Şimdi Ara

E65 Ana Başlık, İnceleme,Yorumlar ve Paylaşım Konusu (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.913
Cevap
2
Favori
289.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benzer bi problem ben de de olmustu..cihazı acıp kapatınca kayıtlı wep sifresini unutabiliyor...
  • arkadaslar bi de yazıcı veya projeksiyona nasıl bağlanıyor yani blututla mı yuesbi ile mi..denyen var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: callmasters

quote:

Orjinalden alıntı: MegaWolt38

ekranın ortası derken, aşağı ve yukarıdan kesilmiş gibi miydi resim yoksa çok mu ufaktı?
    eğer kesilmiş gibi diyorsan önceki sayfalarda resimlerin tam ekran olmasını sağlayan program vardı ona bak istersen.

resmin normal boyutu 240-320 px yani tam ekran boyutunda ama wallpaper yapınca yukarıdan ve aşağıdan kesilmiş gibi gözüküyor.

Ben tema, program vs yükleyerek telefonu yavaşlatmak istemiyorum. Sadece wallpaper resmini değiştirebilsem bana yetecek. Bunun bir çözümü yok mu ? Tüm forum sayfalarını okudum ama bulamadım. Bu kadar güzel bir telefonda arkaplana istediğin resmi koyamamak çok saçma. Hayalkırıklığına uğradım diyebilirim.

Dediğini anladım, onu tam ekran yapan program vardı forumda iyi hatırlıyorum. Biraz dikkatli incele istersen, çünkü senin dediğini birkaç arkadaş daha söylemişti ve programı da vardı öyle hatırlıyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: twingonote

@highwaymouse

Selam, bu kendiliğinden kapanma sorunu, tüm kullanıcılarda oluyor mu kesin? Sorun donanımsal mı, yoksa yazılımla çözülebiliyor mu? Hülasa, bu makinayı alalım mı almayalım mı?

quote:

Orjinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

Tabi kesin sonuca varmak için bir süre daha denemeye ve bir kaç arkadaşında onayı lazım ama eğer tahminimiz gibi pilin oynaması ise sorun garip bir durum olacak. Çünkü bu sorun nedeniyle servise veren arkadaşların kapağını, kızağını değişiyorlar. Ve e65'in en çok şikayet aldığı bu kendiliğinden kapanma sorununa aslında bu kadar basit çözüm olması, nokianın ilgisizliğini belkide beceriksizliğini gösterir.

4 ayı aşkın süreden beri kullandığım telefon artık asab bozmaya başlayan kapanma derdi ile servis yolunu tutuyordu ki başkalarına da oluyor mu diye buraya bakmaya karar verdim. Altına ve kapakla arasına kaat sıkıştırdım bakalım sorun ortadan kalkacakmı.

• arkadaşlar sabahtan beri turkcell wap ayarlarını göndermedi, sitesinden de uaşamıyorum bir türlü. el ile nereden hangi ayarları girerek yapabileceğimi yazabilir misiniz? Bir de en az kontör yiyen messenger hangisi sizce? ebuddy, fring falan yükledim ama wap ayarı olmadığından deneyemiyorum...
  • Reis eagles arkadaşım verdiğin aşağıdaki link yükleme bitince hata veriyor. üstünede rapid-share limitinizi doldurdunuz mesajı veriyor. bu yüzden uzun bir sürede istediğim programı indiremiyorum.
    program linklerini ayrı ayrı verebilirsen çok sevinirim.

Tam Paket: (Seçip-Kopyalayınız.)
    http://rapid-share.com/files/97971481/Tam_Paket.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikaanim -- 12 Mart 2008; 7:51:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Daneel

quote:

Orjinalden alıntı: twingonote

@highwaymouse

Selam, bu kendiliğinden kapanma sorunu, tüm kullanıcılarda oluyor mu kesin? Sorun donanımsal mı, yoksa yazılımla çözülebiliyor mu? Hülasa, bu makinayı alalım mı almayalım mı?

quote:

Orjinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

Tabi kesin sonuca varmak için bir süre daha denemeye ve bir kaç arkadaşında onayı lazım ama eğer tahminimiz gibi pilin oynaması ise sorun garip bir durum olacak. Çünkü bu sorun nedeniyle servise veren arkadaşların kapağını, kızağını değişiyorlar. Ve e65'in en çok şikayet aldığı bu kendiliğinden kapanma sorununa aslında bu kadar basit çözüm olması, nokianın ilgisizliğini belkide beceriksizliğini gösterir.

4 ayı aşkın süreden beri kullandığım telefon artık asab bozmaya başlayan kapanma derdi ile servis yolunu tutuyordu ki başkalarına da oluyor mu diye buraya bakmaya karar verdim. Altına ve kapakla arasına kaat sıkıştırdım bakalım sorun ortadan kalkacakmı.

Valla kardeş, biz abimde ve bir arkadaşta daha denedik bir daha hiç kapanmadı telefonlar. Ufacık kağıtları pilin sağına soluna altına yerleştir tamamdır. Tecrübeyle sabit

• arkadaslar ben suan e65 ile navigasyon işini araştırıyorum..anladığım kadarı ile bir adet bluetooth gps cihazına ihtiyacım var cunku e65in içinde dahili gps yok...simdi sormak istediğim buna uygun bir bluetooth gps navigasyon
    cihazı kaç ytlden başlıyor?onu alacağıma n95 alsam daha mı iyi olur?bir de ben diyelim ki gps cihazı aldım dha sonra biyerlere navigasyon hizmeti için ücret ödemem lazımmı?tecrübesi olan arkadaslardan yardım bekliyorum..
  • o kadar bilgim yok ama napacan yav gps ile Türkiye turuna mı çıkacaksın

hem kendin söylemişin, baktın çok katmerli oluyor al bi n95 olsun bitsin, ne sen çile çek ne de e65'in
  • dostum saol..
  • quote:

Orjinalden alıntı: smbdy

arkadaslar ben suan e65 ile navigasyon işini araştırıyorum..anladığım kadarı ile bir adet bluetooth gps cihazına ihtiyacım var cunku e65in içinde dahili gps yok...simdi sormak istediğim buna uygun bir bluetooth gps navigasyon
    cihazı kaç ytlden başlıyor?onu alacağıma n95 alsam daha mı iyi olur?bir de ben diyelim ki gps cihazı aldım dha sonra biyerlere navigasyon hizmeti için ücret ödemem lazımmı?tecrübesi olan arkadaslardan yardım bekliyorum..

Navigasyon cihazları çok pahalı değil. Benim tavsiyem Royaltek RBT 2100 olur. Bu cihaz dışarıda 100 ytl civarında satılıyor, hepsiburada'da 120 ytl civarında. Denk getirirsen gittigidiyor'dan daha da ucuza alabilirsin.

GPS için herhangi bir ücert ödemiyorsun; fakat eğer Nokia Maps'in sesli yönlendirme fonksiyonunu kullanmak istersen para ödemen lazım. Bunun dışında Nokia Maps'i de ücretsiz kullanabilirsin, özellikle haritada tam nerede bulunduğunu görmek için. Alternatif olarak Tomtom ya da Garmin gibi navigasyon programları yüklemen ve kullanman da mümkün tabii.

N95 alıp sadece GPS'ini kullanacaksan E65 + navigasyon cihazı alman daha ucuza gelir; fakat fotoğraf makinesi ihtiyacın da varsa o zaman N95 al.

• Güncel fiyat listesi (14.03.2008)

Ereyon.com: 594 YTL / 582 YTL (Havale ile)
    KVK.com: 723 YTL
    Genpatech.com: 702 YTL / 674 YTL (Havale ile)
    Hepsiburada.com: 655 YTL / 623 YTL (Havale ile)
  • Scaevola; birder sağol makbule geçti yazdıkların..digi fot makinem zaten var...bu navigasyon cihazının e65 e yuyup uymadığını merak ediyordum (anladığım kadarı ile uyumlu)..garmin yukledim super bişşi nıkia maps a 5 ceker cunku doğu illeri ve de tüm Türkiye dahil edilmiş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: smbdy

arkadaslar ben suan e65 ile navigasyon işini araştırıyorum..anladığım kadarı ile bir adet bluetooth gps cihazına ihtiyacım var cunku e65in içinde dahili gps yok...simdi sormak istediğim buna uygun bir bluetooth gps navigasyon

Merhaba
    Ben G33 bluetooth gps receıver ve garmın programı ile telefona navıgasyon yeteneği kazandırdım ve bir bedel ödemeden kullanıyorum. Nokia için önerilen smart2go yazılımı ve nokiamap ile çalıştırmak mümkün olmadı. Garmin sorunsuz çalışıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

===> Paket Programların Rapid Versiyonları <===

Giriş Paketi: (Seçip-Kopyalayınız.)
    http://rapidshare.com/files/97976182/Giri__351__Paketi.rar

Orta Özellik Paketi: (Seçip-Kopyalayınız.)
    http://rapidshare.com/files/97974343/Orta_oezellik_Paketi.rar

Tam Paket: (Seçip-Kopyalayınız.)
    http://rapidshare.com/files/97971481/Tam_Paket.rar

4shared'ın zaman zaman problem çıkarması, Rapid'in aktarım hızının daha yüksek olması ve Premium kullanıcılarınında yararına olması gerektiğini düşündüğümden alternatif olarak Rapid'e attım dosyaları.

Ayrıntılı bilgi; (Paket programlar bölümü)
    http://forum.donanimhaber.com/m_15585320/mpage_1/key_//tm.htm

Not: Accelerometer kullanan programlar cihazınızda çalışmayacaktır.

--| Screenshot'lı Program Açıklamaları |--

Best BlackList v1.0.2

Bu program sayesinde sizi aramasını istemediğiniz kişi ve kişileri engelleyebilirsiniz. Karşı taraf sizi aradığında telefonunuz meşgul çalacaktır.
    Çalışma şekli: Kişi sizi tam aradığı sırada sistem meşgule bırakır. (Telefonu kapalı gösteren uygulama henüz yoktur ve mümkün de değildir.)

Collins English (MSDict Viewer v4.1) İngilizce-İngilizce

İngilizce - İngilizce olan sözlükler arasında en iyisi ve en hızlısı... Örnek cümleler, kelime yapıları vs. kelime ile verilmekte. Yabancı dille eğitim yapan okullara mensub öğrencilerin ve İngilizce'ye ihtiyaç duyan herkesin mutlaka yüklemesi gereken bir sözlük.

Core Codec Player v1.20

İsminden anlaşıldığı üzere cihazınıza codec desteği sunar. Türkçe dil seçimi vardır. 1-2 ayardan sonra 2.sürgüyü açmadan bile yatay izleme imkanı mevcuttur.

Fring v3.24

Messenger'lara (MSN, Yahoo, AOL vs.) alternatif bir programdır. Diğerlerinden tek artısı MSN'deki gibi sesli konuşma yapabilmesi ve Skype desteği sunmasıdır.

IM+ v7.02

Messenger programları arasında (MSN, Yahoo, AOL vs.) en iyisi... Kullanışlı ve pratik bir program. Yalnız 1-2 bug bulunmakta.

Mobiola Web Cam v2.2

Cihazınızı web cam olarak kullanmanızı sağlar. İçindeki yükleme notlarında gerekli bilgiler de mevcuttur.

Nokmote Beta1

Accelerometer sayesinde cİhazınızı oyun konsulu gibi kullanmanızı sağlar.

OfficeSuite v4.50

Word, Excel ve Powerpoint uygulamalarını cihazınızda görüntülemeyi sağlar. Dosyaları düzenleme imkanı sunar. Kendi orjinal ofis programından daha fazla özellik sunar.

Opera Web Browser v8.65

Cihazınızın kendi tarayıcısına ciddi manada rakip olacak bir uydulama. Her türlü dosya uzantısı desteği mevcut. Bu yüzden büyük bir artısı var. Gayet iyi bir tarayıcı...

Quick Mark Barcode Reader v3.3

Cihazınızın kendi kart okuyucu programından kat be kat daha hızlı bir program. Üzerinde gezdirmek bile yeterli olmakte. Eğer kart okuma sistemini kullanoyorsanız kesinlikle yüklemenizi öneririm.

RotateME Beta7 TR

Accelerometer sayesinde cihazınızın ekranını cihazınızın pozisyonuda göre yatay veya dikey yapmanızı sağlar.

ScreenShot v3.0 (Yeni Sürüm)

Ekranınızdan screenshot almanızı sağlar. v3.0 da kamera tuşuna basarak kolayca screenshot almak mümkün. Yalnız ayarların "Kamera Tuşu"nda olması gerekir.

SlovoED 2.3.3 İngilizce-Türkçe

Türkçe-İngilizce sözlükler arasında en iyilerden. Javalara göre gayet hızlı ama sadece kelimenin Türkçe veya İngilizce karşılığını vermekte. Kelime yapısı ve örnek cümle vermemekte.

SymSMB v2.0

Bilgisayarınızdan kablosuz olarak cihazınızdaki dosyalara ulaşmanızı sağlar. Kurulum notlarını okumanız şarttır.

SymTorrent v1.3

Şifresiz W-Lan alanlarından torent dosyalarınızla dosya indirmenizi sağlar.

X-Plore v1.20

Gelmiş geçmiş en iyi dosya yöneticisidir. Zip, Rar, Ses dosyaları desteği sunmaktadır. Türkçe Seçeneği mevcuttur.

2004-2009 © Reis-i Eagles™ Her hakkı gizli saklıdır. İzinsiz çalıp çırpmak ayıptır günahtır.

Hocam bu programlar N95 ve N95 8GB için değil mi???

E65'de çalışıyor mu?? gerçi ikiside S60 3rd ama yinede sorayım dedim...

• quote:

Orjinalden alıntı: semantic

Dün aldım telefonumu, kipada 12 ay vadeli 630 YTL. Fiyatı bana uygun geldi, müthiş hoşuma gitti.

sen biraz pahalıya almıssın arkadasım galiba ya ben 590 a almıstım 2 2,5 ay önce
  • Özellikle bu telefonu kullana arkadaşlara 1-2 sorum olucak şimdi ben k790i mden sıkıldım ve sony ericsson sevdamı bırakıyorum beni bu telefona yönelten wifi si ve slide tasarımı oldu bana bu telefonun 2. el fiyatlarını ve k790i den sonra neler kazanıp neler kaybediceğimi anlatabilir misiniz?sizce mantıklı bir tercih olur mu ben telefonumu nazik kullanırım ama genel olarak karşılaşabiliceğim problemler nelerdir?
  • slm k790i den vazgecersen kaybedeceklerin -guzel bi kamera(makro yok gece cekimi irenc) kazanacakların -hem java hem de symbian uygulamalarını calıstıran bi telefon -daha ince ve hafif bir telefon -wifi...bence mantıklı bir secim olur..radyosu yok ona gore..yanlız özelliklerini kullanmayacaksan alma derim...symbian programları bissuru özellik katabiliyor telefona..
  • quote:

Orjinalden alıntı: izlanda

Özellikle bu telefonu kullana arkadaşlara 1-2 sorum olucak şimdi ben k790i mden sıkıldım ve sony ericsson sevdamı bırakıyorum beni bu telefona yönelten wifi si ve slide tasarımı oldu bana bu telefonun 2. el fiyatlarını ve k790i den sonra neler kazanıp neler kaybediceğimi anlatabilir misiniz?sizce mantıklı bir tercih olur mu ben telefonumu nazik kullanırım ama genel olarak karşılaşabiliceğim problemler nelerdir?

Kaybedeceğin şeyler kaliteli bir kamera ve radyo olacak. Aslında müzik dinlerken ses kalitesinde de bir kaybın olacak; fakat bu farkı anlamaybilirsin de.

Kazanacakların ise wi-fi (şimdi heryerde wireless access olduğu için bu iyi bir kazanç) ve yazılım desteği olacak. Karşılaştırma için s40'tan s60'a geçiyormuş gibi de düşünebilirsin. - Örnek olarak, external GPS desteği, Office dosyalarını bilgisayardaki gibi görüntüleyebilme ve düzenleyebilme, her türlü formatı oynatabilen media player'lar, vs.

Nazik kullanıyorsan sorun yok, nazik kullanmıyorsan da kristal kılıf alıp telefonu tam anlamıyla koruyabilirsin.

• k790i yi bilmiyorum ama sony-ericsonlar gibi ses kalitesi yüksek değil ve kamerası onunki kadar iyi değil,ayrıca radyoda yok. Ama arkadaşlarında dediği gibi wi-fi, java desteği, 16 milyon renkli ekranı (buna bayılıyorum) güzel tasarımıyla farklı bir telefon. İyi düşün öyle al derim.
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.