Şimdi Ara

Edge Of Tomorrow (2014) | Tom Cruise (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
3
Favori
18.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tom cruiseun sci-fi filmlerini sevmeyen birisinin, sci-fi dalından anladığını düşünmüyorum
  • Film harikaydı..Nedense Matrixi anımsattı bana..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cidden çok iyi filmdi bende 3d olarak izledim fakat görüntü biraz karanlık geldi bide ön sırada oturunca işler iyice kötüleşti. Ama filmin atmosferi kendini bağladı bu yüzden tavsiye ederim.
  • Film gerçekten güzel aksiyonlu fakat time loop olayı tom cruise a yakışmamış bence

bu arada filmi aynı supernaturalın bir bölümüne benzettim 3. sezon 11. bölüme mystery spot diye bir bölüm

aynı olayları yaşıyor nerdeyse sam ve aynı numaraları yapıyor kendini inandırmak için o yüzden sanki biraz çalmış gibi gördüm yönetmen ama tabii bu kendi fikrim

http://www.supernaturalwiki.com/index.php?title=3.11_Mystery_Spot

• Güzel film. Ama çok kliselerle doluydu. Ama yinede izlemesi (SINEMADA)keyif veriyor.

• Beyler filmin sonunu açıklayabilecek var mı?

Mavi yaratıkları öldürünce omega zamanı geri alıyordu peki omegayı öldürünce omegadan daha güçlü bir yaratık mı zamanı geri aldı yoksa kendi öleceğini anladığı için mi omega zamanı geri aldı tam anlamadım
  • Oberyn kullanıcısına yanıt

Bence devam filmi çekmek için açık kapı bırakmışlar.Eğer ilk film tutarsa ikinci çekilecek.Kaldıkları yeri izah edip yeni filmde konuyu onun üzerine kuracaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

Beyler filmin sonunu açıklayabilecek var mı?

Mavi yaratıkları öldürünce omega zamanı geri alıyordu peki omegayı öldürünce omegadan daha güçlü bir yaratık mı zamanı geri aldı yoksa kendi öleceğini anladığı için mi omega zamanı geri aldı tam anlamadım

Sonunu şöyle yorumladım kendimce;

Omega'nın kanı Cage'e geçince artık omega o oldu bence, Omega ölünce diğer alfalarda ölmüş oldu zaten. Böylece gün sıfırlandı. Omeganın öldüğü saat, Cage'in helikopterde uyandığı saatten tam 24 saat ileri. Böylece Omega öldükten sonra alfalarda ölünce, zaman sıfırlandı. Cage helikopterde uyandı(Omega öldükten 24 saat önce).

Sanırım böyle kafam karıştı yazarken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _conscript_ -- 2 Temmuz 2014; 15:00:47 >

• ender's game filminden de esinlenmeler vardı.
  • valla tom cruisenin don zamanlarda çektiği en iyi film gibi geldi bana holywooda bayadır böyle bilimkurgu filmi çıkmıyordu zevkle izledik gayet başarılı bi film olmuş bence
  • Mr.PainKiller M kullanıcısına yanıt
    Çalmış demeyelim, bir çok filmde bu konu işlenmişti.

Benim seyrettiğimde SOURCE CODE filmiydi. Eğer bu filmi seyretmeseydim kat kat fazla zevk alırdım. Ana teması değişik. Tom amcam yine seçilmiş olan, günü kurtaran, yanlış yerde yanlış zamanda olan kahraman. Ana konu zaten bir o kadar filmde konu olan yaratıkların dünyayı işgal etmesi vs vs. Yinede güzel bir film olmuş. Sıkılmadan seyrettim. Hele hele
    zaman atlamasının belli bir noktadan sonra durması
    beni şaşırttı. Tom amcamın son yıllarda oynadığı bütün filmleri zevkle seyrettim. Bu filmde öyleydi.
  • arkadaşlar ölmeden önce izleyin derim
  • YIFY ne zaman gelecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: souv3nir

YIFY ne zaman gelecek.

blu ray çıktığında
  • Ben de bdrip geldi diye sevindiydim tüh.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdi izledim sicagi sicagina yazayim dedim. Oblivion dan sonra gonlumu almayi basardi bu filmle Tom Cruise.

Aksiyonu bol, oyunculuklar harika, konu gayet ilgi cekici. İzlemek isterseniz bence suphe duymayin pisman olmazsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Source koda çok benzemiş ama çakması gibi de değil izleyecek arkadaşlara tavsiyem blu ray olarak izleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.P Mcmurphy -- 8 Eylül 2014; 20:15:13 >
  • Bana da Sil Bşatan kitabını anımsattı...Robert Zemeckis filmie uyarlayacağı roman..
  • Guzeldi 10/8

• WEB-DL.görüntü baya tatmin edici bu hafta BD düşer
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.