Şimdi Ara

Kombi Isı yükselmiyor (demirdöküm)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
12.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu demirdökümden öyle soğudumki, yeni taşındığım bu evdede demirdöküm kombiyi görünce ev sahibinden rica ettim eski taşındığım evde çok problem yaşamıştım buna bakım yaptıralım dedim oda sağolsun kabul etti. Kışa girmeden ntc sensörünü değiştirdiler hava falan bastılar inşaAllah sorun yaşamam dedimki bugüne kadarmış.
    Dün gece kombinin derecesini yükselltim sabah kalktığımda baktımki petekler çok az sıcaktı, bende kombiye baktım derecesi e de olmasına rağmen ışık 30-40derecede gözüküyordu, bende kapattım şalteride indirip biraz bekledim açtım en yükseğe getidim yaklaşık 15 dakika bekledim ama yine ısı 30-40 lambasında yanıyor ve peteklerden baktığımda yine soğuğa yakın. Kombim Demirdöküm aden, ısı ayar düğmesi biraz laçkalaşmış gibi acaba düğmedenmidir yoksa başka ne neden olabilir sizce. Maliyetlimidir,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h@ydut -- 31 Aralık 2014; 10:25:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: h@ydut

Arkadaşlar şu demirdökümden öyle soğudumki, yeni taşındığım bu evdede demirdöküm kombiyi görünce ev sahibinden rica ettim eski taşındığım evde çok problem yaşamıştım buna bakım yaptıralım dedim oda sağolsun kabul etti. Kışa girmeden ntc sensörünü değiştirdiler hava falan bastılar inşaAllah sorun yaşamam dedimki bugüne kadarmış.
    Dün gece kombinin derecesini yükselltim sabah kalktığımda baktımki petekler çok az sıcaktı, bende kombiye baktım derecesi e de olmasına rağmen ışık 30-40derecede gözüküyordu, bende kapattım şalteride indirip biraz bekledim açtım en yükseğe getidim yaklaşık 15 dakika bekledim ama yine ısı 30-40 lambasında yanıyor ve peteklerden baktığımda yine soğuğa yakın. Kombim Demirdöküm aden, ısı ayar düğmesi biraz laçkalaşmış gibi acaba düğmedenmidir yoksa başka ne neden olabilir sizce. Maliyetlimidir,

panel kartın deyişecek 90 tl

• kombiustası kullanıcısına yanıt
    panel kartı dediğiniz bu anakart değil diymi hocam.
  • sn. hocam, kombinin panelini söktüm düğme kırılmış, düğme bulana kadar idare edebiliyorum, ancak düğmeleri sökerken ortadaki düğmeyi söktükten sonra takarken bir hayli zorlandım, şöyleki;

bahsettiğim düğme yazkonumu- kış konumu - kapatmayı sağlayan 3 aşamalı bir düğme ama düğmeyi söktükten sonra tırnaği oturtmak için kontrol ettiğimde iç panelde 4 fonksiyon var, ve bir türlü bu işi beceremedim düğmedeki yön göstergesi kafamı çok karıştırdı bunun bir tekniği varmıdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.