Şimdi Ara

ECA Kombi Petekleri Çok Isıtıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yeni taşındığım evde ECA whiteplus kombi var. Petekleri en kısık ayarda açsam da petekler az ısınmıyor. Düşük ayarda bile fazla ısıtıyor kombi. Petek suyunu 50 dereceye kadar ısıtıyor en kısık ayarda. Bunu azaltmanın bir yöntemi var mı? Bu sıcaklık ayarlana biliyor mu? Petekler ılık ılık olsun istiyorum, evin yalıtımı iyi fazla ısınmasına gerek yok.

• Oda termostadi alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran rengi kırmızı değilde sarı/yeşil renkli ekran olan kombi ise; anakart üzerinde 7 nolu dipswitch var o switch'i on konumuna getireceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: erkostu

Oda termostadi alın.

Benim de aklıma bu geldi. Farklı olarak bir ayar yapıla bilir mi diye sordum. Kombiden sıcaklık ayarı falan değişe bilir mi diye sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ebu abdillah

ekran rengi kırmızı değilde sarı/yeşil renkli ekran olan kombi ise; anakart üzerinde 7 nolu dipswitch var o switch'i on konumuna getireceksin

Cevap için teşekkürler. Bahsettiğiniz şey ne yapar? Bunu yapınca ne değişir?

• anavarza_81 A kullanıcısına yanıt

7 nolu dipswich kombi minumun 40 dereceden başlar veya 45 dereceden başlar komutu verir. dipswitch off konumunda ise yani 45+5 ise, on konumuna alınca 40+5 yapar. sen 50 dereceye çıkıyor dediğin için bunu söyledim. eğer 50ye çıkıyorsa 45+5 komutu ayarlanmıştır(off)

• quote:

Orijinalden alıntı: ebu abdillah

7 nolu dipswich kombi minumun 40 dereceden başlar veya 45 dereceden başlar komutu verir. dipswitch off konumunda ise yani 45+5 ise, on konumuna alınca 40+5 yapar. sen 50 dereceye çıkıyor dediğin için bunu söyledim. eğer 50ye çıkıyorsa 45+5 komutu ayarlanmıştır(off)

ebu abdillah arkadaşım nokta atışı yaptın. Değini yaptım oldu çok teşekkür ederim. Bosch kombi var babamların evinde aynı sorun orda da var. Bosch marka kombide de bu işlem olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anavarza_81 -- 14 Ocak 2021; 0:16:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.