Şimdi Ara

EA Mirror's Edge 2 Üzerinde Çalışıyor. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
4.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birinci oyun 1-2 bölümden sonra sıkmaya başladı umarım 2. oyun daha sürükleyici olur
  • zaten oyun ucleme olcakti

Mirror's Edge OYUN DUNYASINA ISMINI ALTIN HARFLERLE YAZDIRDI TURUNDE TEK !!! ALTERNATIVI OLMAYAN BIR OYUN
    ILK OYUNLA BOMBA ETKISI YARATMISTI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 12 Haziran 2009; 21:11:48 >
  • 1. oyun bayağı zordu ama çok zevkliydi.
  • Konsol sahibi olup, oynamayanlar kaçırmasın.
  • Oyun çok çok iyidi bence.Tek eksiği çok kısaydı.
  • İlk oyun kısaydı.İkincisini uzun yaparlarsa daha iyi olur...
  • 2 tane devam oyunuyla beraber toplam 3 oyunluk bir seri olacaktı yanlış hatırlamıyorsam
  • Başarılı bir oyundu mirror's Edge.

Bu arada EA games çok çalışıyor.Need for speed serisinede çok çalışıyorlar.Bir deri bir kemik kaldılar.Az çalışsınlar.
  • Aslında FPA-RPG karşımı bi şey yapmayı deneseler belki çok güzel bir şey ortaya çıkabilir...rpg den kastım duvardan duvara atlama şekillerini kendimizin belirlemesi karakterin tipini bizim ayarlamamız...
    Nese hele bi çıksın da ama ilki gibi kısa olmaz umarım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: iscanthere

quote:

Orjinalden alıntı: hinolma

FP değil de TP olsa daha iyi olurdu bence. çünkü fps gibi elde silah kısıtlı hareketlerle ilerlemiyoruz; bir sürü akrobatik hareket var. bunları dışarıdan görebilsek daha zevkli olmaz mıydı ? Söyleyin Tp yapsınlar

fpa olması oyunu özgün yapıyor zaten.FPA:First Person Adventure

FPA First Person Action değil mi?

• quote:

Orjinalden alıntı: S4NDR0

quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

İlk Oyun Bana Göre Fos Çıktı. Daha Dorusu Fos Çıkmadıda Abartıldığı Gibi Süper Değildi...

2.si İşllh Daha Güzel Olur...

Çok Fostu silah olmayan fps mi olur?

İsteyince oluyor.
  • Sunu gelecekteki bir sehir gibi futuristik yapmayip ta adam gibi bir sehir yapsalar daha iyi olurdu. Her yer o kadar aydinlik o kada purussuzduki hep ayni yerlerde don baba don havasindaydi.
  • bu oyun beni hayalkirikligina ugratti aslinda sebebi benim sistem.
  • ben biri oynuyamadim daha yavss
  • bu oyundan kurtulmamış mıydık ya?
  • çok güzel haber 1.sini sıkılmadan severek bitirmişdim 2.sinin gelmesi süper olacak
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İlk Oyun Bana Göre Fos Çıktı. Daha Dorusu Fos Çıkmadıda Abartıldığı Gibi Süper Değildi...

İsteyince oluyor.

40 yılın başında silah kullansan nolur kullanmasan nolur harcadığın mermiye yazık. 2. oyunda silahla şöyle biraz daha haşır neşir olsak, biraz oyundaki kahramana seksilik gelse işte o zaman 2. oyun oynanır.

• Güzel haber, en yakın zamanda bekleriz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İsteyince oluyor.

40 yılın başında silah kullansan nolur kullanmasan nolur harcadığın mermiye yazık. 2. oyunda silahla şöyle biraz daha haşır neşir olsak, biraz oyundaki kahramana seksilik gelse işte o zaman 2. oyun oynanır.

1 numara bu kiz 1 numara 1 numara ESMER BOMBA

• Harika oyundu grafikler süperde hiçbir oyunda görmediğimiz canlılık vardı biraz gözü yoruyordu :D

2'yi merakla bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.