Şimdi Ara

Easycap ile laptop'a görüntü alamamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ailemle beraber yaşadığım şehirden uzakta okuduğum için PS3'ümü laptop'tan görüntü alarak oynamak tek seçeneğim ve bu yüzden internetten bir tane easycap aldım. Kendi cd'si ile gelen driver'ı, setup'u kurmama ve aygıt yöneticisinde cihazın sorunsuz çalıştığını görmeme rağmen Ulead Video Studio'da (veya denediğim bir kaç programda daha) PS3 görüntüsünü alamadım malesef. Nerede hata yaptığımı bilmiyorum. İnternetten farklı farklı videolar izleyip, yazılar okumama ve başka driver'lar denememe rağmen yine görüntüyü alamadım.

Her şeyi doğru bir şekilde yapıyorum ve programda capture video kısmına tıkladığımda easycap cihazını görüyor ama siyah ekran görüntüsü PS3 arayüzüyle değişmiyor (görüntü gelmiyor) öylece kalıyor.

Kurulum kitapçığında yazılana göre aygıt yöneticisinde cihazın adı olan STK1160 ATV BDA yazması gerekiyormuş. Setup'u kendi cd'si ile yüklediğimde ya da internetten driver ile yüklediğimde ya OEM Divice ya da USB TV TUNER ismini gördüm şu ana kadar sadece. Acaba sorun cihazı bilgisayarın tam algılayamamasından mı? Windows 8.1 kullanıyorum bu arada.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• büyük ihtimal video çıkışı HDMI olarak kalmıstır onu scart /RGB ayarlarsan düzelir.Source yi S... baslayan bisi tam hatırlayamıyorum simdi onu sec.
  • Peki bunu nasıl yapacağım? PS3'ün arkasından mı halledeceğim, çünkü görüntüsünü alabileceğim başka hiç bir alet yok kaldığım yerde eğer PS3'ün ayarlarından falan yapmak gerekiyorsa. @Aragonit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alooocum -- 3 Kasım 2013; 2:57:54 >
  • PS3'ün güç tuşuna 2. bip sesini duyana kadar basıp görüntü ayarlarını da sıfırladım yine olmuyor. Yok mu yardım edebilecek olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alooocum

PS3'ün güç tuşuna 2. bip sesini duyana kadar basıp görüntü ayarlarını da sıfırladım yine olmuyor. Yok mu yardım edebilecek olan?

O işlem tüplü televizyonlarda oluyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gol mü ofsayt

quote:

Orijinalden alıntı: alooocum

PS3'ün güç tuşuna 2. bip sesini duyana kadar basıp görüntü ayarlarını da sıfırladım yine olmuyor. Yok mu yardım edebilecek olan?

O işlem tüplü televizyonlarda oluyordu.

İşte her ihtimali denemek adına yaptım. Ayarları başka bir şekilde mi sıfırlamam gerekiyor ki?
  • bende aynıı problemi yaşadım.çözemedim.var mı yardımcı olabilecek olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: acar85

bende aynıı problemi yaşadım.çözemedim.var mı yardımcı olabilecek olan

çözebildiniz mi hocam problemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

quote:

Orijinalden alıntı: acar85

bende aynıı problemi yaşadım.çözemedim.var mı yardımcı olabilecek olan

çözebildiniz mi hocam problemi

Çözemedim olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.