsa bu tarz iyileştirmeler yapılır.ama ufak sistemlerde çok ihtiyaç varmı tartışma konusu

• zanzi7575 kullanıcısına yanıt
    maddi durum konusunda sıkıntı yok olsa idi önüme bakmadan araştırmadan bu güzelim hopörleri almazdım sesi güzel baslar azda olsa güzel öyle seste cınlama patlama yankı felan yok ben masanın mobilya olmasından ve üzerinde durmasından ziyade estetik duruyor ayakları takınca birde sesede etkisi olur kanısındayım tek sıkıntı bu güzel hopörlerin yapısındanmı yoksa firmanın politikasın danmıdır nedir bilemedim bir subwoofer alim dedim anlaştık alacaktık lakin hopörlerin bunu desteklemedigi ortaya cıktı sesler güzelde bas işi icin subwoofer lazım bariz
    Onu şu şekılde ççzebılırsın.google chromecast alorsın iki adet.multiroom yaparsın.birini edif e diğerini sub a.öyle hallolur

Ayrıca senin maddi durumundan bahsetmedim genel olarak.kızma :) bu işin sonu yok çünkü.herşeyi ekleyebilirsin.whtsup grubumuz var katılmak istersen söyle.orta ve orta üzs seviye cihazlarımız var sohbet vs ediyoruz bilgi alış verişi.

• google chromecast sese etki edermi acaba kizma durumu yok zaten ses konusu ucsuz bucaksi google chromecast alacagiz artik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • google chromecast goruntu aktarmak icin kullaniyor

• Arkadaşlar herkes vatan bilgisayara mesaj atsın edifier satın diye ben attım öneriniz için teşekkürler ilgili departman ilgilenecektir yazmışlar. edifier s1000db almayı düşünüyorum ama gümrük falan olaylarıyla hiç uğraşamam.
  • melih3520 M kullanıcısına yanıt
    Dhl ile yolladigi icin aliden 300 tl odersin ben 225 odedim vergi

Google chromevast audio. Ses için olanı.youtube da videolarım var.adnan umut kılıç diye aratırsan çıkar.cast i gösterdim orda.chromecast cd kalitesine çeviren dac var.optik çıkışda var.ayarlarundan hifi avr ayarını şeçersen görüceksin sesi.ses gürleliyor aynı zamanda.tidal kullanırsan bununla birlikde perfect kaynak olur

Edifier Kullanıcıları Topluluğu

• @ewer11 hocam gumruk birsey degil vergisini oder alirsin sorun olmaz dhl ile geliyor urun hangi modeli alacaksin acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: melih3520

Arkadaşlar herkes vatan bilgisayara mesaj atsın edifier satın diye ben attım öneriniz için teşekkürler ilgili departman ilgilenecektir yazmışlar. edifier s1000db almayı düşünüyorum ama gümrük falan olaylarıyla hiç uğraşamam.
    Olay Vatan Bilgisayar ile alakalı bir durum değil, Vatan Bilgisayar dışarıdan ürün getiren distribütör firma değil, olur da bir girma getirirse ve şartlar uyarsa Vatan Bilgisayar görüşme yapar, satar yada satmaz, kaldı ki 5 senelik Edifier ürünler stoktan çıkılması adına yok pahasına satıldı, bir daha bu markaya gireceklerini düşünmem.

SB880DB, R1850DB, S350DB almayı düşünüyorum.
    Hangisi iyidir?
    Birde modern müzik dinliyorum, memnun kalır mıyım?

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=132556345
  • ewer11 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bas sub olmadigi ici eksik lakin bu hoporlerin amaci muzik icin sub baglanmaz buna

Hocam anlamadım,

sub müzik sisteminde olmaz mı yani?

şu 2+1'i alacağım
    https://www.amazon.de/Edifier-S350DB-Home-Entertainment-System-150W-schwarz/dp/B076HWZHW8

Birde DHL ile süreci anlatır mısın? Kaç güne geliyor, gümrüğü onlar mı hallediyor vs.

Şimdiden çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.