Şimdi Ara

EBAY DA TÜRK SATICI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
10.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ebay da bildiğiniz türk satıcı varmı acaba bilen varsa burdan yazabilirmi

• Türk satıcı ebay kullanmaz. Çünkü parayı paypal ile almak istemez...
  • Turk saticilar zaten ebay de barinamaz buyuk cogunlukla. rating yerlerde surunur, bir sure sonra da ebay sutlamaz ise kendisi musterisizlikten birakir.
  • ben hiç karşılaşmadım bügüne kadar türk satıcıyla
  • lokum ve incik boncuk satanlar kim?
  • Kilim satan kim var diye bir bakayim dedim, sadece 1 turk e rastladim, digerleri hep yabanci idi. eBay de turk satici olmasinin cok da anlami yok zaten. Burda hersey daha pahali, ee 2. eli de haliyle dah ayuksek, kim niye alsin durumu da var. Kendi urettigimiz seyleri dahi baskalari satiyor :))
  • Ben bir tane Türk görmüştüm o da elbise satıyordu ama tr dışında her yere yolluyordu nicki ise konstantinepol yani adamın kendisi yunan şeklinde sonuca vardım.
  • ABD'de yaşayan 2 Türkle bir konuşmam olmuştu. Birini adı saldıraylı bişeydi ama diğerini hatırlamıyorum. Ayrıca, bugün 8 aylık rapidshare satan bir Türk gördüm mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan_hzl -- 31 Temmuz 2008; 18:12:30 >
  • e-bay da benim bildigim kadarıylada türk olmaz yani barınamaz arkadaşın dedigi gibi rating yerlerde olur
  • Amcam var,%100 pozitif...
  • Ben ebay kullaniyorum.Satislarimda 1000€ ya kadar ebay tarafindan garantili.
  • Yanlış biliniyor.Ebay'de satışı olan çok Türk (avrupada yaşayanlardan) var.Ancak nicklerinden belli olmadığı için bilinmiyor.
    Ürün satış sayfasında veya profilinde çoğu zaman satcının isim ve soyismi yazar ordan bulabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: C0MMAND.C0M

Yanlış biliniyor.Ebay'de satışı olan çok Türk (avrupada yaşayanlardan) var.Ancak nicklerinden belli olmadığı için bilinmiyor.
    Ürün satış sayfasında veya profilinde çoğu zaman satcının isim ve soyismi yazar ordan bulabilirsiniz.

Arkadaş heralde Türkiyede yaşayandan bahsediyor. Yoksa bende alman çok gördüm ebay'de takılan.
  • Arkadaşlar, ratingler adamların düzgün yaptıkları işler ile ilgili.. Neden bizim ratinglerimiz yerlerde sürünsün? İşini doğru düzgün yapan çok insanımız var.. Ebay' de, Türkiye' den çok Türk' ün bulunmamasının nedeni ulaşım sorunu, gümrük.. Satacak ürünlerimiz de pek yok.. Daha çok elektronik eşya ve tekstil ürünleri satışı yapılıyor; bizim rekabet şansımız yok malesef bir şey üretmediğimiz için..
  • ebay'da bir sürü Türk satıcı var da bunları bulmak o kadar kolay değil. Denk gelmeniz lazım.
  • ebay ggabalde ayse koca diye biri var
  • Ne için lazım bu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cem_ari

Ne için lazım bu?

Süpersin. Akşama oturmaya gideceğiz
  • bi tane turk vardi parfum satiyordu profili oldukca iyiydi. 300.000+ işlem sayısı vardı yanlıs hatırlamıyorsam
  • Ben gördüm, bilgisayar satiyordu gördügüm. Sanirim kücük bir de dükkani var Almanya'da.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.