Şimdi Ara

Kombi sürekli F37 hatası veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Baymak Luna 5 marka kombimiz var. Sürekli F37 hatası veriyor. Su veriyoruz ideal seviyede yine olmuyor. Suyu tamamen alıp veriyorum yine olmuyor. Reset düğmesine basar basmaz yine f37 veriyor. Bazen 2 dk çalışıyor sonra yine aynı durum. Çözümü var mıdır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tetriser -- 25 Ocak 2023; 11:54:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam eski kombimde kartta temassızlık vardı. Kombi ustası tavsiyesi ile ekranın sağ üstüne doğru sertçe bastırıp açıp kapayınca düzeliyordu bir deneyin olmadı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Servis çok önemli. Yetkili servis, hepsi aynı falan diye düşünme. Arçelik çamaşır makinesinde de Demirdöküm kombide de başımıza geldi. Asla aynı değiller. Farklı bir servis çağır.

• onatba O kullanıcısına yanıt

Hocam denedim. Tam ateşlemeyi yapıyor, 2 saniye sonra duruyor ve yine aynı hatayı veriyor.

• tetriser T kullanıcısına yanıt

Hatanin kodunda ne yaziyor hiç okudun mu.? Araştirdin mi fatih bank videolarini izle yardimci olur

• tetriser T kullanıcısına yanıt
    Ekrana değil de ekranın sağ üst tarafına doğru basçek yaparak bir daha deneyin. Ateşleme yapıyorsa muhtemelem karttır. Düzelmiyorsa kart tamiri gerekebilir. Başka bir problemde olabilir tabi yanlış olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onatba -- 1 Şubat 2023; 10:37:28 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • F37 basınç düştüğü zaman oluyordu basınç göstergesine bakın eğer düşmüşse sisteme su ekleyen vanayı açıp basıncı ideal seviyeye getiren benzer bir durum yaşamıştım

• Yanıt veren herkese teşekkürler. Sensör arızalanmış. değiştirildi. Şuan herşey yolunda. Herkese teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.